Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zefir125p

Ghost Recon: Future Soldier PC, a Win XP

Polecane posty

Siema, sprawiłem sobie wczoraj nową odsłonę Ghost Recon'a, mianowicie Future Soldier, niestety (a może i "stety") jestem jeszcze posiadaczem Windows'a XP. Z tego co słyszałem w chwili wejścia do sklepów gra maiła nie obsługiwać owego systemu, a sam patch umożliwiający grę na XP miał ukazać się "tuż po premierze". Stąd moje pytania:

- Czy ten patch został już wydany?

-Przy obecnej próbie włączenia gry pojawia się problem z brakiem " dxgi.dll " i czy jest on spowodowany ewentualnym brakiem łatki.

Z góry dzięki za odpowiedź smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to akurat jeszcze nic (problemu z " dxgi.dll " można pozbyć się wklejając owy plik do folderu system32), chwilowo prawdziwym utrapieniem jest komunikat "Nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler_4_common w bibliotece msvcrt.dll ".

Są co prawda jakieś sposoby na poradzenie sobie z tym, ale myślę że lepiej poczekać na stosowną łatkę... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziś kupiłem gierkę i nadziałem się na ten sam błąd nawet sprawdzałem na portalach internetowy wymagania do gry i wszędzie pisało że wymagany będzie XP-ek nawet w CD-Action sprawdzałem przy okazji recenzji gierki widać że ubisoft ładnie zrobił w konia użytkowników windowsa xp oj nie ładnie

A i pisałem ticketa do Ubisoftu i zobaczymy co mi odpiszą

A po raz kolejny szperałem trochę w necie i znalazłem ciekawego newsa ze ubisoft wprowadzi taka łatkę do obsługi XP ale uwaga za jakieś 2-3 tygodnie..............

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem instalację gry, po której załączeniu (gry GR:FS) zaczął się pobierać jakiś patch. Nie wiem co z tego wyjdzie ale jakby co dam znać.

To to akurat jeszcze nic (problemu z " dxgi.dll " można pozbyć się wklejając owy plik do folderu system32), chwilowo prawdziwym utrapieniem jest komunikat "Nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler_4_common w bibliotece msvcrt.dll ".

Są co prawda jakieś sposoby na poradzenie sobie z tym, ale myślę że lepiej poczekać na stosowną łatkę... confused_prosty.gif

Ten sam problem. confused.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam Pana,

Dziękuję bardzo za skontaktowanie się z działem pomocy technicznej Ubisoft odnośnie gry Ghost Recon: Future Soldier .

Aby przesłać do nas odpowiedź proszę wypełnić pole ?Dodaj dodatkowe informacje do pytania?, które znajduje się na początku strony internetowej. Po podaniu wszystkich informacji proszę kliknąć na przycisk ?Prześlij?. (Proszę nie wysyłać nowego zapytania).

Niestety gra nie obsługuje Windows XP przez co nie możemy zagwarantować że gra będzie działała poprawnie na Pańskim komputerze. Wymagania minimalne gry są dostępne na poniższej stronie:

Tytuł odpowiedzi: Wymagania minimalne dla gry Ghost Recon: Future Soldier. Łącze odpowiedzi: http://ubisoft-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/16549

Jeśli ma Pan więcej pytań proszę dać nam znać."

- Odpowiedź na moje pytanie do Ubisoftu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra napisałem do Ubisoft Polska takie coś:

Witam chciałbym zapytać się kiedy wyjdzie łatka/patch umożliwiający odpalenie gry ? Ghost Recon Future Soldier? na systemie operacyjnym Windows XP? Ponieważ zakupiłem tą grę i czytałem na różnych forach i stronach sklepów że gra obsługuję dany system i łatka wyjdzie krótko po premierze.

A odpisali:

Witam Pana,

Dziękuję bardzo za skontaktowanie się z działem pomocy technicznej Ubisoft odnośnie gry Ghost Recon: Future Soldier .

Aby przesłać do nas odpowiedź proszę wypełnić pole ?Dodaj dodatkowe informacje do pytania?, które znajduje się na początku strony internetowej. Po podaniu wszystkich informacji proszę kliknąć na przycisk ?Prześlij?. (Proszę nie wysyłać nowego zapytania).

Niestety na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji dotyczących tego zagadnienia. Jak tylko nowe wiadomości na ten temat będą dla nas dostępne zostaną one opublikowane na naszej stronie internetowej.

Jeśli ma Pan więcej pytań proszę dać nam znać.

Pozdrawiam,

Pomoc Techniczna Ubisoft

Więc moim zdaniem nie ma co sie przejmować bo jesli sam deweloper ubisoftu potwierdzał ze łątka będzie to raczej nie są takimi pałami że jej nie zrobią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam posiadam edycje signature(nie rozpakowana) i na PUDELKU jest napisane ze ta gra nie obsluguje Windows XP. Ze sklepem ktorym zamawialem dogadalem sie ze jezeli latka na xp nie wyjdzie do konca lipca tego roku:) bede mogl zwrocic bez zadnych problemow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...