Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karoliuss

Telekomunikacja kolejowa?

Polecane posty

Witam poczytałem coś ostatnio o telekomunikacji kolejowej :P i mam pytanie jak to działa ? czy na łączach TP czy na tych szlakach słupów telefonicznych które wiją sie 10 metrów od torów (tak się składa że mieszkam jakieś 40metrów od torów) a nie ma u mnie lini telefonicznej więc jak to działa oni podprowadzają kabel od tego słupa czy jak ?

Musisz zadzwonić do TP i zapytać o możliwość przyłączenia cię do najbliższej linii telefonicznej.

Obawiam się że będzie problem ;/ u mnie we wiosce (Stare Prusy) nie ma lini telefonicznej (lecz co jest dziwne bo w wikipedi piszę numer kierunkowy 52 więc niby jest ?! ) a z tego co wiem to najbliżej jest w wiosce oddalenej o 3km więc nie wiem czy chciało by im się ciągnąć tyle kabla :F ale mnie najbardziej nurtuje to że na wikipedii jest napisany numer kierunkowy mojej wsi ^^ więc czy ja o czymś nie wiem ocb ?

Linia telefoniczna może być w pobliżu tylko nawet o tym nie wiesz ;). 52 to również Bydgoszcz z tego co pamiętam (z resztą musisz mieć jakiś kierunkowy na miejscowość).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.