Skocz do zawartości
Bethezer

Watch Dogs

Polecane posty

Co do rzekomej słabszej wersji PC on PS4/X1 - prawdopodobnie bullshit. Za gram.pl:

Przedstawiciele niemieckiego serwisu PC Games Hardware mieli okazję przetestować Assassin's Creed IV: Black Flag w wersji zarówno na blaszaki, jak i konsole PlayStation 4. Na podstawie udostępnionych próbek jednoznacznie stwierdzili, że edycja na pecety oferuje bardziej szczegółowe efekty szczątkowe, tekstury w wyższej rozdzielczości, znacznie większy zasięg widzenia czy bardziej realistycznie prezentującą się wodę

Nie widzę żadnego powodu, dla którego z Watch_dogs miałoby być inaczej.

Warto przy tym pamiętać, że jeśli będzie portowana wersja nextgenowa przygotować należy się na skok wymagań minimalnych. Chyba że zrobią sprytny port wersji X360/PS3 z opcją włączenia wszystkich ficzerów z PS4/X1, ale trudno powiedzieć jak znaczne są różnice w tych mniej widocznych gołym okiem elementach gry, jak fizyka czy AI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie miałem ostatnio czasu śledzić za bardzo informacji o tej grze, ale oglądałem gameplay i gra mnie bardzo zaciekawiła. Mam jednak kilka pytań, mam nadzieję, że odpowiecie ;)

1. Jak to jest z tymi możliwościami? Np. mamy kogoś zabić to możemy zrobić to naturalnie za pomocą broni, zmianie sygnalizacji czy jakichś innych rzeczy? Te zmiany na sygnalizacjach i inne bajery są dostępne cały czas czy tylko do wykorzystania w misjach?

2. O co chodzi z podsłuchiwaniem ludzi? To samo widziałem, że Aiden potrafi wyświetlać informacje o ludziach. Dają one coś konkretnego?

3. Czy będzie kilka możliwości rozwiązania questów? Inaczej mówiąc mamy grę z wieloma wyborami czy typową, liniową fabułę?

4. Słyszałem o akcji, że można włamać się do kamery, potem do mieszkania, komputera i wypłacić kasę z banku. Czy będą też jakieś inne tego typu opcje?

5. Twórcy szacowali na ile starczy gra?

Muszę powiedzieć, że niesamowicie się podjarałem i z niecierpliwością czekam na 22 listopada ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cały czas, bo rzeczy takie jak pościg policyjny zdarzają się również poza misjami - wraz z postępem gry Aiden staje się rozpoznawalny (lub nie) i policję trzeba jakoś zgubić.

2. Aiden może hakować kamery w mieszkaniach ludzi, żeby podglądnąć co robią i np. wyłączyć im światło żeby odwrócić ich uwagę (to przydaje się w niektórych misjach). Podczas eksploracji nad głowami przechodniów pojawiają się dodatkowe informacje - takie jak 'ma AIDS' są częściowo nieistotne, ale już takie jak 'pedofil' czy 'siedział w więzieniu' mogą uruchomić zadania poboczne.

3. Ciężko powiedzieć - z jednej strony twórcy nie mówili nic w stylu 'będzie x zakończeń'. Z drugiej zapowiedziany został system moralności, a co za tym idzie, będziemy mogli decydować czy się w coś wmieszać/czy kogoś zabić/czy przejść fragment skradając się czy rambo etc.

4. Wchodzenia do dowolnych budynków nie widziałem jeszcze na żadnym gameplayu, ale wspomniane wyżej podglądanie mieszkańców z rozrzuconych po mieście terminali oraz hakowanie bankomatów w celu zdobycia gotówki pojawią się. Inne takie opcje? Ciężko powiedzieć, może chodzi Ci o zatrzymywanie metra i rozkładanie mostów zwodzonych?

5. Nie, ale na pewno sporo zależy od tego czy zwiedzasz świat czy ciśniesz wątek główny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie odnosząc się trochę po fakcie do tego pytania o długość gry (byłem pewien, że pisałem tego posta, ale najwidoczniej coś się zepsuło i się nie wysłał :P) to gdzieś na poprzedniej stronie pada informacja o bodaj +50 albo +80h potrzebnych do wymaksowania całego tytułu czyli pociśnięcia nie tylko wątku głównego, ale wszystkich zadań pobocznych, znajdźek, może jakiś eventów losowych o ile jakieś będą itd. itp. Pewnie skupiając się na głównym wątku wyjdzie tak połowa tego czasu co najwyżej, ale jak dla mnie to nadal dobra liczba ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rze co? Mój kompik może mieć problemy z odpaleniem tego na minimum? Inne tegoroczne gry brał na full i nawet się przy tym nie zasapał.

Prawdopodobnie są zawyżone. Albo skopali optymalizację, albo... No nic, zobaczy się.

p.s. Eurogamer twierdzi, ze pecetowa wersja Black Flag jest o wiele lepiej zoptymalizowana od trójki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się bardzo ciekawie. Z chęcią bym w nią zagrał. Jest tylko jedno ale- WYMAGANIA !!

Rozumiem że gra będzie wyglądała cudownie. Jednak dlaczego gra nie wejdzie na 32 bity. Sam mam W7 32-bity. I w związku z tym mam kupować nowy system. Najlepiej jeszcze kupić W8 smile_prosty2.gif Jednak jeżeli potwierdzą się jeszcze wymagania nowego CoD -to już czeka nas prawdziwa rewolucja

Coś mi się wydaje, że gra przy takich wymaganiach, nie sprzeda się dobrze

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Nie gdybajmy na razie o wymaganiach! Niech gra wyjdzie, niech ludzie popiszą jak działa na różnych konfiguracjach. Bo może się okazać, że np. na kompie mojego pokroju w 1440x900 (naiwność mode on) pogram sobie na średnich (naiwność mode off) :D

Chociaż zawsze zostaje konsola...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dla mnie akurat wymóg posiadania systemu x64 nie jest żadnym zdziwieniem i wydaje się czymś normalnym dla kogoś posiadającego PieCyka z 8GB RAMu, które na x32 by się po prostu marnowały ;) Dopóki sam nie zagram i nie zobaczę jak bardzo na moim sprzęcie gra będzie mi się ciąć dopóty wstrzymam się z sianiem paniki/defetyzmu itd. Zresztą jak był straszny hejt na lipne działanie BlOpsów to akurat mnie jakiekolwiek problemy techniczne z nimi ominęły. Liczę, że z Watch_dogs będzie podobnie. Jak nie zagram sobie na najwyższych ustawieniach? Mówi się trudno ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer też ma już kilka sezonów, więc trzeba się znowu powoli pogodzić z tym, że granie na najwyższych ustawieniach, w większość nowości będzie dla mnie nieosiągalne. Płakać z tego powodu nie będę, a kciuki trzymam jedynie za to, aby Watch Dogs działało mi na tyle płynnie, aby komfortowo grać.

Mam nadzieję, że gra okaże się godna pokładanych w niej nadziei, choć pewnie moje zamiłowanie do różnych technicznych nowinek i ciekawostek, pozwoli wybaczyć jej sporo niedociągnięć (oby nie trzeba niczego wybaczać icon_wink.gif ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra miała zaraz osiągnąć status gold. Opóźnienie premiery na kilka tygodni przed premierą to coś niespodziewanego i zdaje się krzyczeć "Mało zamówień przedpremierowych - uciekamy w wolniejszy okres".

Ten wolniejszy okres będzie miał Titanfalla, Destiny, Infamous:SS, Lightning Returns, pewnie GTAV na PC. Watch_Dogs is doomed! Zresztą oni chyba potrzebowali czasu. Wypieczone na boku demo z E3 2012 swoją drogą, ale prawdziwa gra to co innego.

Dat marketing. 9 miesięcy to już chyba NA PEWNO wystarczająco, żeby odwiedzić Los Santos.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę myślisz, że chodzi tu tylko o małą ilość pre-orderów? Nie wiem czy to nie zbyt błahy powód, biorąc pod uwagę, że teraz mają zamieszanie z bundlami konsolowymi. Zresztą, właśnie ilość premier w Q1-Q2 wskazuje na to, że wcale nie chcieli uciekać z jesiennego okna premier, tylko naprawdę coś im nie poszło. Może wina nowego silnika? Byli pewni, że się wyrobią, ale się nie udało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, szkoda... niby mój głód na jakiegoś sandboxa zostanie częściowo zaspokojony przez Saint's Row IV, w które dopiero muszę zagrać (plus ewentualnie nowego Assasin's Creeda albo Batmana :D), ale jednak dosyć mocno czekałem także na nową produkcją ze stajni Ubisoftu co by chociaż przekonać się czy ten cały patent hakowania nie będzie one hit wonder nudzącym się po paru godzin właściwej rozgrywki. Cóż, jakiekolwiek były powody co do opóźnienia mam nadzieję, że dodatkowy czas oczekiwania opłaci się graczom ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wszystko pozostaje w ich rękach i z jednej strony będzie super jeżeli to opóźnienie premiery faktycznie wyjdzie grze na dobre a z drugiej Watch_Dogs oraz Ubi mogą zebrać baty jeśli produkcja nadal będzie wyglądać jakby brakło jej przynajmniej kilku szlifów... Oby im wyszło ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...