Skocz do zawartości
Bethezer

Watch Dogs

Polecane posty

@Black Shadow: Sceptycyzm i ostrożność zdążą aktywować się przez czas, jaki przyjdzie mi czekać na tą grę. :P

Jestem tylko ciekaw, czy mamy jakąś szansę na zobaczenie misji, gdzie zostajemy pozbawieni smartfona i ktoś obróci miasto przeciw nam...

Czy tylko ja podczas oglądania gameplay'a wpadłem na to, że "kolega" Aidena prawie niepotrzebnie dał mu Berettę? W końcu strażnik, którego główny bohater obezwładnia też ją miał i równie dobrze mógłby pozyskać broń z tego źródła. :P Choć nie wiadomo, jakie jeszcze istnieją wyjścia z tej sytuacji. Na szczęście w planach mam niedługo zmianę procesora, co jest moim jedynym aktualnym problemem, więc z zagraniem na jakiś porządnych ustawieniach (choć na najwyższe chyba nie mam po liczyć) nie powinno być większych problemów, a do premiery trochę czasu. (:()

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asasyn101: gratuluję trzeźwego umysłu i niepoddatności na hipe wink_prosty2.gif. Wszystko pięknie, ładnie, tylko pozostaje jedna kwestia: albo takiej grafiki jaką prezentuje gameplay z targów E3 nie ujrzymy na PC albo czeka nas zmiana komputerów confused_prosty.gif . Jeśli nie zrobią wyboru trybu DX 9 - DX 11, to większość pecetowców raczej obejdzie się smakiem. Posiadam komputer z zeszłego roku (i5 2500k @ 4 GHz, 8 GB RAM, GTX 560 Ti OC) i takie tytuły jak Ghost Recon: Future Soldiers (też od Ubi), Battlefield 3 lub Metro 2033 w DX11 kuleją na moim sprzęcie. Szczególnie gdy włączona jest teselacja. Karta wydawać by się mogło dobra, ale jednak w najnowszych tytułach zawodzi. Jeśli chodzi o Watch Dogs sytuacja będzie zapewne podobna. Już na filmie widać takie technologie jak Dynamic Bokeh Depth of Field, HBAO lub wspomniana teselacja chociażby. Więc jeśli naprawdę wam zależy, uzbrojcie się w sześciordzeniowy procesor i kartę z 2 GB vRAmu na pokładzie (GTX 670 and up). Jeśli o mnie chodzi, o żadnym preorderze ani też kupnie w ciągu pierwszego tygodnia od daty premiery mowy nie ma. Niech ta gra najpierw zatrybi na leciwych PieCach to wtedy się zdecyduję...

Edytowano przez Sonne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-30975/watch-dogs-premiera-na-gwiazdke-na-wszystkich-domowych-konsolach.html

Ogólnie cisza i posucha w temacie, więc chociaż wieść o możliwej dacie premiery powinna trochę dyskusję rozruszać ;) Z jednej strony ciekawe stwierdzenie "wszystkie domowe konsole" choć nie jestem jakoś specjalnie zmartwiony o wersję PC, z drugiej skoro premiera ma odbyć się w tym roku to nie sądzicie, że mamy trochę mało materiałów? W sumie tylko jeden trailer chyba, że Ubi na najbliższe tygodnie/miesiące dopiero szykuje medialną inwazję ;] Mam nadzieję, że coś poważniejszego się w temacie ruszy w najbliższym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory dość lekceważąco podchodziłem do tej gry, ale to co zobaczyłem wczoraj na konferencji Sony wbiło mnie w fotel. Nie chodzi nawet o samą grafikę, a o rozgrywkę. O to jak to wszystko jest stworzone: ludzie sobie chodzą po ulicach, rozmawiają, gdzieś z boku koleś gra na saksofonie itd. Do tego ta niesamowita płynność poruszania się i omijania przeszkód terenowych. No i najważniejsze, czyli hackowanie systemów bezpieczeństwa, bankomatów i innej elektroniki. Jak na razie jestem mocno podjarany, możliwe że ta gra zmusi mnie w końcu do wymiany kompa na nowszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra była w ogóle oficjalnie zapowiedziana na PC? Nie ważne.

Podoba mi się w jakim kierunku zmierza ta gra. Różnorodność rozgrywki. Zatrzymać pociąg? Proszę bardzo. Zmienić sygnalizację świetlną? Proszę bardzo. Wysunąć słupki z jezdni? Proszę bardzo. A także jak porusza się nasza postać. Powolny spacer i gostek chowie ręce do kieszeni płaszcza (poezja). Do tego dochodzą jego zdolności parkurowe.

Nastawienie na różnorodność akcji jaką może wykonać nasz avatar bardziej mi pasuje niż nastawienie na fabułę jak to ostatnio ma się z serią GTA. I także uczucie, że wszystko jest realistyczne bardziej mi pasuję niż klimaty Just Cause i jego strzelanie hakiem do wszystkiego co się rusza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wątpliwości zostały rozwiane, już oficjalnie, gierka wyjdzie na ps4. Przypomina trochę Dishonored, pod względem mocy? hakowania, chyba lepiej tak można ująć. Mam nadzieję że gra będzie czymś więcej niż diablo 3, na który też był taki hype, a później o grze ucichło. To co budzi podziw to świetna animacja, płynność ruchów, naturalność. Oprawa to już naprawdę poezja, ciekawe jakie wymagania będzie miało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w wywiadach twórcy zapewniają, że to nie są skrypty i jakieś misje. Bohater mógł nie pomóc kobiecie i pewnie zostałaby zraniona lub zamordowana. Albo mógł zabić napastnika na miejscu, ale wtedy reputacja by się nam zapewne obniżyła. Była też mowa o tysiącach takich właśnie mieszkańców Chicago z własnymi mini-historiami...

To może być najlepszy sandbox w tym stylu jaki kiedykolwiek powstał. Miejmy nadzieję, że nie schrzanią. Nie wiem też po co to podglądanie innych graczy przez kamery i tak dalej i jaką rolę to będzie odgrywać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego rana, czyli od momentu w którym zobaczyłem nowy gameplay, zbieram szczenę z podłogi i nie mogę jej zebrać do kupy. Boję się, że choć WD okaże się grą świetną, to nie sprzeda się zbyt dobrze głównie z tego powodu iż jest to nowe IP, za którym nie stoi uznana marka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym pokazie Watch Dogs na PS4 jestem pod niesamowitym wrażeniem, powiem wam szczerze ten gameplay'e skopał mi po prostu tyłek. Oczywiście jestem ciekaw jak naprawdę sanbox w grze będzie wyglądał, czy będzie dużo skryptów. Twórcy mówią, że nie ale i tak gra jest dla mnie teraz na pierwszym miejscu najbardziej oczekiwanych gier w 2013 roku. Grafika cudowna, tyle szczegółów. Pięknie odwzorowane Chicago, mnóstwo ludzi na mieście każdy czymś się zajmuje. Sam pomysł świetny, oby tylko twórcy dobrze wykonali swoją robotą. Już teraz i tak wiem, że dam chłopakom 100% zarobić bo warto :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do okładki, to bardzo podoba mi się ten motyw z odnośnikami, które tworzy smartphone. A tak w ogóle, bo trochę mi to umknęło, jak ma wyglądać system gry, tzn. sandbox i robisz co chcesz, czy otwarty świat, ale ściśle powiązane misje i fabuła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy sandbox, właściwie wymieniłeś jego cechy. Otwarty świat, w którym możemy albo podążać główną ścieżką fabularną (jedna z misji była na E3 pokazywana), albo możesz sobie po prostu łazić i robić co chcesz, natrafiać na wydarzenia różne (jak w demie z konferencji Sony).

Czytając wywiady, wydaje mi się, że multi będzie działać na podobnej zasadzie, co dołączanie do czyjejś gry jako zombie w RE6 :P To znaczy będziemy mogli wejść do czyjejś gry, podczas gdy delikwent sobie będzie grał normalnie singla i będziemy mogli go szpiegować, przeszkadzać mu, albo pomagać. Tylko ciekawe jaki właściwie będzie tego cel, jakie będą ograniczenia i tak dalej... No i obowiązkowo musi być opcja wyłączenia czegoś takiego, nie wszyscy chcą, żeby inni im wskakiwali do gry.

Edytowano przez ZdeniO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest... to jest... zbyt piękne aby było w całości prawdziwe, ale ile bym jednocześnie dał aby wszelkie pokładane nadzieje się spełniły i był to jeden z najlepszych sandboxów ostatnich lat ^_^ Spory, otwarty świat, urządzenie pozwalające nam hakować większość elektronicznych rzeczy jaka się nam nawinie, losowe sytuacje jak ta zaprezentowana na zajawce (choć na ile jest/będzie losowa przekonamy się dopiero przy premierze ;]), normalnie do pełni szczęścia brakowało by chyba tylko pojazdów latających oraz linki z hakiem, żeby móc bez przeszkód latać sobie po najwyższych dachach miasta. Niemniej IMO jest świetnie i jestem ostro nahajpowany na tą produkcję a jeżeli ludzie z Ubi coś zepsują albo ich obietnice okażą się tylko bajkami bez pokrycia to krew się poleje, gwarantuję to wam ;p Chcę po prostu dostać całkiem ładnego, ale co ważniejsze mega grywalnego sandboxa z ciekawymi opcjami, fabułą oraz szerokim wachlarzem możliwości bohatera :D

Gra była w ogóle oficjalnie zapowiedziana na PC? Nie ważne.

Ktoś coś mówił? ;] Udam, że nie słyszałem.

To może być najlepszy sandbox w tym stylu jaki kiedykolwiek powstał. Miejmy nadzieję, że nie schrzanią. Nie wiem też po co to podglądanie innych graczy przez kamery i tak dalej i jaką rolę to będzie odgrywać...

Ja mam obawę innego typu - że tak naprawdę obie zajawki były mocno podrasowane i stan faktyczny gry przy jej premierze nie będzie w ogóle przedstawiał tego co pokazują trailery a one naprawdę rozbudzają nadzieję biggrin_prosty.gif Oby nie okazało się, że te zajawki to pic na wodę i fotomontaż, grafika była renderowana, cały pokaz oskryptowany od góry do dołu itd. Niemniej chcę wierzyć, że będzie dobrze i Ubisoft nie zamierza zepsuć wizerunku nowej marki już na starcie. Nadzieja umiera ostatnia, najwyżej będę hejcił jak już gra się pojawi i coś zepsują ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż to wyjdzie wszystko w praniu, oby tylko twórcy spełnili wszystkie obietnice. Bo zapowiada się naprawdę fajnie, mnóstwo nowych pomysłów. Zwłaszcza multiplayer w kampanii, który wydaje się bardzo ciekawy. Pożyjemy zobaczymy, ciekaw tylko jestem czy Watch Dogs wyjdzie w 2013 czy raczej 2014 smile_prosty.gif

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę przysłowiowe trzy grosze...

Obejrzałem 2 video z pokazów Watch Dogs. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Takiej gry (chyba) nigdy nie widziałem....

Z drugiej strony - jak oglądałem pokazy Dishonored to też mi kopara zjechała i napalony byłem na tą grę. Mój brat (na szczęście) ją ma, zagrałem i... dla mnie to kaszana. To samo co inne gry, ale delikatnie wymieszane, podane w innej formie.

Jak odgrzewany kotlet, ale inaczej przyprawiony.

Takie same odczucia miałem grając w Far Cry 3, do Crysisa 3 nawet nie podchodzę...

W przypadku TEJ gry jest duża nadzieja na powiew świeżości. Mam nadzieję, że Watch Dogs spełni moje i wasze oczekiwania i będzie tak dobry jak na wspomnianych filmikach.

Albo (oby) jeszcze lepszy smile_prosty.gif

Edytowano przez FvZ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że Watch Dogs będzie tytułem startowym na PS4... Nie dość, że będę zazdrościł exclusive'a w postaci samochodówki marzeń (Drive Club), to jeszcze od nowości PeesCzwórkowcy będą mogli pocinać w ten cud technologiczny bez zmartwień, że gra nie ruszy. Czekam na to, jak potoczy się przyszłość, a konkretniej zapowiedź Xboxa. A filmik z pokazu tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że nie będzie lepszej gry w tym roku, niż Watch Dogs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że będę zazdrościł exclusive'a w postaci samochodówki marzeń (Drive Club)

Serio, żeby od razu nazywać takie coś samochodówką marzeń? no.gif A grałeś w Gran Turismo 5 lub Forze 4 (imo najlepsze w tym gatunku, co możesz obecnie znaleźć)? To są arcydzieła i żaden Drive Club im nigdy nie podskoczy (tylko dlatego, że ma stawiać nacisk na uspołecznienie??? teraz to wszystko "musi" być ultra globalne, żenada). Już bym się raczej napalał na przełomową grę, jaką na pewno będzie Project CARS (a grafiką zmiażdży Drive Club, dla którego to jedyny atut).

A filmik z pokazu tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że nie będzie lepszej gry w tym roku, niż Watch Dogs.

Tu byłbym się w stanie zgodzić, chociaż mam lekkie obawy, że gra może zacząć szybko nużyć... Bo ile można hakować co popadnie, nawet jeśli jest to okraszone piękną grafiką? Mam nadzieję, że się mylę, a dodatkowo dostaniemy świetną fabułę, która mimo wszystko powinna być tutaj nadrzędna nad nowinkami w rozgrywce i oprawą smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ile można hakować co popadnie

Oj zdziwiłbyś się - grając w Deus Ex HR czułem wewnętrzny przymus aby hakować wszystko jak leci, mimo że cały czas hakowanie polegało praktycznie na tym samym ;)

Także Watch Dogs będzie dla mnie spełnieniem marzeń :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że będziemy trochę przepakowani, bo takie możliwości jak pokazano na filmie [wysuwanie blokad drogowych! Telefonem!!!] mogą być przesadzone i zbytnio ułatwiać rozgrywkę.

Swoją drogą ten taki czerwony pasek z napisem "possible victim" ma nam jakoś wskazywać potencjalne ciekawe randomowe akcje? I jak to wytłumaczyć, że dzięki smartfonowi wiemy kto może być ofiarą przestępstwa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, może ustalmy jedno - bohater nie ma zwykłego smartfona tongue_prosty.gif To chyba oczywiste, prawda? Posiada specjalnie zmodyfikowany sprzęt, za pomocą którego może włamywać się do Miejskiego Systemu Zarządzania Wszystkim co Elektroniczne*.

A jeżeli chodzi o przestępczość, to mając dostęp do danych wszystkich obywateli miasta, ma pewnie też dostęp do programiku, który oblicza prawdopodobieństwo różnych zdarzeń. No i poza tym, nie oczekujmy 100% realizmu ;]

*nazwa zmyślona

Edytowano przez ZdeniO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-31176/watch-dogs-pc-to-wiodaca-platforma-chcemy-rywalizowac-z-gta.html

Mam nadzieję że optymalizacja na PC będzie dobra. Nie wiem czy to jednorazowy wybryk ubisoftu, ale oni zawsze opóźniali premiery na PC. W dodatku często wychodziły im dziadowskie konsole porty. Ale teraz gra będzie portowana z Pc na konsole więc mysle ze dopracują tą grę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, całkiem niedawno był news, że Ubi planuje poprawić sobie relacje z graczami PCtowymi, więc równie dobrze może to być pierwszy przejaw takiej polityki... chyba, że w momencie w jakim gra wyjdzie okaże się, że ich obietnice można sobie między bajki włożyć. Chcę być dobrej myśli ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...