Jump to content
Sign in to follow this  
mirek010

Mass Effect 3 - czarny ekran podaczas wykonywania misji z królową Rakni

Recommended Posts

Dochodzę w grze do momentu w kturym pomagam dla Grunta z zaginionymi zwiadowcami. Zabijam wszystkich przeciwników wyskakuje przerywnik filmowy, wybieram w opcjach - zniwiarzy już tu niema potem zostawiam królową rakni na smierć wyskakuje kolejny przerywnik filmowy az do momentu w którym grunt wsiada do promu pokazuje się czarny ekran i dalej nic się nie dzieje. Próbowałem przechodzic ten etap kilka razy, wczytywałem różne zapiski, sterowniki zainstalowałem najnowsze, przeinstalowałem grę i aktualizowałem Orgin dalej to samo.

Może ktoś wie co się dzieje ? Do tego mometu gra chodziła mi beż zarzutu.

A może miałby ktos chwilę wolnego czasu i pobrał by moje zapiski potem przeszedł tem etap gry wybrał w opcjach: żniwiarzy już tu niema; zostawił królową rakni na smierć, a nastepnie po filmikach zapisał stan gry i wrzucił save na jakiś serwer.

Za pomoc bedę wdzieczny.

Oto lin za save

http://rapidgator.net/file/20818605/Mass_Effect_3.rar.html

Sorki że nie przez uploadera na stronie Cd-Action ale wywala mi za każdy razem błąd

Save ściągnięty, zaraz odpalę grę i przejdę ten fragment. Drugi raz dzisiaj bo akurat we własnej rozgrywce też to robiłem.

A jednak nie pomogę, posiadam zwykłą wersję gry a tutaj wyskakuje mi komunikat, że nie posiadam dodatku "Z prochów". Wychodzi na to, że tylko posiadacze kolekcjonerki Ci pomogą.

Edited by crowmaster

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Mam ten sam problem co autor tematu - czarny ekran po wejściu grunta na statek. Niestety nie znalazłem na to rady i nie mogę tym samym ani ukończyć misji, ani wrócić do normalnej rozgrywki.

Czy znajdzie się ktoś dobry i dokona zapisu na moim sejwie po przejściu tej misji, wybierając wcześniej ocalenie królowej? Ostatni mój zapis jest dosłownie o kilku przeciwników od królowej.

save: http://www.sendspace...522821924f8d0f8

Edited by Niezniszczalny

Masz najnowsze sterowniki do karty graficznej ? Być może to jest problemem.