Pzkw VIb

Twórczość własna forumowiczów cz. 2

1018 postów w tym temacie

Witam, od dawna zajmuje się grafiką w SFM, nie tworzę co prawda filmów, lecz tworzę tapety i obrazki 4K. Niestety, ostatnio z powodu braku czasu nie byłem w stanie robić GIFów, ale sądzę, że to, co robię nie jest tak tragiczne :P

Niestety, obrazki 4K trochę zajmują, więc wrzucam tu ostatnią pracę jaką zrobiłem, jakby ktoś chciał zobaczyć więcej mogę tu powklejać kilka prac :)

Mam też galerię na DA (DeviantArt, jeżeli ktoś zna inne, warte polecenia strony to chętnie poproszę o nazwy/linki) jeżeli ktoś jest ciekawy, lecz jest tam sporo FNAFa (uczyłem się na nim, więc tak, sporo tego jest) http://roboticfreeze.deviantart.com/gallery/

Chętnie bym wstawił coś tutaj, lecz wszystkie moje obrazy zajmują powyżej 1mb ;(

0

Napisano (edytowane)

2efp0et.jpg

giphy.gif

Głosuj na Steam Greenlight!

Dungeons of the Fallen to diablopodobny action rpg/dungeon crawler nastawiony na kooperację i walkę z wymagajacymi bossami. Obecnie gra walczy o zielone światełko na Steam dlatego bardzo potrzebuję Waszych głosów! To są dwa kliknięcia a dla mnie znaczą ogromnie dużo!

-Około 50+ unikalnych czarów i zdolności
-Brak klas/profesji, możesz być czarujacym łucznikiem wojownikiem zależnie od tego jakie umiejetności rozwiniesz.
-LAN coop do 4 graczy- gra będzie nastawiona na kooperację (healing, tanking, buffing) ale śmiało można grać też solo
-Crafting ekwipunku z zebranych komponentów
-Losowo generowany loot na wzór diablo II
-Ciekawe watki. Mimo że zrezygnowałem z questów to chciałbym przekazać ciekawa fabułę poprzez cutscenki i dialogi.

Edytowane przez KebbabRPL
0

Napisano (edytowane)

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć, jak wygląda gameplay w Quake Champions (sama gra, bez komentarza).

Edytowane przez Mutaba
0

Siema !

Jeśli ktoś słyszał o Wrak Race , tutaj możecie zobaczyć krótki film z jednej imprezy :)

Wrak Race

Edytowane przez chudynet2
0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.