Skocz do zawartości
Bethezer

Watch Dogs

Polecane posty

Przez kilka ostatnich lat w ogóle dziwiłem się zachowaniem Ubi wobec rynku PC. Rynku, na którym zawsze mieli rzeszę fanów swoich gier. A wsadzania tych upierdliwych DRMów i późniejsze ich wycofywanie pokazało, że jednak nie wyszło to Ubi na dobre. Z optymalizacjami ich gier nigdy nie miałem specjalnych problemów, więc pewnie i tym razem będzie tak samo.

Ale jeśli Ubi chce poprawić swoje relacje z klientami, niech poprawi jakość swoich gier, które ostatnimi czasy były dość średnie i niech powie coś na temat premiery nowego South Park :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra dla której wydaje się warto kupić ps4, chociażby dla samej płynności gry, bo sądząc po ilości szczegółów na gameplayach, gra będzie miała spore wymagania, chociaż mogę się mylić, zobaczymy w praniu, myślę że sprzedaż gry może przytłumić premiera GTA 5, ponieważ to jest sprawdzona już marka Rockstara, natomiast Ubisoft, wchodzi z zupełnie nowym, nowatorskim projektem. W ubi irytuje mnie trochę odgrzewanie assasina ala cod, ale ostatnio wydana część pokazuje że developerzy poszli trochę w innym kierunku, za co jestem im wdzięczny.

Edytowano przez Acti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny trailer nie wymiata, bo to raczej poszerzenie o komentarze tego, co już widzieliśmy. Ale ten komentarz daje jednak trochę więcej informacji o tym, skąd bohater czerpie dane, skąd policja wie o prawie wszystkim, co robi, mamy jakiś zarys tego, o co tak naprawdę kaman. Mam nadzieję , że Ubi się postara i obok gameplayu, który zapowiada się na rewelacyjny, da nam też genialną fabułę. Bo to jak na razie jest jedyną niewiadomą Watch_Dogs.

No i mam nadzieję, że WD nie podzieli losu AC, który to jest odgrzewany co roku bez końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny trailer znowu wymiata, więc muszę zapytać - czy sądzicie, że wymagania pc będą wyższe od innych ostatnich tytułów ubisoftu (far cry 3, ac3) ? mam gts 250 i się trochę boję że nie pójdzie ;/

Nawet jeżeli Ci pójdzie na gts 250, to raczej nie będzie przyjemne granie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da nam też genialną fabułę. Bo to jak na razie jest jedyną niewiadomą Watch_Dogs.

Cokolwiek złego mogę powiedzieć o Assassin's Creed nie tyczy się jednak przedstawionej tam historii, bo jednak nigdzie indziej nie widziałem tak dobrze zmieszanej fikcji z faktami historycznymi ;) Tutaj gra opiera się właściwie tylko na fikcji, więc pole do popisu ludzie z Ubisoft mają ogromne i liczę na jakieś niespodzianki, ale też nie jestem przesadnym idealistą i wiem, że pojawią się znane plot twisty, ew. klisze wykorzystywane w ogromnej większości gier. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że jednak historia Aidena Pearce'a będzie po prostu dobra.

No i mam nadzieję, że WD nie podzieli losu AC, który to jest odgrzewany co roku bez końca.

Cóż, nie tyle chodzi o to co ile wychodzi nowa część serii, ale o to jaki poziom sobą reprezentuje i ile nowości wprowadza... w przygodach Altaira, Ezio i Connora rozpoczęła się jednak równia pochyła, zobaczymy jak sprawa rozstrzygnie się tutaj :P W końcu Ubi już zapowiadało, że ma wielkie plany dotyczące gry i przekształcenia ją w kolejną serię w zależności od tego jaki sukces osiągnie pierwsza część. Może przez to będą dążyli aby Watch_Dogs było jak najlepsze co - pomijając to jak seria rozwinie się później - jakimś sukcesem dla graczy ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@haincz

od kiedy skończyłem 14 lat zacząłem lubić czaro-białe filmy i przestałem grać w gry dla grafiki. od tamtego mniej więcej czasu śmieszą mnie też te wszystkie dymy 'ee, zagrałbym, gameplay super, ale ta grafika do niczego!'. wiem, że gts 250 nigdy nie był najnowszy i dużo razy na tym forum ludzie wyśmiewali mnie za taką kartę (trochę żal btw), chcę z nim tylko dotrwać do premiery playstation 4, bo pewnie będę musiał zakupić next gena żeby w coś grać.

do tej pory wszystkie gry nadal chodzą mi na średnich (far cry 3) czy wysokich (ac3) bez zbędnych zgrzytów, trzymając rozdzielczość 1920x1080. nie wiem jak to robię, trochę magia, ale mam nadzieję że z watch dogs też się to uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ubi ma szansę znowu wprowadzić trochę innowacyjności, tak jak parkour w AC. Jeśli zostanie on połączony z hakowaniem wszystkiego okraszony niezwykle piękną grafiką, to może wyjść naprawdę świetna gra. Ważny będzie również klimat. Już teraz widać, że będzie przypominał rzeczywistość dość mocno, więc zostaje fabuła. Jeśli będzie dobra i wciągająca, to ubi osiągnie naprawdę dużo. Tak, czy inaczej grę kupię, większym dylematem jest czy na p4 czy na pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>

Na gorąco niemalże, bo link do zajawki pokazał się na fejbukowym wallu Ubi jakieś kilka minut temu... brać i oglądać :D Mamy kilka znajomych już nam scen obrobionych w ciekawy montaż, ale także - a może i przede wszystkim - wskazówki na to co może być główną osią fabularną oraz motywacją dla działań Pearca. Mam nadzieję, że jednak twórcy nie pojadą w całkowitą kliszę bycia vigilante i motywu zemsty przeciwko wszystkim, którzy kiedyś zaszli za skórę głównemu bohaterowi... W każdym razie nadal czekam na premierę ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby kamera podczas prowadzenia pojazdów była wyżej. Oby ta kamera była ustawiona wyżej (sugeruję się tutaj sceną na motorze). ubi nie naśladuj proszę Cię GTA IV tam jest najgorsza kamerą we wszechświecie.

Kamera znad auta ma mi pokazywać trasę a nie zad samochodu/motocykla. Oby to ustawienia było tam tylko dla szpanu. W GTA IV najgorsze było ciągłe ustawianie kamery. Nie ma to jak stare dobre Vice City (najlepsza jak do tej pory kamerą w sandboksie tego typu, biję ją tylko SA, ale trzeba wgrać moda) i oryginalna Mafia.

Edytowano przez Blik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubi i te ich głupie edycje, w której każdy dostaje jakiś fajny bonus ale aby dostać wszystkie gadżety (ja chce czapkę i figurką nie pogardzę...) to trzeba by było kupić każdy zestaw...

Wie ktoś czy w Polsce są już/będą dostępne edycje kolekcjonerskie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w Polsce będą cztery edycje. Zakres cenowy od 149 do 229 na PC. Na polskiej stronie o Watch Dogs jest newsik na ten temat.

To już standard, co zrobić... Na szczęście to sandbox. W takich grach nie czuje się ubytku. Nie będę miał czterech dodatkowych aut, co tam. Braku misji też się nie odczuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh boy. Watch_Dogs wyrasta na grę, na którą faktycznie czekam. Informacje o niej nie powodują u mnie nudności, a gameplaye nie wywołują u mnie gniewu. To miła odmiana od całej reszty obecnych produkcji. Nie nienawidzę Watch_Dogs. To dobry start.

Sporo nowych fragmentów jest

. Podobne filmiki mają IGN, machinima czy CVG. Informacje w pigułce są tutaj.

80 godzin na zrobienie wszystkiego, BRAK MIKROTRANSAKCJI, nacisk na zachowanie NPC, wpływanie na rozgrywkę innych podłączonych graczy. Nieźle Ubisoft.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden godny polecenie materiał to wywiad Sesslera od

. Tam też sporo gameplayu. Ta gra to chyba jedyna, obok The Last of Us, produkcja w tym roku, na którą tak czekam... Uwielbiam nowe IP tongue_prosty.gif Edytowano przez Zdenio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, aż się ciśnie na usta - "skrypt pod publiczkę", ale z drugiej strony Ubi naprawdę podkreśla, że mocno pracowali i pracują nad SI, żeby właśnie takie reakcje się zdarzały... Byłoby świetnie, gdyby tak wyszło. Swoją drogą, jeżeli ktoś lubi siać chaos, to będzie musiał się liczyć z tym, że jego życie w Chicago będzie ciężkie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę, że ktoś mnie ubiegł w zalinkowaniu nowych materiałów... i dobrze ^_^ W każdym razie również jestem całkiem nieźle nahajpowany na produkcję i mam naprawdę ogromną nadzieję, że twórcy jej nie zepsują a większość obietnic zrealizują. Na razie z zajawek gameplay prezentuje się przyjemnie, patent z hakowaniem jest całkiem rozbudowany w opcję do czego się włamywać a jednocześnie niezbyt skomplikowany, wszak trzeba tylko jeden kliknąć jeden przycisk aby uzyskać pożądany efekt. Z innych rzeczy to właśnie wspomniana wcześniej akcja w sklepie z bronią była naprawdę mega i jeśli nie było skryptowane pod publiczkę, ale gra naprawdę posiada algorytmy, które będę tworzyć takie sytuacje co jakiś czas albo często (w zależności od tego ile chaosu będziemy chcieli poczynić ;]) to gra zyskała u mnie kolejnego, gigantycznego plusa. Oprawa swoją drogą, muzyką swoją, lecz właśnie gameplay wydaje się bardzo fajnie zrealizowanym elementem i ogółem liczę, że Ubi zrealizuje lwią cześć obietnic, gra będzie warta swej ceny i zdoła na siebie zarobić pomimo obecności GTA V. I want to believe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, po ostatnim gameplayu jestem pod ogromnym wrażeniem możliwości bohatera. Wydaje się też, że gra nie będzie tępą strzelaniną z możliwością kontrolowania otoczenia. W sumie jedynie model jazdy wydawał się trochę... ehh, drewniany. W sumie brak fizyki też był strasznie śmieszny (kiedy pojazd był praktycznie przyklejony do podłoża). Do premiery jeszcze jest czas na dopracowanie tego, ale i tak gra zapowiada się naprawdę dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz w tej grze. Świetnie się prezentuje, grafika miodna, możliwości hakowania wszystkiego... NO WŁAŚNIE! Co mają w sobie ci biedni NPC-e, że Aiden może się dowiedzieć o nich wszystkiego? trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu miejski system poprzez kamery rozpoznaje twarze i poprzez zbierane ciągle dane o tych osobach analizuje to i podaje ładnie procenciki. A Aiden ma do tych danych swobodny dostęp. Deadly simple.

A nowy trailer nadaje hype mojemu życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...