Skocz do zawartości

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]


Pzkw VIb

Polecane posty

Ja ponawiam swoje pytanie dotycząca wersji pl FSW: ten hammers: (lekki edit)

CYTAT(Smuggler @ 6 Feb 2009, 22:41)

I jest calkiem PL wersja?!

Jest polskie menu, napisy z podpowiedziami, celami. To co żołnierzyki mówią to angielski. Różnica między PL ten hammers i pierwszego FSW z CDA to to że nie ma napisów tekstów mówionych, ale to dużej straty nie ma bo tam co 3 słowo to rzucanie mięsa. Jak zrobić polską wersję jest w temacie FSW: ten hammers. I grę mam z CDA.

Fajnie, thx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Czy to Ghost, jest prawowitym załozycielem redakcji? Czy to jego pomysł był ? Jak tak to to musi być wielki człowiek ;] zmienił zycie wielu ludzi ;]

Nie. Pojawiłem się w redakcji gdy już od kilku ładnych lat działała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakimś cudem ani jedno się nie rozwaliło. Poza tym nie musisz ich kłaść jedno na drugim, ale możesz jedno obok drugiego.

Nic tylko się cieszyć ;) Ja tam wolę jak pudełka od CDA zajmują jak najmniej miejsca bo na półkach mam go [miejsca] mało

I chowam je do kartonu - wiem nieodpowiednie miejsce dla tak wielkiej rzeczy -ale cóż ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakimś cudem ani jedno się nie rozwaliło. Poza tym nie musisz ich kłaść jedno na drugim, ale możesz jedno obok drugiego.

Wtedy musiałbym je rozłożyć po całej powierzchni pokoju, a i tak by mi miejsca zabrakło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie wzrok nie myli (okularów nie noszę) to wydaje mi się, że jest to temat dotyczący pytań do redakcji, a nie waszych problemów dotyczących tego, że nie macie gdzie sobie pudełek poustawiać! Rozumiem, że redakcja ma się złożyć i do każdego numeru CD-A dokładać stojak na płyty dokładnie w takim rozmiarze jakie teraz są dodawane do czasopisma. Sorry ale zarówno mnie i jak się domyślam redakcji również g***o obchodzi, że nie wiecie co robić z pudełkami. Myślałem, że forum prezentuje wysoki poziom, jednak jak tak sobie teraz patrzę to przypomina on mi coraz bardziej Bravo albo inną Panią Domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mnie ktoś uraczyć linkiem lub wskazówkami jakie teksty ,pod jaki adres i do kiedy wysyłać w celu przedstawienia swojej osoby gronu redaktorów CDA??

tzn. przedstawienia swoich talentów w dziedzinie dziennikarstwa :P

Odpowiedni link ----> FAQ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadawałem już to pytanie, ale nie uzyskałem odpowiedzi (właśnie mam zakuwanie do egzaminu z ochrony własności intelektualnej).

Czy umieszczanie w internecie tzw. "gameplayów" bez zgody twórców, wiąże się z łamaniem praw autorskich?

Zastanawia mnie jak zakwalifikować takie dzieło (bądź co bądź zależne). Podręczniki są raczej zagmatwane, a w internecie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Nie zwróciłem również uwagi na to, jak się mają do nagrywania przebiegu gry (lub twórczego wykorzystania nagranych materiałów), licencje dołączane do programów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakimś cudem ani jedno się nie rozwaliło. Poza tym nie musisz ich kłaść jedno na drugim, ale możesz jedno obok drugiego.

Wtedy musiałbym je rozłożyć po całej powierzchni pokoju, a i tak by mi miejsca zabrakło.

Jak po całej powierzchni pokoju, o czym ty gadasz? Kładziesz je pionowo jedno przy drugim. Jeśli ułożone w ten sposób zajęłyby Ci cały pokój, to znaczy, że chyba mieszkasz w domku dla lalek... :P

Djacie juz spokoj z tymi pudelkami. Jak chcecie sie wymieniac strategiami ukladania na polkach gier z CDA, to robcie to na GG - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadawałem już to pytanie, ale nie uzyskałem odpowiedzi (właśnie mam zakuwanie do egzaminu z ochrony własności intelektualnej).

Czy umieszczanie w internecie tzw. "gameplayów" bez zgody twórców, wiąże się z łamaniem praw autorskich?

To jest w pełni legalne. Tak samo gazety(np.programy TV) nie potrzebują zgody aby umieścić kadr z filmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewny - co innego trailery, a co innego gameplay - w końcu ktoś je zmontował w konkretnym celu, otrzymał wynagrodzenie za swoją pracę i może mieć rozczenia prawda? Trailer wypuszcza producent by wszyscy dowiedzili się jak wygląda jego gra, a gameplay w cda jest po to by widzieli go czytelnicy tego pisma, i chyba tylko oni...

aaaa chyba, że chodzi o gameplay'e, które sam stworzyłeś, to wtedy tak możesz je sobie zamieszczać gdzie chcesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie intryguje ostatnio taka sprawa: otóż w każdym praktycznie numerze CDA widzimy przy zapowiedziach pełniaków dopisek "wszystkie w polskiej wersji językowej!" albo chociaż "prawie wszystkie w polskiej wersji językowej" i zapewne dla większość graczy jest to plus, jednak osobiście wolę wersję oryginalną, bo często w przekładach trafiają się jakieś niedoróbki, bądź gra po prostu traci klimat [przykład? THPS4: manual został przetłumaczony na TRIK RĘCZNY]. I tutaj pojawia się pytanie: jeżeli jestem nabywcą takiej gry [dajmy na to trzeciego hitmana z CDA] i chcę sobie zaimplementować łatkę "anglizującą" [mam nadzieję że takie są] bądź ściągnąć wersję angielską, to też jest to nielegalne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie intryguje ostatnio taka sprawa: otóż w każdym praktycznie numerze CDA widzimy przy zapowiedziach pełniaków dopisek "wszystkie w polskiej wersji językowej!" albo chociaż "prawie wszystkie w polskiej wersji językowej" i zapewne dla większość graczy jest to plus, jednak osobiście wolę wersję oryginalną, bo często w przekładach trafiają się jakieś niedoróbki, bądź gra po prostu traci klimat [przykład? THPS4: manual został przetłumaczony na TRIK RĘCZNY]. I tutaj pojawia się pytanie: jeżeli jestem nabywcą takiej gry [dajmy na to trzeciego hitmana z CDA] i chcę sobie zaimplementować łatkę "anglizującą" [mam nadzieję że takie są] bądź ściągnąć wersję angielską, to też jest to nielegalne?

Ściągnięcie wersji angielskiej też będzie nielegalne - masz prawa tylko do wersji zakupionej wraz z czasopismem. No chyba, że jest tak, że producent udostępnia na swojej stronie łatki pozwalające zmienić język...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do redakcji, lub zastrzeżenia. CDA nie kupuje od dawna (zaledwie od 2lat) i w kratke mam 5 numerów. Lecz uważam, że układ CDA jest często różny np. numer świąteczny był według mnie mało zaskakujący (szybko mi się znudził)(oprócz crovera). Lecz numer z lutego był świetny nawiązany bardziej do oldshoolo'wych numerów typu: 1/06 albo 7/06. Mój głos w tej sprawie to mała kropla w wielkim morzu. Lecz proszę o szczerom odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnięcie wersji angielskiej też będzie nielegalne - masz prawa tylko do wersji zakupionej wraz z czasopismem. No chyba, że jest tak, że producent udostępnia na swojej stronie łatki pozwalające zmienić język...

Jak dla mnie to jest głupota. W przypadku każdej gry, która jest dubbingowana powinno się dołączać oryginalny podkład z możliwością wyboru w procesie instalacji. Wciąż nie mogę przeboleć polskiej wersji BiA: Hell's Highway.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie natury technicznej.Czy macie jakiegoś człowieka który jest odpowiedzialny za kontakt z drukarnią i kontrolę druku?

Chodzi mi głównie o problemy z "pasowaniem" które występują po myciu gum(chwile zejdzie zanim pasowanie się wyrówna a zanim to nastąpi część nakładu jest puszczana w dobre).Zaobserwowałem że problem dotyczy głównie artykułów złożonych z jasnych liter na ciemnym tle, czasem ciężko się doczytać bo właśnie pasowanie jest strzelone.Nie pojawia się to często ale co jakiś czas trafiam na właśnie taki egzemplarz. Pytanie do reszty forumowiczów czy Wy również trafiacie na artykuły z niewyraźną czcionką czy tylko ja mam pecha.Na screenach nie jest to bardzo odczuwalne ale w tekście czasem sprawia problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...