Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Nie jest to jednorazowy wyskok bo jest wyraźnie napisane, że jest to pismo, a nie dodatek.

Jeżeli nie będą dawać rady podczas deadline to zatrudnią nowych redaktorów, to jest chyba logiczne..

Ok niech zatrudniają, tylko żeby stara gwardia została przy CDA, a nowi niech pisza dla Konsole. Wolę stara gwardie pisząca dla CDA :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld' date=' no powiedz jaki serwer, przynajmniej 4 pierwsze litery.

Za każdą litere kupie jeden dodatkowy numer CD-A.

[/quote']Popytaj starszych stażem użytkowników FA oni mogą mieć nr gg Cormacza, kiedyś po prostu miał on w prodilu swój nr gg.

Chyba kuleje czytanie ze zrozumieniem - ja jego numer mam, to ten forumowicz go chciał mieć. Ale dalej nie ma :).

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlaczego tak robia ? :D Kiedys pisali w jakims Tipsomaniaku, ze robili to kilka lat temu dla zmylenia dystrybutorow przed recenzjami, ktore "nie poszly po ich mysli" (dystrybutorow). A teraz ? Czyzbyscie dalej bali sie szalonych fanow ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Siekiera pisze o sobie w trzeciej osobie?

Bo ma nie po kolei w głowie :)

Swoją drogą ciekawe ilu jeszcze redaktorów CDA ukrywa się na forum pod innymi ksywami...

A czy Siekiera się ukrywa? :) Wiadomo, że on to on. A ksywka DION powstała na potrzeby Sieci, ot cała tajemnica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zbigniew Bański odszedł . I Mac'abra podskoczył na miejsce naczelnego ,a Q'nik na zastępce naczelnego. Więc zrobiło się wolne miejsce na etacie redaktora i takim sposobem CormaC wszedł w miejsce Q'nika

Qn'ik tez nie mial etatu wczesniej. Zostalismy zatrudnieni na stale dokladnie od tego samego dnia. Ale generalnie zgadza sie, z tym ze Zbigniew Banski nie odszedl z wydawnictwa, tylko zrzekl sie stanowiska redaktora naczelnego. Nadal jest jednak dyrektorem wydawniczym, czyli naszym przelozonym.

W jednym z poprzednich numerów pisaliście o jakimś GF 8x, który ma być bardzo dobry, ale cena ma być poniżej 1k.

Jaka to była karta? I czy już wyszła, a sprawdzić nie moge, gdyż tamtego numeru znaleść nie mogę :(

GF8800GT. O ile dobrze pamietam, jej test bedzie w nablizszym CDA.

Kto jest lepszy w PEsa - Qn'ik czy CormaC? Na pewno niejeden raz graliście ze sobą, kto wygrywał?:)

Raz wygrywam ja, a raz Qn'ik - poziom prezentujemy podobny, wiec wynik zalezy od chwilowej dyspozycji i szczescia. Ale zdecydowanie czesciej gramy we dwoch w jednej druzynie - wtedy dopiero jest frajda, bo mozna konstruowac akcje, ktore z komputerowymi partnerami sa po prostu niemozliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza się, że możecie sobie zostawić grę dostarczoną do recenzji?

Owszem, nawet dosc czesto. Ale ze chetnych jest zwykle wiecej niz gier, to gra wedruje do szafy Naczelnego albo np. wreczana jest jakims milym gosciom (fanom) podczas wizyt itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdybyście mieli stanąć po raz kolejny przed wyborem: wydawać CDA, czy zatrudnić się gdzieś indziej, to wybralibyście CDA? xD

Pytanie dosc nieprecyzyjne, bo co znaczy

"gdzie indziej"? Jakby mi ktos dal prace za 1000 euro - dziennie - polegajaca na np. ogladaniu ladnych dziewczyn, to na pewno bym wybral te druga. :D

Ale nie zaluje, ze tkwie w CDA tyle juz lat. Nadal mnie to kreci, nadal mam radoche (i nerrrrwy...) z tworzenia kolejnych numerow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pisaliście kiedyś o pokoju w redakcji dla palaczy. Czy to prawda?

>>> Juz nie,

2. Jesteście fanami "z archiwum x" albo "terminator"?

>>>Niespecjalnie, tzn. fajne filmy ale zeby zaraz fanami?

3. Jak wpadliście na pomysł z tak genialnymi ksywkami dla autorów cd-action?

>>>OMG...

4. Dlaczego jak prubuje wysłać większość listów musze się zalogować chociaż już wcześniej byłem zalogowany?

>>>Nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania które chciałby wam zadać mój znajomy, was czytelnik, bezsieciowy:

1. Czy zdarzyło się wam kiedyś że nie mogliście wejść do redakcji ?

Raz zginal klucz ale sie znalazl

2. Gdzie można zamówić osławione wycieczki po redakcji ?

W biurze turystycznym "Frajer Tur" :)

Tego sie nie zamawia, po prostu przychodzisz, ew. wczesniej telefonicznie uzgadniajac t ermin, bo moze sie okazac, ze akurat tego dnia mamy mnostwo roboty i nie bedzie komu robic za przewodnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ktoś zna sie u was na programowaniu? I jeżeli tak to czy na takim poziomie, że mugłby tworzyć gry? (Nie wiem czy nie Siekiera)

Mamy paru informatykow. Kazdy kto umie programowac moze tworzyc gre, tak jak kazdy, kto umie pisac moze napisac powiesc. Ale czy to bedzie dobra gra/powiesc to juz zalezy od zdolnosci danego osobnika...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Pana Smugglera, otoz widzialem kilka razy ze ktos na innych forach podpisuje sie "$muggler", tworzac nowe konta o tym nicku, pytam czy poprostu Pan wbijajac na fora ogladajac je chce sprawdzic co zawieraja(zwiazane np z CDA,itp), czy to poprostu nie Pan;)?

Moja ksywka to SMUGGLER i na kazdym forum, na ktorym jestem, wystepuja tylko i wylacznie pod nia. Wszelkie jej modyfikacje nie sa moim dzielem i nie ja pod nia jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzadko odwiedzam FA, więc wybaczcie jeśli zdubluje pytanie, ale chciałbym widziec, czy w tym roku ukaże się jeszcze 13 numer CDActiona?

W tym roku nie ma nr XIII jako takiego, choc w ciagu roku wyszlo 13 numerow CDA (po po 4 byl specjalny i dopiero potem 5). Ale ten numer, 12, znaczy sie, smialo moze pod wzgledem zawartosci robic za XIII.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Mezo

1. Chyba Czarny Iwan

2. Zbigniew Bański odszedł .

>>>No to w takim razie po redakcji chodzi jego sobowtor. Zibi pelnil jednoczesnie role naczelnego CDA oraz jakby szefa wszystkich pism komputerowych Bauera (dyrektor wydawniczy). A ze wymaga to wiele pracy to po prostu przestal byc naczelnym CDA. Ale nadal jest w redakcji, doradza, sugeruje, ustawia do pionu jak trzeba itd. Tyle tylko, ze go w stopce CDA jako naczelnego nie ma. Ale czy to ma znaczenie?

I Mac'abra podskoczył na miejsce naczelnego ,a Q'nik na zastępce naczelnego. Więc zrobiło się wolne miejsce na etacie redaktora i takim sposobem CormaC wszedł w miejsce Q'nika

>>>Alez kombinujecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklad jakiegos potwornego twardoglowia:/

Wypraszam sobie. Takie teksty możesz sobie kierować do kolegów na podwórku, a nie na forum.

Tak sie sklada ze redakcja CDA jest najwieksza i najbardziej doswiadczona redakcja tworzaca w Polsce pismo dla graczy.

I właśnie w tym problem, że to oni tworzą. Rozdwoją się? Nie, będą musieli mniej czasu poświęcać temu właściwemu CDA, bo to przecież logiczne. Możliwe, że ktoś odejdzie i całe CDA straci klimat. Czytałeś chociaż stopkę redakcyjną "Konsol"?

Bez urazy ale jesli ktos uzna, ze wyrobi sie i tu i tu - to co, zabronic mu?

A jak uzna, ze nie wyrobi sie, to zostanie przy CDA. W czym problem, u licha? Ja np. w konsolowe pismo angazowac sie nie bede, bo nie mam konsoli ani czasu by ja miec, ze o graniu i pisaniu recenzji nie wspomne :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o to chodzi. Komenty jakie sypia sie po wydaniu C(u)DAK sa przejawem naprawde twardoglowia:/ Wyrabianie sie przy deadlinach to jedno ale niektorzy zdaja sie zapominac ze redaktor CDA to tez czlowiek i ma prawo do rozwoju, nowych doswiadczen itp itd.

Dla niektorych powinniscie tkwic do konca zycia w CDA i bron Boze nie robic nigdy nic innego. Absurd i klapki na oczach :roll:

I tym samym pytanie:

Czemu nie ma tematu o CDA: Konsole NG?

Nawet jesli to chwilowo jednorazowy eksperyment to moze warto by poznac opinie forumowiczów? ( pytanie w sumie kwalifikuje sie do innego dzialu ale machnalem skoro juz bylem w temacie CDAK)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o to chodzi. Komenty jakie sypia sie po wydaniu C(u)DAK sa przejawem naprawde twardoglowia:/ Wyrabianie sie przy deadlinach to jedno ale niektorzy zdaja sie zapominac ze redaktor CDA to tez czlowiek i ma prawo do rozwoju, nowych doswiadczen itp itd.

Dla niektorych powinniscie tkwic do konca zycia w CDA i bron Boze nie robic nigdy nic innego. Absurd i klapki na oczach :roll:

I tym samym pytanie:

Czemu nie ma tematu o CDA: Konsole NG?

Nawet jesli to chwilowo jednorazowy eksperyment to moze warto by poznac opinie forumowiczów? ( pytanie w sumie kwalifikuje sie do innego dzialu ale machnalem skoro juz bylem w temacie CDAK)

Slusznie, juz zakladam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale jesli ktos uzna, ze wyrobi sie i tu i tu - to co, zabronic mu? A jak uzna, ze nie wyrobi sie, to zostanie przy CDA. W czym problem, u licha? Ja np. w konsolowe pismo angazowac sie nie bede, bo nie mam konsoli ani czasu by ja miec, ze o graniu i pisaniu recenzji nie wspomne :).

I takiej odpowiedzi oczekiwałem. Jeżeli się wyrobicie to trzymam za słowo :P. Przykro by było gdyby połowa redakcji CDA odeszła na rzecz nowego pisma (zamiast zatrudnić nowych tam, a nie tutaj).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...