Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Twórczość własna forumowiczów cz. 2

Polecane posty

Moja pierwsza recenzja gry typu free-to-play. To zawsze jest ciężki temat, bo nie jest łatwo znaleźć odpowiedni balans między produktem komercyjnym, a takim, który nie bombarduje Cię na każdym kroku koniecznością wydawania pieniędzy (R.I.P Angry Birds 2).

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy format na kanale, próbuję swoich sił w nagrywaniu siebie jak gram w gry... cóż, oceńcie jak mi poszło. Na pierwszy ogień idzie Oxenfree z kilku powodów - jest niedługi, więc istnieje duża szansa, że zamknę serię bez problemu, a po drugie postaci same dużo ze sobą rozmawiają dzięki czemu sam będę mógł wdrażać się powoli.

OXENFREE - Kanapowy Let's Play #1

Edytowano przez Pandemicum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem ścieżką bloga i po przeczytaniu Anielskich Zastępów pani Kossakowskiej, zacząłem tworzyć coś swojego. Staram się trzymać faktów i świata książki, jednakże niektóre rzeczy "robię" po swojemu. Może ktoś miałby ochotę czasem coś poczytać. Osobiście - zapraszam! Nawet nie wiecie jaką radość mi tym sprawicie ;)

http://zaawk.blog.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twórczość własna forumowiczów, to pozwolę sobie zarzucić wierszem mojego autorstwa, do napisania którego zainspirowała mnie seria Mass Effect, ściślej - historia quarian. Wiersz jest krótki, więc pozwolę sobie wstawić go w całości:

"Lament wygnańców"

A więc tak smakuje Kosmos,
a więc tak smakuje mrok…
Nie pamięta nasza dziatwa, która skała to nasz dom.
W żałobnego marsza rytmie,
przez silników moc wiedzeni,
w stalowych klatkach jak zwierzęta, od stuleci trzech zhańbieni.

Nie znają nasze łzy
smaku litej ziemi…
Nie zna Wszechświat naszych twarzy, schowanych za maskami szklanymi.
Ostrzeżenie dla nam podobnych -
- pycha największą trucizną.
Zrodzeni z pyłu Perseusza, zdegradowani stwórcy, pokonani własną spuścizną…

Usłysz nasz lament, Galaktyko!
Usłysz milionów siedemnaście!
Ziemią obiecaną Rannoch; domem flota, która nigdy nie zaśnie…

Jakikolwiek feedback mile widziany :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze lubiłem wymyślać niestworzone historie, pewnego dnia postanowiłem stworzyć coś dłuższego co świetnie nadawało by się na wielosezonową kreskówkę/serial lub wielotomową powieść. W międzyczasie postanowiłem przerzucić się (nie do końca dobrowolnie) pracę przy plastelinie oraz glinie na rysowanie. Po pewnym czasie postanowiłem że zacznę rysować postaci do wspominanej opowieści. Niestety Wyobraźnia mnie pokonała. Za każdym razem kiedy narysowałem coś fajnego postanowiłem dodać to do opowieści. W pewnym momencie rozrosła się tak bardzo iż stwierdziłem iż najpierw przydało by się spisać coś krótszego, a ponieważ zawsze mam kilka pomysłów w zanadrzu, rozpocząłem pracę nad nową historią. Prace trwają, podobnie jak rysowanie występujących w niej postaci. Toteż postanowiłem opublikować w internecie efekty mojej pracy pod postacią części rysunków. Chciałem przedstawiać rysunki partiami, niestety mają za dużą rozdzielczość i nie mogę ich dodać na forum. Z tego też powodu wszystkich zainteresowanych zapraszam na mojego Deviantarta gdzie publikuje pracę link: https://cobran777.deviantart.com/ folder który was interesuje nazywa się "No fight, No Life", ilość prac które w nim znajdziecie to około 1/3 rysunków które zostały do tej pory ukończone (samych ważnych postaci jest oczywiście dużo więcej). Żeby jednak nie było pod post podpinam zrzut z folderu. Zapraszam zatem do oceniania i komentowania moich prac :)

 

P.S. Ostatnio próbuję się też bawić ze sztuką cyfrową i przymierzam się do zakupu tabletu. Jeśli ktoś zna się na tym to proszę o udzielenie odpowiedzi na moje pytanie postawione w tym wątku:

 

swedfgyhuio.png

Edytowano przez cobran
pewien dopisek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Kilka miesięcy zaniedbywania obowiązków domowych (żona, dzieci), sporo nowych siwych włosów, ale w koncu udało sie zrobić roguelika.
W grę można pograć online: https://www.kongregate.com/games/KotoGames/once-upon-a-dungeon

lub jak kto woli na steamie: http://store.steampowered.com/app/772090/Once_upon_a_Dungeon/

Tu garść kluczy do steama (kto 1szy ten lepszy :):
5KVPJ-V76HN-P9VZJ
BE3Q7-XXQJV-YV2MR
IICYB-AR09W-E7BFG
DZQ57-8WEIH-XZ0RP
Q3L90-N2LX4-Z9HXE

Pozdr,
Tomek

MM_done1600.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Zapraszam Was na swój kanał YT oraz stronkę FB, gdzie rozpocząłem działalność nagrywająco-komentującą klasyczne i staroszkolne gry RPG (i nie tylko).
Nie jestem jakimś straszny prosem, ale staram się robić to tak dobrze, jak umiem - i stale coś poprawiać.
Do zobaczenia na kanale!


bahzeltlofb.thumb.png.8b1ecb74445dcb8dba62941d1506e3f1.png

Edytowano przez Style
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...