Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Tylko... po co. Koszulki nie miały być do identyfikacji. Z tym sobie radzimy przez tradycyjne i jakże zbliżające ludzi "ej ty". Jest taki moment co rok una Zjeździe, że nowi panicznie próbują zapamiętać stałych bywalców, a stali bywalcy zastanawiają się w którym pokoju rozłożyć pokera i przestać się interesować kto tu nowy przyjechał. No chyba, że się dosiądzie do stolika. Na szczęście potem zaczyna się integracja i świadomość, że połowa ludzi ma problem z dopasowaniem ksyw do twarzy, i kompletnie nikomu to nie przeszkadza. A dwa dni później każdy już zna każdego i wie kto w danym tygodniu jest Smugglerem, oraz usłyszał wszystkie najzabawniejsze teksty z Forwardzika (:D). Więc nie widzę sensu w plakietkach :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych stalych bywalcach to swiete slowa, to aby niezwiazani ze zjazdami ludzie maja czasem problemy przyswoic ta prosta idee "spotykasz sie z tymi ludzmi od 7 lat i nadal nie znasz ich imion?!". W praktyce takie detale jak znajomosc ksywki szybko zostaje zastapiona pragmatycznym "ten wielki koles z laska" tudziez "ten koles, co zawsze podjada pizze", z drobnymi wyjatkami jak chociazby majacym pare lat temu miejsce nadawaniem omnianskich imion.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji to ktoś z grupy piotrkowskiej (orgu przykładowo :D) mógłby się do mnie odezwać i potwierdzić czy wbijają się do improwagonu wcześniej, bo już w Łodzi Kaliskiej czy specjalnie będą pchali się do mojej metropolii... osobiście polecałbym skorzystać z pierwszej wersji, bo cholera wie - ja się nie orientuję - jak jeżdżą teraz busy z dworca do Pabianic a poza tym chyba nie ma blisko przystanku koło mojego dworca PKP. Na waszym miejscu bym zdecydowanie nie ryzykował =] Chwilowo w sumie tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlackShadow

Żeby dojechać do Twojej Metropolii albo Łodzi, musielibyśmy się zwlec z łóżka jakoś o 6 rano, więc zdegustowany Bronex załatwił dwa bilety na PKS o 9, który planowo będzie we Wrocławiu 10 minut po ciapongu grupy warszawskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z kolegą Hakkenem mamy taki pomysł, żeby w któryś dzień przejść się w czasie zjazdu na ściankę wspinaczkową. Ponieważ w kupie raźniej, to kto ma - niech weźmie buty, uprząż i przyrząd asekuracyjny. Kto nie ma a chce iść - niech weźmie chociaż ciuchy jak na WF, jakoś sobie poradzimy, poza tym zazwyczaj wszystko można wypożyczyć na miejscu. Ekspresów i lin chyba nie ma sensu targać przez pół Polski, poza tym nie wiem czy na wrocławskich panelach można łazić z dołem.

Org - Ciebie już wpisałem na listę chętnych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstęp ulgowy w cywilizowanych miastach (niestety - nie mogę do tego grona zaliczyć Warszawy ani Poznania, bo tam samo wejście to co najmniej 25 zł) zazwyczaj zamyka się w 15 zł. Wypożyczenie uprzęży i butów to mniej więcej po 2 zł za każdy fant, przyrząd potrzebny jest 1 na 2 osoby, więc pewnie koszt to ~ 20 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolejną sprawę. Kto ma preferencje pokojowe niech się zgłasza, żeby zminimalizować bur... bałagan dnia pierwszego. Już (od dawna) zaklepane sa pokoje dwuoosobowe dla:

- Niziołki i Night wolfa

- Mateusza i Stefana (serio serio)

- P_aula i Draci (bo jako organizator sobie pozwalam tongue_prosty.gif)

... co wyczerpuje zapas, ale są też czwórki, które można wykorzystać spokojnie jako pokoje prywatne, gdyby komuś zależało (tu pierwszeństwo ma Gofer bo się zgłaszał wcześniej). Ponadto do wyboru jest:

- dwunastoosobowa Lawenda bo w kupie raźniej

- ośmioosobowa Bazylia dla silnej grupy pod wezwaniem

- Sezam i Kurkuma, pokoje sześcioosobowe

- oraz trzy czwórki, Szafran, CZekolada, Wanilia, które mogą robić za dwójki jeśli ktoś ma taki kaprys biggrin_prosty.gif (Szafran chyba może też robić za piątkę, jeśli ktoś ma taki kaprys)

Tylko taka mała uwaga - jak się zaczniecie organizować w grupy to weźcie nowych pod uwagę, żeby się nie okazało, że wszyscy śpią odcięci w jednym pokoju tongue_prosty.gif No i czas na podesłanie mi info jest do czwartku, kiedy to muszę poinformować Panią Monikę kto co chce biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dojechać do Twojej Metropolii albo Łodzi, musielibyśmy się zwlec z łóżka jakoś o 6 rano, więc zdegustowany Bronex załatwił dwa bilety na PKS o 9, który planowo będzie we Wrocławiu 10 minut po ciapongu grupy warszawskiej.

Ten Wasz PKS nie jedzie przypadkiem przez Radomsko? :P Też planuję jechać mercedesem z prywatnym szoferem. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z ostatniej chwili. Oś Dobra, Sprawiedliwości, Prawa, Miłości i Równości Społecznej aka Stara Gwardia chce ósemkę bo jest ich dziewięciu (magia). Tymczasem Hakken zaklepał sobie szóstkę. Acz jeszcze nie wiem kogo tam zamierza upchnąć, jak go znam to własne grube... odwłok? swoich dobrych kolegów, których nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@org

Ah, rozumiem. Szczerze? Na waszym miejscu postąpiłbym podobnie :D

@t3t

W sumie wypad na taką ściankę mógłby być jakąś niezłą rozgrzewką przed wypadem w góry zaraz po zjeździe, ale z drugiej strony wydatków trochę mnie czeka i nie chciałbym aż nad to nadwyrężać budżetu. Zapewne spasuję w tym roku z propozycją ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shadow

Mam nadzieję, że poczekacie na nas na dworcu we Wrocławiu smile_prosty.gif.

Wypad na ściankę to pomysł na propsie (bo to pomysł t3ta i Hakena), jak uporam się z kontuzją to wybieram się z nimi. Aż tak dużo to nie kosztuje biggrin_prosty.gif

@Bronek

Piotrków-Bełchatów-Kluki-Szczerców-Rusiec-Mierzynów-Osjaków-Wieluń-Sokolniki itd.

Tymczasem Hakken zaklepał sobie szóstkę. Acz jeszcze nie wiem kogo tam zamierza upchnąć

prawilnych

Politbiuro... - P_

cz0

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem z kim mógłbym być w pokoju. Zawsze mi pasowało jak miałem kogoś z ekipy warszawskiej, PRZYNAJMNIEJ SWÓJ! A teraz to nie wiem co planujecie, bo nawet nie wiem z kim obgadać te interesy.

Ewentualnie, jeżeli została osoba ze płci przeciwnej, która nie wybrała jeszcze pokoju to mógłbym ją widzieć w tym samym lokum. O! Tylko bez propozycji jak rok temu, bo już mi wystarczy, że przez cały rok robię za niewolnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie znalazłem ścianki wspinaczkowej niedaleko centrum, które wynajmowałoby cały sprzęt (jest jedno, ale nie mają butów w ofercie sad_prosty.gif) Sprawdzilem tą ściankę u siebie - oferują wszystko i to za ok. 28 zł. (lina, wejściówka + buty)

Edytowano przez Nicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę przytargać swoje buty do wspinaczki, dobry pomysł :) No i przy butach do wspinaczki nie ma czegoś takiego jak "za mały numer", one z definicji są 5 numerów za małe i wyginają stopy jak kobietom na Dalekim Wschodzie.

Ponieważ przyjeżdżam w piątek wieczór/sobotę w południe to byłbym wdzięczny, jakby mnie ktoś przygarnął do pokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chodzenie po ścianach" jest wpisane w koszt zjazdu, nie trzeba szukać okazji ani płacić dodatkowo...

Potwierdzam ;)

Nie wiem na czym stanęło z koszulkami, bo dowiedziałem się po fakcie, ale ja za swój egz podziękuję. Tak w ogóle mam nadzieję, że przelew za nocleg ode mnie dotarł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...