Jump to content

Recommended Posts

Patcha jeszcze nie ma, nadal nie wyznaczyli dokładnego terminu jego wydania. Wiadomym jest to że będzie po wersji 1.4, w chwili obecnej GR:FS jest w wersji 1.3

Ten cały Ubisoft robi chyba sobie jaja z graczy, ileż można zwlekać z łatą, ja rozumiem miesiąc od premiery ale teraz chyba minęły już 2 prawda?

To nie lepiej zeby napisali ze nie zrobia tego patcha i bd po problemie, ludzie hurtowo bd odsylac towar do sklepow, hurtowni. Po dupie dostana to sie naucza wkoncu.

No i co dalej nie wiadomo kiedy gnoje z Ubisoftu wydadzą tą cholerną łatkę?

to już nie lepiej przeinstalować system xp na win7? teraz większość gier nie bd obslugiwac xp wiec zamiast marudzic to przeinstalujcie system a nie czekacie jak sroki na patcha którego pewno nie bedzie

Hmm taaaaak pewnie mam wydać 300 złociszy na nowy system operacyjny (bo chyba nie zachęcasz do piractwa prawda)? Jeszcze jakbym tyle miał, normalnie oświeciłeś mnie tym pomysłem...

Edited by Mchael

jarecki jak jestes taki bogaty to nam wszystkim kup windows7, ja osobiscie poczekam jeszcze z tydzien i odesle do sklepu:(

wiadomo ze pirat lol kto bd tyle dawac za system pogrzani. radzcie sobie w zyciu

tu wiekszosc uzytkownikow ma cos pirackiego wiec nie oszukujmy sie

Otrzymujesz ostrzeżenie za pirackiego Windowsa. A jak jeszcze raz usuniesz/zmodyfikujesz mój dopisek to dostaniesz drugie. Za karę dostajesz inny kolorek - Kawalorn

Edited by Kawalorn

Tak jasne, ale jest różnica między utworem mp3 ściągniętym z jakiś stron albo filmem z torrentów, a systemem operacyjnym. Jak ty lubisz piracić to twoja sprawa ale nie namawiaj innych ok?

Odkopuje temat. Grę dalej mam, i nie sprzedam. Za ok. miesiąc starsi kupią (dokładam 1200zł) mi nowy komp i w końcu pogram.Taki off-topic: 7 czy 8?

Niektóre starsze gry i programy gryzą się z ósemką, więc uważałabym.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...