Skocz do zawartości
Bethezer

Watch Dogs

Polecane posty

Po prostu skórzany płaszcz. wink_prosty.gif

Tak swoją drogą ludzie znaleźli w plikach gry efekty z prezentacji z E3 i po ich włączeniu gra wygląda w końcu FANTASTYCZNIE. Jak zobaczyłem screeny to po prostu spadłem z krzesła.

Nie rozumiem czemu Ubi tak postąpiło skoro miało gotowe rzeczy zrobione to wolało grę okroić.

Teraz ta gra w końcu wygląda jak z prezentacji z E3 2012 albo BARDZO BARDZO podobnie.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie postu, który poprzednio - na oczach są QR, ale nie da się ich zeskanować (?), więc może to jakieś przesłanie. Ja w pewnym miejscu w GTA V, znalazłem napis Thief, a zaraz potem 4. Czyli się zgadza, Thief 4 - powrót marki, więc może w tym przypadku będzie podobnie. Taka adaptacja Ubisoftu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudyrydz możesz się podzielić stronką, gdzie to widziałeś?

Proszę bardzo:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=838538

W dodatku po odblokowaniu tych bajerów gra chodzi STABILNIEJ.

Ale od razu uprzedzam, że za dnia nie widać zbytnich różnic, jedynie to działa na noc/deszcz i wtedy efekt jest piorunujący.

Ale lepsze to niż nic. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz opisać jak zainstalować ten "mod" ?

Mysle że to poprostu zagrywka ze strony UBI wspierająca konsole, dlatego zablokowali te opcje graficzne bo konsola by nie dała rady je odtorzyć tak samo jest z tą pamięcią 3 gb na textury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modarzy staneli na wysokości zadania i udało im się przywrócić mod to zpatchowanej gry. I wyszło na jaw że prawdopodobnie Sony naciskało żeby uciąć pewne graficzne opcje a żeby na ich konsoli gra nie wyglądała gorzej. Bo patrząc się na filmiki z moda to jest to niesamowity efekt który widać zwłaszcza w nocy i podczas deszczu. Konsolka nie dała by rady nawet z tymi 8 gb pamięć ram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak juz wyglada rynek gier, kiedy konsole nie dadza rady z gra to ja okrajaja na pc, żeby nie było, że niby konsola gorsza... A przecież wiadomo, że konsola jeśli chodzi o grafike jest o wiele gorsza. Tak dostawalibyśmy o wiele ładniejsze gry, a te co są teraz i tak cieszą oko, więc można tylko pomyśleć jak to by wyglądało bez okrajania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a ja mam takie pytanie.

Bo widziałem, że w innym temacie ktoś tam pisał, że WD chodzi mu bez ścinek na Lenovo Z570 z i3, a u mnie jednak ścina ( praktycznie tylko w aucie, ale jednak..)

Z tym, że ten ktoś miał 6Gb Ram, a ja mam 4...

I w związku z tym moje pytanie: Czy jak bym dokupił jeszcze jeden moduł ( chyba 4Gb taki jak mam obecnie, muszę go najpierw zidentyfikować...), to by to rozwiązało mój problem?

Mój laptop jak w podpisie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w duże mierze tak, ja na swoim pc też z 4gb nie mogę grać a jak pożyczyłem i dołożyłem kolejne 4gb to już to jakoś chodziło smile_prosty.gif

Edytowano przez kry7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ta gra chodzi na dwujajowcach?

Oczywiście, że chodzi i nawet powiem więcej, działa na 2-rdzeniowych mobilnych ;) Tyle, że właśnie upierdliwe zacinki podczas szybkiej jazdy potrafią skutecznie wybić z gry ;) Szczerze mówiąc po tym jak gram w Asasyna Black Flag na ustawieniach ultra w rozdzielczości HD nie zdziwiło mnie w ogóle, że WD chodzi również na 2-rdzeniowych;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje pograć w grę na PS3 (na niej przeszedłem) i PC, na kompie z sygnaturki i o tej drugiej platformie powiem kilka słów:

Tak, gra chodzi płynnie na domyślnych ustawieniach (niskie-średnie). Gra potrafiła czasem przyciąć podczas szybkiej jazdy samochodem, ale grać się da. Druga sprawa, to to, że ustawienie wszystkiego na minimum i wyłączenie opcji, nic nie dało.

A ktoś testował te mody na grafę które są teraz w CDA? Daje to coś?

=========================================================

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochrzciłem świeżo zakupione PS4 psiakami i po jakichś 10h jestem już w stanie sformułować opinię:

What a trainwreck.

Nic w tej grze nie działa jak powinno. Gameplay ogranicza się do biednych kopii innych gier i mało interaktywnego hakowania miasta <to tę grę powinni reklamować hasłem push the button and something awesome happens>. Większość misji jest schematyczna do bólu; przyjdź, zhakuj bazę, zatrzymaj uciekiniera, wystrzelaj przeciwników albo im zwiej. Co gorsza, znaczna część misji pobocznych też wpada w ten schemat, najwyżej usuwając z niego poszczególne elementy. Pościgi były lepiej zrealizowane już w GTA3; w WD mamy do czynienia z absurdalnym schematem "jedź za ściganym aż pojawi się przycisk neutralize". Model jazdy jest okropny. Skrypty bolą. Writingiem Ubisoft sięgnął dna: niespójne i mało angażujące Asasyny wydają się przy tym literackim arcydziełem. Przynajmniej nie były tak pretensjonalne jak WD.

Co dziwne, przy wszystkich wadach, nie gra się w to najgorzej. Magia GTA i magia Asasynów dalej trochę działają, nawet jeśli wszystkie elementy gameplaya zostały skopane.

No i gra jest prześliczna. Nie rozumiałem utyskiwań na grafikę i nie rozumiem ich dalej.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...