Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

No...jak sobie zaplanowałem to i tak się udało. Bardzo przyjemne spędzona sobota z forumowiczami. Miło było znów spotkać zjazdowiczów i fajnie było poznać Ramzesa.

Jedyny minus to za szybko dezercja z ogrodu zoologicznego. Marne 3 godziny to dla mnie za mało ;(((( . Nawet nie udało mi się nacieszyć osiołkami, bo byłem poganiany.

Kto był, wie jak było, kto nie wpadł, niech żałuje, bo nie znajdzie się na mojej ilustracji! Hee....

A teraz idę się przemyć, bo spociłem się jak dziki osioł.

Aaa....Ramzes, fajny był ten test, który na nas zrobiłeś.

Edytowano przez Osioł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mogę zameldować, że jakąś godzinę temu dotarłem do domu. Nie, nie zgubiłem się po spotkaniu, po prostu miałem dalsze plany wieczorne :D Muszę przyznać, że spotkanie było naprawdę świetne, jedyny minus to koleś patrzący na nas złym wzrokiem jak trzecią godzinę zajmowaliśmy stolik w pubie i gadaliśmy o dziwnych rzeczach (przyszłość gier komputerowych, przeszłość gier komputerowych, testy psychologiczne...) Tak czy siak spotkania "warszawskie" należy na stałe wpisać w kalendarz zjazdowy oraz częściej organizować spontaniczne.

PS. Krzyż pod pałacem jest chyba aktualnie największą atrakcją turystyczną Warszawy, bo całe wycieczki przyjeżdżają =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna prośba - czy mógłby ktoś zuploadować jeszcze raz part zdjęć "forumowicze 2010" - rapid osiągnął zawrotny limit 10 ściągnięć tego pliku i więcej nie pozwoli, a z drugiego zostały usunięte -_-

Przepraszam za kłopot i z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że spotkanie w ZOO w ósemkę (albo i dziewiątkę) było bardzo fajne. Nie mam nic przeciwko następnemu takiemu spotkaniu, może udałoby się też przytargać ze sobą Face'a. Jeszcze komentarz od Turqs (tak, Ramzesie, źle zapisałeś na blogu jej nick):

Spóźnione podziękowania, ale jakoś mi niedziela umknęła ;) Na wstępie chciałam powiedzieć, że ja jestem taki misiek, tylko na odwrót - bardziej jak kot w lecie, zapadam w tym głębszy letarg im cieplej na dworze - wypad był bardzo sympatyczny, ale jakoś o 10 stopni za ciepły. Mimo wszystko bawiłam się z wami świetnie, chyba zapamiętałam wszystkie nicki ;) więc może następnym razem nie będę musiała posiłkować się 'Ej ty w żółtej koszulce'. Jeśli nie postawicie veta, Holy pewnie mnie kiedyś jeszcze przytarga. Pozdrawiam :) Turqs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że przeciwnie, z radością zobaczę znów Turqsa (i ja jakoś od razu domyśliłem się poprawnej pisowni, na dowód czego mogę przedstawić archiwa gg w rozmowach z Dracią) :D

Swoją drogą jest już w sieci rysunek z tego spotkania by Osioł (jak zwykle :D). Polecam wszystkim ,którzy wiedzą gdzie szukać :P Na zachętę dodam, że Holy wyszedł jeszcze genialniej niż na ostatnim (parasol Hello Kitty xDDDDD), a Arnie ma wypasione skarpy =) Czekam na opinie innych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Arnie ma wypasione skarpy =) (...)

Od razu prostuję, że te skarpetki to fantazja autora rysunku, na nogach miałem wyłącznie sandały :D. Nie byłem również tak obcesowy w stosunku do Osła i osiołków - Osioł mógłby na osły patrzeć godzinami, więc w końcu trzeba go po prostu odciągnąć ;).

Osioł, świetna robota!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Takie pytanie mam, bo wiem że powstała w redakcji fotka zbiorowa i ktoś spoza zjazdu chyba, rzucił pomysł, żeby rozszyfrować kto jest kto i pododawał każdemu numerek. Wie ktoś czy istnieje może rozszyfrowana wersja (coś mi się kojarzy, że kiedyś gdzieś mi mignęłą) i ew mógłby podesłać, bo coś czuję, że do końca roku z moja pamięcią to tylko Ghosta będę kojarzył, wyłącznie przez to, że jest podpisany :D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mam pytanko... Mogę liczyć na zaproszenie, za rok (czy kiedy tam planujecie kolejny zjazd)? xD

Wiem, że nie udzielam się na forum. Wiem, że mnie nie znacie (?)... Wiem też, iż chcę się z wami spotkać, z czystej ciekawości.

Edytowano przez Tressela
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tressela - to zależy od tego, co będzie po tobie widać w momencie robienia listy zjazdowej. Jeśli nie będziesz miał ostrzeżeń, będziesz pisał w miarę poprawnym językiem, dużo i interesująco - wydaje mi się, że jest spora szansa. Pamiętaj jednak, że zaproszeń nie dostaje każdy tylko dlatego, że chciałby pojechać. I nie chodzi tu tylko o specjalną motywację do bycia aktywnym (w pozytywny sposób) na forum, ale i o to, żeby wszyscy użytkownicy będą się czuli ze sobą dobrze. Jeśli nie jest się aktywnym na forum, można nie zrozumieć połowy rozmów (i docinków :D), poza tym - im więcej się udzielasz na forum, tym łatwiej nam zrozumieć, jaką jesteś osobą, na ile można ci zaufać i czego się po tobie spodziewać (chociaż i tak zawsze zdarzają się niespodzianki). Dodaj sobie do tego jeszcze ograniczoną liczbę miejsc w hotelu (które i tak muszą zmieścić 20-30 osób spośród samych zjazdowiczów). Nie znaczy to oczywiście, że otrzymanie zaproszenia graniczy z cudem - ostatnio przyjechało ok. ~10 nowych osób, a kilkukrotnie więcej 'nowych' dostało zaproszenia, ale nie mogło ich przyjąć. Także - wszystkich zapraszam do 'pozytywnej' aktywności na forum - i to w jak największej liczbie działów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz... A jeśli miałbym zapewnione zakwaterowanie to czy są jakieś przeciwwskazania dla mego uczestnictwa w zjeździe? To znaczy jakby nie było miejsca w hotelu, bo zawsze przytjemniej mieszkać z osobami uczęstniczącymi w tym samym spotkaniu... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za? Chyba tak - miło będzie znów zobaczyć poznane we Wrocławiu twarze :D Przeciw? Nie chciałbym być zmuszony do ciągania ludzi po sądach po ew. zniszczeniach jakie dokonały by się w mym skromnym lokum (i to mówię serio), bo w takim sensie rozumiem zjazd sylwestrowy... chyba, że zamierzacie ustalić jeden bar/restaurację do uczczenia nowego roku :) Tak więc zanim wziąłbym się za dalsze przedstawiania sprawy to chciałbym uściślić tą jedną kwestię ;]

*bo nie powiem byłaby szansa aby tak z 20 osób wbiło do środka Polski... w skrócie :P... aby wspólnie świętować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...