Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Twórczość własna forumowiczów cz. 2

Polecane posty

To jest tylko twoje zdanie' date=' skoro uważasz, że forumowicze, którzy zarzucają tu prace tylko "bawią się dwoma filtrami" lub robią "przerysowanki" to jesteś w dużym błędzie i tym samym obrażasz wielu tu piszących forumowiczów. Jeśli jednak jesteś mastah, to może zarzuć coś swojego 8)

Bzz bzz[list']

Proszę o przykłady jakichś naprawdę dobrych prac które tutaj zostały zaprezentowane. Ja pamietam jedynie tylko kilka naprawdę dobrych szkicow, m.in chyba kogos o ksywce "Glowka-ileśtam" :)

I absolutnie nie jestem "MASTAH". Jestem do bani, jesli chodzi o detale, wszystko ukrywam w cieniu. Jestem bardzo monotematyczny w kwestii tworzenia. No i leniwy,a rysowanie myszką mnie już męczy.

To moja ostatnia praca:

imissedyoubyrogueplkv3.th.jpg

ALe niedlugo kupuje tablet, i szaleństwo się zacznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dawno mnie tu nie było :3 W sumie to nie mam sie czym nowym chwalić, bo znowu duzo się nie poprawiłam od ostatniego posta w tym wątku ^ ^" Alee ...

http://www.deviantart.com/deviation/56183776/ - Kyuubi narysowany w ShiPainterze (oekaki)

http://www.deviantart.com/deviation/59553913/ - coś z działu -traditional art-, czyli rzadkość w mojej galerii X3 A i tak nie skonczyłam ...

Nooo, to ja ponownie wybywam z forum ... xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dawno mnie tu nie było :3 W sumie to nie mam sie czym nowym chwalić, bo znowu duzo się nie poprawiłam od ostatniego posta w tym wątku ^ ^" Alee ...

http://www.deviantart.com/deviation/56183776/ - Kyuubi narysowany w ShiPainterze (oekaki)

http://www.deviantart.com/deviation/59553913/ - coś z działu -traditional art-, czyli rzadkość w mojej galerii X3 A i tak nie skonczyłam ...

Nooo, to ja ponownie wybywam z forum ... xd

Piękny lisi demon XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jedynie tylko kilka naprawdę dobrych szkicow, m.in chyba kogos o ksywce "Glowka-ileśtam"

47 8)

fajnie rozlozone swiatlo. ogolnie pomysl tez nieglupi.

jesli ja bym to rysowal to bym tego obcego bardziej obslinil tj. rzucil wiekszy kontrast ,zeby sie wydawal mokry :]

a tutaj portret wykonany przeze mnie

ouzbm8.th.jpg

eksperymenty z kreska ,wiec nie sa to zadne megahiperrewelacje

jutro wrzuce bjork... jak skoncze :)

edit

tak jak obiecalem :

bjjjorkwt1.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Po długiej przerwie od dotykania grafiki postanowiłem coś "skrobnąć". Skoro jest weekend to oczywiście będzie to tapeta ;) . Kontynuując swoje boje w HD - tapety są w rozdzielczości 1680:1050. Wziąłem pod uwagę to, że z rozdzielczości hd korzysta stosunkowo mało ludzi, dlatego też przygotowałem wersje w najpopularniejszym rozmiarze. Standardowo za to będzie z wersjami: clean i noise.

HD

RadioBox_by_Obi_S4n.jpg RadioBox_Noise_by_Obi_S4n.jpg

Norm

radioboxncz3.th.jpg radiobox2nyo7.th.jpg

Komentarze i sugestie mile widziane.

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Stało się - dziś zrobiłem swoją pierwszą "paczkę" multi-rozdzielczościową. Pominąłem parę rozdzielczości, gdyż uznałem, że samo skalowanie jest tylko na siłę i gdy ktoś ma rozdziałkę np. 1024x768 to wystarczy, że sobie ustawi tapetę 1280x1024 przy "rozciąganiu". Tak samo przy innych rozdzielczościach. Tak więc tapeta jest dostępna w następujących rozdziałkach:

:arrow: WideScreen: 1680x1050, 1440x900

:arrow: 4:3: 1600x1200, 1280x1024

Po wejściu na dA należy kliknąć "download" aby pobrać plik *.zip z tapetami lub powiększyć obrazek, aby pobrać tapetę w rozdzielczości 1280x1024. Pozdrawiam i czekam na komentarze ;)

Thiaz_Katha_Elmartis_3_54_by_Obi_S4n.jpg

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem sobie do tego topicu, bo postanowiłem zmienić sobie tapetę. I zgadnijcie, czyja po raz kolejny wpadła mi w oko? :P

Obi, Twoja poprzednia tapeta gościła na pulpicie około pół roku, powyższa również ma taką szansę ;) Jak zwykle trafiasz w moje gusta :thumleft: Te Twoje kompozycje dymno - cośtam są bardzo fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zajrzałem sobie do tego topicu, bo postanowiłem zmienić sobie tapetę. I zgadnijcie, czyja po raz kolejny wpadła mi w oko? :P

Obi, Twoja poprzednia tapeta gościła na pulpicie około pół roku, powyższa również ma taką szansę ;) Jak zwykle trafiasz w moje gusta :thumleft:

Miło przeczytać, dobrze wiedzieć, że tapet nie robię "dla siebie". W ogóle wiecie, że praktycznie nigdy swoich tapet nie ustawiam na pulpit? Jakoś mi tak głupio oglądać swoje mazy na co dzień ;)

Ps. zapowiada się, że prawdopodobnie od tamtej pracy już wszystkie tapety będę robił w "paczkach multi-rozdzielczościowych", zatem jak wam nie będzie odpowiadać rozdzielczość domyślnie podana na dA, warto poprzeglądać paczkę z plikami. Domyślnie robię w 1680x1050 i tam zawsze będzie najwięcej szczegółów. Reszta jest już skalowana i odpowiednio modelowana pod daną rozdzielczość.

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zonk, Zonk i po Zonku. Poor, very poor, oczywiście nie odbyło się bez rysowania. Jak z rok temu musiałem narysować choć jednego arta na takim net-komiksowym spotkaniu i postanowiłem (dobra już to od dawna zaplanowałem) wykorzystać ten sam temat jak poprzednio w Krakowie. Może niektórzy z Was pamiętają tego mojego rysa, jeżeli nie, to zaglądać. Teraz o to taki remake tej pracy, tylko zamiast białej gwiazdy mamy drugi popularny klub w Krakowie ;3

krakowiicenminbn1.th.jpg

Cenzura niestety musi być. Podoba się komuś? Gdyby ktoś nie rozczytał cenzury to "Kisielek" i "Jejulek".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy obrazek, tym razem odręczny ;] Na obrazku widzimy królową kier z "Alicji w krainie czarów", no cóż moj wersja chyba nieco odstaje o tej znanej z książki ale co tam xD Jest kiczowato i wygląda jak z filmu spod znaku XXX ale wlaśnie tak miało być ;] Hmm jakośc jest mocno taka se, ponieważ niep osiadam skanera to też zmuszony jestem robić nieduolne foty cyfrówką. Całość 'podrasowana' w PS.

http://img108.mytextgraphics.com/photolava...en-f5gqvplh.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy obrazek, tym razem odręczny ;] Na obrazku widzimy królową kier z "Alicji w krainie czarów", no cóż moj wersja chyba nieco odstaje o tej znanej z książki ale co tam xD Jest kiczowato i wygląda jak z filmu spod znaku XXX ale wlaśnie tak miało być ;] Hmm jakośc jest mocno taka se, ponieważ niep osiadam skanera to też zmuszony jestem robić nieduolne foty cyfrówką. Całość 'podrasowana' w PS.

http://img108.mytextgraphics.com/photolava...en-f5gqvplh.jpg

Super. :D

Szkoda tylko, że czarno-białe, nie mógłbyś spróbować zrobić tego w kolorze? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy obrazek, tym razem odręczny ;] Na obrazku widzimy królową kier z "Alicji w krainie czarów", no cóż moj wersja chyba nieco odstaje o tej znanej z książki ale co tam xD Jest kiczowato i wygląda jak z filmu spod znaku XXX ale wlaśnie tak miało być ;] Hmm jakośc jest mocno taka se, ponieważ niep osiadam skanera to też zmuszony jestem robić nieduolne foty cyfrówką. Całość 'podrasowana' w PS.

http://img108.mytextgraphics.com/photolava...en-f5gqvplh.jpg

Super. :D

Szkoda tylko, że czarno-białe, nie mógłbyś spróbować zrobić tego w kolorze? ;)

Proszę bardzo, jest w kolorze, trochę mi się dzisiaj nudziło :wink: [mam nadzieje że autor [manieq] nie będzie miał żadnych zastrzeżeń, za edycje pracy bez wcześniejszego pytania, jeżeli tak, to najmocniej przepraszam, ]. Zredukowałem nogi [naprawdę paskudnie wyglądające] oraz poprawiłem jakieś mniejsze błędy.

http://img233.imageshack.us/my.php?image=dziewczynaig5.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...