Skocz do zawartości
Bethezer

Watch Dogs

Polecane posty

Oby tylko nie zrobili takiego hakowania jak w Saints Row IV. Tam wystarczyło połączyć ze sobą dwie czerwone kropki. Prawda, później były bardziej one rozgałęzione, ale i tak prościutkie. Nie zadowoliło mnie także to z Assassin's Creed IV: Black Flag. Tam mamy kropeczkę i przechodzimy nią między ruszającymi się kreskami.

Może jakieś wpisywanie kodów, haseł, które będzie można znaleźć w komputerze lub telefonie ofiary? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nic nie zapowiada kolejnego przesunięcia premiery a kolejne newsy na temat produkcji Ubisoftu zdają się to potwierdzać - konkretnie chodzi mi o #1 oraz #2 :) W sumie zwróciłem uwagę na dwie rzeczy, coraz głośniejsze plotki o potrzebie stałego połączenia z Internetem (coś za co Ubi już wcześniej dostawało burę) oraz możliwe DLC wprowadzające nową kampanię singlową z innym bohaterem... Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo nawet po tej całej aferze z downgradem grafiki nadal chcę wierzyć, że dostaniemy dobrego jeśli nie świetnego sandboxa ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry może być, świetny? Wydaje mi się, że nie wiedząc iż W_D pewnie będzie w dużej mierze podobny do serii AC, a tam niestety dużo rzeczy kuleje. Natomiast biorąc pod uwagę różnicę realiów obu gier mam nadzieję, że Ubisoft nie popełnił tych samych błędów w WD co w AC i tym razem wyjdzie naprawdę sandbox z wysokiej półki mogący konkurować z takimi geniuszami jak GTA V czy RDR.

Kocham sandboxy, uwielbiam mieć masę rzeczy do roboty w fajnym świecie dlatego mocno liczę na patrz_psy. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na realistyczny model prowadzenia pojazdów. Arcade'owego nie zniosę. Od tej gry oczekuję ideału, gry takiej, która będzie bawić nadal w 100 spędzonych w niej godzinach.

Odnośnie połączenia z Internetem, to nie wiem, o co taka afera. Jak ktoś chce się pobawić naprawdę, to będzie miał otwartą opcję odwiedzin od innych graczy. Nie sądzę, że znajdzie się ktoś, kto choć raz z niej nie skorzysta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gameplayów stwierdzam że gra jest świetna. Świetny pomyśł był z tym że za pomocą telefonu możemy np. obrabować kogoś, włączyć światła na skrzyżowaniu by wszystkie auto się zderzyły. Wydaje mi się że to będzie hit lol.gif

Edytowano przez patrykND
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gameplayów

A porównałeś te nowe pokazy z prezentacją na E3?

gra jest świetna

Gameplay to niezbyt pewne źródło informacji. Ok, można obstawiać sukces produkcji, ale przed premierą stwierdzać, że jest świetna?

możemy

Nie wiadomo, czy tego wszystkiego nie popsują, ani jak to będzie w praktyce działało. Sam pomysł jest świetny, oby tego nie zepsuli.

to będzie hit

Mam podobne, ciche nadzieje. Jeśli grafika będzie wyglądać tak, jak prezentowana na E3, model jazdy bardziej realistyczny, a hackowanie wymagające, to jak najbardziej tak!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadająca graficznie Mafii

Coś... kiepskie porównanie. Mafia była bardziej kontrastowa. W Watch_Dogs wszystko będzie szare, zwłaszcza podczas opadów deszczu.

jak długo będzie można cieszyć się gierką

Biorąc pod uwagę zapowiedziane możliwości: misje główne i poboczne, hackowanie systemów i komputerów, zapobieganie zabójstwom, znajdźki, myślę, że zajmie to około 200-250 godzin. Do tego oczywiście można pobawić się w samo jeżdżenie po mieście, sianie chaosu, oraz bawienie się w "zbawcę świata", to wszystko zależy od dobrych chęci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 dni do premiery. Ja już się nie mogę doczekać. Przez brak GTA V na PC czuję niedosyt sandboxów "strzelankowych" więc z WD wiążę ogromne nadzieje. Liczę, że się nie zawiodę ani na fabule ani na wielkości Chicago. Graficznie może być nawet na poziomie Assassin's Creed 3, chociaż z tego co prezentował ostatni zwiastun gra wygląda oszałamiająco. Nic tylko czekać ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WD to gra, która prezentuje wogóle coś innego, coś czego jeszcze nasze oczy nie widziały, dlatego z wielką niecierpliwością wyczekuje tego tytułu. Ludzie któży porównują ją do GTA, nie znają się na rzeczy, świat przedstawiony w WD jest o wiele lepszy, a różnorodzność jest oszałamiająca. Przeczuwam iż spędzę przy tym tytule wiele tygodni, a kto wie czy nie miesięcy. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ubi zapowiedziało wcześniej, w związku z zbliżającą się wielkimi krokami premierą W_D, w internecie pojawiła się masa nowych materiałów wideo pokazujących trochę z rozgrywki multiplayerowej (która na razie nie interesuje mnie w ogóle, przynajmniej te tryby, które zostały ostatnio szerzej pokazane) oraz singlowej - coś na co zdecydowanie bardziej czekam. Jak do tej pory obyło się bez spoilerowania (poza kawałkiem cutscenki z jakieś misji, ale nic wielkiego) zostawiając nam czysty gameplay. Mechanicznie zmian nie widać, do oprawy przyczepić się imo nie ma co (i tak wygląda zacnie) a poza historią właściwą jest jeszcze m.in ciekawy tryb, w którym będziemy mogli robić zadymę w mieście za pomocą mechanicznego pająka. Gra nadal wygląda bardzo fajnie i z niecierpliwością oczekuję momentu, w którym się w nią wgryzę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow

Ja pamiętam materiały promujące AC3 i AC4 gdzie scenki będące niby spoilerami w grze pojawiły się pod zmienioną formą (zabicie Silasa AC3 czy misja na Misteriosie AC4) Więc nawet jeśli Ubi dawałoby jakieś cut-scenki to i tak w grze pojawiłyby się one w innej formie :)

@Crottor

Pewnie jak w AC4, że ubrania różnią się tylko kolorem i tylko niektóre odbiegają od ogólnego schematu. Zresztą zwiastun dodatkowej zawartości w kolekcjonerkach i ekskluzywny strój na konsolach Sony raczej może to potwierdzić ;)

Mnie jeszcze zastanawia, liczba dostępnych modeli pojazdów, póki co na gameplayach widać sporą różnorodność. A przy okazji twórcy mówili coś odnośnie customizacji pojazdów w WD ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie model jazdy akurat się podoba. Samochody widać są stabilne i trzymają się drogi a nie tak jak w GTA, że byle zakręt to obrót o 180 stopni. Dlatego według mnie fajnie się będzie jeździło, liczę, że będzie jakiś swego rodzaju widok z wnętrza pojazdu. Na jednym ze zwiastunów był fajnie zrobiony z tylnego siedzenia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UpiornyOrszak

Akurat w GTA V model jazdy został potężnie usprawniony względem poprzedniczek. Model jazdy IMO będzie ważny, w końcu pokonywanie tak dużego miasta, wiedząc, że poruszanie się po nim to tortura? No ej!

@LordRevan

Akurat zmiana świateł pojawiała się w bodajże pierwszej zapowiedzi. Nic dziwnego, że z tej funkcji Ubisoft nie zrezygnował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crottor

Ja w piątkę jeszcze nie grałem, tyle co widziałem na filmikach i moim zdaniem model jazdy wygląda średnio. Nie wiem, możliwe, że po zagraniu zmienię zdanie na ten temat. Druga sprawa twórcy może dadzą jakieś środki transportu typu autobusy czy tramwaje. Chociaż najbardziej to marzy mi się, kamera z wnętrza samochodu taka jak w Far Cry 3. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam to model jazdy był dopiero! Hoho! Nie ważne, jakim pojazdem, to i tak samo. Ale nie o tu tu chodzi. Sama idea widoku pierwszoosobowego byłaby dobra, gdyby cała gra była FPP. Inaczej, to raczej tego nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu Crysis 2 ma widok pierwszoosobowy, a jazda pojazdem to widok trzecioosobowy więc można to łączyć bez większego problemu. A obecność widoku pierwszoosobowego była zaprezentowana w zwiastunie promującym multiplayer, co prawda nie w ruchu ale sam fakt, że wnętrze pojazdu jest szczegółowo zrobione może świadczyć o obecności widoku pierwszoosobowego w samochodach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UpiornyOrszak

Może to brak mojego przyzwyczajenia do widoków pierwszoosobowych podczas prowadzenia, ale mi się IMO ten pomysł jest trochę kiepski. Nie widzę powodu, dla którego ktoś miałby w sandboxa pełną gębą, samo prowadzenie robić w wiedoku FPP.

@off-top

Upiorny, musimy rozruszać temat, bo na razie, to tylko my się tutaj tak "czynnie" udzielany. A będzie bida, jak przed premierą temat nie dostanie oznaczenia Gorący, nieprawdaż?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że grałeś w GTA IV więc pamiętasz, że tam wsiadając do taksówki jako pasażer automatycznie widok przechodził w pierwszoosobowy, jadąc jako kierowca była możliwość włączenia widoku z maski pojazdu co też w pewnym sensie jest już widokiem pierwsoosobowym. Więc jako drobne urozmaicenie widok z wnętrza pojazdu powinien się pojawić. W końcu i tak kamera z widokiem trzecioosobowym jest potwierdzona więc problemu z dopasowaniem sobie widoku być nie powinno. A tak po za tym to ciekawi mnie Season Pass i informacja, że T-Bone będzie miał jakieś unikalne umiejętności których nie ma Aiden. No i ciekawe czy w WD pojawi się jakieś większe odniesienie do uniwersum Assassin's Creed. biggrin_prosty.gif

Co do tematu, to wydaje mi się, że coś się ruszy bliżej premiery albo dopiero po premierze jak już pierwsze kopie gry trafią na dyski graczy. tongue_prosty.gif

Edytowano przez UpiornyOrszak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś chyba powiedzieć "jak już pierwsze nielegalne kopie gry trafią na dyski graczy"? biggrin_prosty.gif(joke time forewa!)

Co do widoku z pojazdu to dla mnie idealny kompromis - obie możliwości. Widok z wnętrza i gdzieś z daleka trzy opcje. W GTA zawsze grałem na tej średniej (nie daleko, nie blisko), oby coś takiego pojawiło się w WD. Mam też nadzieję, że nie zepsują modelu jazdy (patrz Saints Row), a zrobią bardziej na podobieństwo chociażby GTA V (tylko pls, niech nie robią takiego modelu zniszczeń pojazdów biggrin_prosty.gif).

Edytowano przez TheGlocKPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheGlocKPL Znając życie to tydzień przed premierą ludzie będą grać. :P

Model jazdy najlepiej niech zrobią po swojemu, żeby nie przypominał ani GTA V ani innych sandboxów jak w Far Cry 3 takiego modelu jazdy nie spotkasz nigdzie więcej. :D A model zniszczeń najlepszy miało GTA IV, ale pewnie w WD będzie on zbliżony do tego z GTA V czyli mało wgnieceń a dużo wybuchów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...