Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

słowo egranizacja napisano w 2 różne sposoby.
Mnie się JEDNAK wydaje, że CormaC dobrze odczytał intencje / pretensje. :]

A "e" i "ę" uwarunkowane jest liczbą. Pojedynczą - "ę" oraz mnogą - "e".

To chyba na tyle, jeśli idzie o wyjaśnianie wątpliwości. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do CormaCa i Huta. graliscie juz w TW z patchem 1.4? jesli tak to jak wrazenia? czy z nim ocena byla by wyzsza i o ile? i dlaczego w recenzji nie ma nic o calkiem ciekawie zapowiajaym sie muliti? mysle, ze za takie rozwiazania jak darmowe (prawie) mmo powinny byc chyba tez dodakowe punkciki. w koncu taki gothic czy oblivion nie maja wcale multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem gdzie to napisać... :oops:

Może wyjdę na megaczepiacza, ale...

W zeszłym numerze CDA, w "Magazynie" (przy reckach "Diuny" i "Hellraisera") pomylone (poprzestawiane) zostały etykiety "książka" i "komiks".

Nie byłaby to rzecz godna postowania (bo w końcu pomyłki zdarzają się każdemu), ale w najnowszym numerze błąd ten został powtórzony.

Nie wiem, czy we wcześniejszych numerach też tak nie było, nie sprawdzałem, a sam zwróciłem na to uwagę od zeszłego numeru (koniec końców byłem rozczarowany, że to jednak nie komiks na podstawie "Diuny", a błąd, bo z takimi ilustracjami - nie pogardziłbym 8) ).

Przy okazji pozdrowienia dla Ghosta - sam uwielbiam sagę Herberta, szkoda, że przez śmierć autora nie doczekała się ukończenia... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przezabawne, no doprawdy wyborny dowcip :P

Dowcip! Toż to więcej niż "tyż prawda" jest! Może jeszcze powiesz że gier nie flekujesz? I to jakich! - POLSKICH! Jak nic robota tego von Zdupenshmita! Ale niech no Romek skończy z historią to i zajmie się obcym narodowo elementem w prasie dla młodzieży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do CormaCa i Huta. graliscie juz w TW z patchem 1.4? jesli tak to jak wrazenia?

Nie gralem. Przeszedlem gre w trakiej postaci, w jakiej ja recenzowalem (patrz ramka o patchu w tekscie).

i dlaczego w recenzji nie ma nic o calkiem ciekawie zapowiajaym sie muliti? mysle, ze za takie rozwiazania jak darmowe (prawie) mmo powinny byc chyba tez dodakowe punkciki. w koncu taki gothic czy oblivion nie maja wcale multi.

Jest ramka o multi i to wlasciwie wszystko, co moglem napisac w momencie, gdy dostalem gre do recenzji. Serwerow bylo wtedy bardzo malo, a na kazdym doslownie po kilka osob (z czego czesc nie robila zupelnie nic), wiec nie dalo sie wlasciwie rzetelnie przestestowac multi. Niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Recka Penumbry:

Autor-Eugeniusz Siekiera

Cytat z GW:

"Smuggler: Wkurzają mnie ludzie, ktorzy robią grę...(w piśmie cytat jest cały)

eld:...(jego tekst jest nieistotny)

Al:No bo co komu Smuggi winny, że inni grafik mają taki, a nie inny"

Jak dla mnie z tego cytatu wynika, że SMG i ES to ta sama osoba.

P.S.

Jeśli nie mam racji proszę, nie banujcie mnie.Jeśli mam to także.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie w planach wydanie gry survival horror? Najlepsze ( moim zdaniem ) będą dwa tytuły : Suffering : Ties That Bind....lub Silent Hill 4 The Room. Suffering to gra, która mną bardzo wstrząsneła, ale to dawno było. Silent Hill to gra świetna, z klimatem i dużą porcją strachu. Przy okazji pozdrowienia dla Eugeniusza Siekiery, który preferuje ten typ gier.

PS Macie jakieś problemy z serwerem? To już kolejny raz, jak przez cały weekend nie mogę wejść na Waszą stronę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, ja tak tylko ciekawości chciałem zapytać.

Trąbicie tyle o piractwie i potępieniu tego procederu, a tu Eld wyskakuje w oststnim CDA, że skończył się serial, który oglądał. Tutułu serialu nie przytoczę, ale wydaje mi się, że serial ten w Polsce dopiero "leci" a skończył się za oceanem...

Może się mylę, ale czy Eld nie miał serialu z nie do końca legalnego źródła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie w planach wydanie gry survival horror? Najlepsze ( moim zdaniem ) będą dwa tytuły : Suffering : Ties That Bind....lub Silent Hill 4 The Room. Suffering to gra, która mną bardzo wstrząsneła, ale to dawno było. Silent Hill to gra świetna, z klimatem i dużą porcją strachu. Przy okazji pozdrowienia dla Eugeniusza Siekiery, który preferuje ten typ gier.

PS Macie jakieś problemy z serwerem? To już kolejny raz, jak przez cały weekend nie mogę wejść na Waszą stronę

Ile to już razy było wałkowane... wystarczy przeczytać FAQ

E, ja tak tylko ciekawości chciałem zapytać.

Trąbicie tyle o piractwie i potępieniu tego procederu, a tu Eld wyskakuje w oststnim CDA, że skończył się serial, który oglądał. Tutułu serialu nie przytoczę, ale wydaje mi się, że serial ten w Polsce dopiero "leci" a skończył się za oceanem...

Może się mylę, ale czy Eld nie miał serialu z nie do końca legalnego źródła?

w polsce też się skończył ale pierwszy sezon...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie w planach wydanie gry survival horror? Najlepsze ( moim zdaniem ) będą dwa tytuły : Suffering : Ties That Bind....lub Silent Hill 4 The Room. Suffering to gra, która mną bardzo wstrząsneła, ale to dawno było. Silent Hill to gra świetna, z klimatem i dużą porcją strachu. Przy okazji pozdrowienia dla Eugeniusza Siekiery, który preferuje ten typ gier.

PS Macie jakieś problemy z serwerem? To już kolejny raz, jak przez cały weekend nie mogę wejść na Waszą stronę

Ile to już razy było wałkowane... wystarczy przeczytać FAQ

E, ja tak tylko ciekawości chciałem zapytać.

Trąbicie tyle o piractwie i potępieniu tego procederu, a tu Eld wyskakuje w oststnim CDA, że skończył się serial, który oglądał. Tutułu serialu nie przytoczę, ale wydaje mi się, że serial ten w Polsce dopiero "leci" a skończył się za oceanem...

Może się mylę, ale czy Eld nie miał serialu z nie do końca legalnego źródła?

w polsce też się skończył ale pierwszy sezon...

Sprostowanie (sorry, Eld).

To nie Eld, tylko Cormac.

Cytuję "zastanawiam się, jak doczekam do 8-go lutego, czyli premiery czwartej części LOST"

Czyli co - cormac będzie wtedy w USA, czy sobie ściągnie? Bo w PL to będzie może na jesieni 2008.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, ja tak tylko ciekawości chciałem zapytać.

Trąbicie tyle o piractwie i potępieniu tego procederu, a tu Eld wyskakuje w oststnim CDA, że skończył się serial, który oglądał. Tutułu serialu nie przytoczę, ale wydaje mi się, że serial ten w Polsce dopiero "leci" a skończył się za oceanem...

Może się mylę, ale czy Eld nie miał serialu z nie do końca legalnego źródła?

ja ogladam tylko Lost, a nie przypominam sobie, zebym cos pisal. zreszta to bez znaczenia, bo Lost jest puszczany na AXN prawie jednoczesnie jak w stanach. to jedynka ma poslizg roczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Eld, tylko Cormac.

Cytuję "zastanawiam się, jak doczekam do 8-go lutego, czyli premiery czwartej części LOST"

Czyli co - cormac będzie wtedy w USA, czy sobie ściągnie? Bo w PL to będzie może na jesieni 2008.

Niekoniecznie na jesieni - polski AXN (na ktorym powoli konczy sie niestety seria 3 - zostalo kilka odcinkow) nie ma az takich poslizgow. Co nie zmienia faktu, ze kilka miesiecy trzeba bedzie przeczekac po zakonczeniu serii trzeciej. :/ Musze sie chyba zorientowac, jak wyglada sprawa lapania nadawanych w USA seriali (a raczej kanalow, na ktorych leca) na biezaco przez satelite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Elda : znasz może polski zespół Death Metalowy Vader?

Mam taka propozycje, zebys jednak zaczal zadawac madrzejsze pytania niz: "Czy ktos z redakcji slucha zespolu Iron Maiden?", "Czy ktos z redakcji slucha zespolu Slayer?", "Czy Eld zna zespol Vader?". Naprawde nie pojmuje sensu tego pytania. Zostalo zadane chyba tylko po to, zeby cokolwiek napisac, bo o Vaderze slyszal kazdy, kto chocby otarl sie o metal. Moze zapytaj jeszcze Allora, czy syszal o takim samochodzie jak Mercedes, Mac Abrę o to, czy slyszal o ladowaniu na plazy Omaha, a Siekiere o to, czy slyszal o takim pisarzu jak Stephen King - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Będzie taka gra, jaka będzie. Nie możemy tego zdradzać, bo to tajemnica służbowa. Zaś dobór gier na Cover jest naprawdę skomplikowaną sprawą - nie wystarczy powiedzieć "dajcie pierwszego HL". Myślicie, że byśmy nie chcieli albo sami na to nie wpadliśmy

Dlaczego od razu się bulwersujesz. Ja nie napisałem "dajcie taką grę, bo ona fajna". Tylko podałem propozycję. A myślę, że na tym budujecie sobie pismo i jego renomę - na opiniach i propozycjach.

PS jestem ciekawy jak robicie te teksty na białym tle, kiedy opowiadacie na kogoś wypowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS jestem ciekawy jak robicie te teksty na białym tle, kiedy opowiadacie na kogoś wypowiedź
Tam w prawym górnym rogu każdego posta są dwa znaczki: 1)zgłoś posta moderatorom, 2)Cytuj. Domyślasz się już jak robić "wypowiedzi na białym tle", to po prostu jest cytat :P .

I chce powturzyć pytanie a mianowicie- Dlaczego na okładce Coverca czesno znajduje się obrazek dema a nie pełniaka?

PS. Fajne określenie "wypowiedź na białym tle" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chce powturzyć pytanie a mianowicie- Dlaczego na okładce Coverca czesno znajduje się obrazek dema a nie pełniaka?

PS. Fajne określenie "wypowiedź na białym tle" :P

Podaj mi sensowniejsze tego słowa znaczenie. A co do obrazka : moim zdaniem, zwykły kaprys. Po co obrazek z pełniaka? jak może być z ważniejszego dema...zwykłe zagranie marketingowe ( jeśli nie, no to każdy popełnia błędy )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Będzie taka gra, jaka będzie. Nie możemy tego zdradzać, bo to tajemnica służbowa. Zaś dobór gier na Cover jest naprawdę skomplikowaną sprawą - nie wystarczy powiedzieć "dajcie pierwszego HL". Myślicie, że byśmy nie chcieli albo sami na to nie wpadliśmy

Dlaczego od razu się bulwersujesz. Ja nie napisałem "dajcie taką grę, bo ona fajna". Tylko podałem propozycję. A myślę, że na tym budujecie sobie pismo i jego renomę - na opiniach i propozycjach.

PS jestem ciekawy jak robicie te teksty na białym tle, kiedy opowiadacie na kogoś wypowiedź

Ja się nie bulwersuję to jest tylko cytat z FAQ zamieszczanego na coverku,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. mnie trapi jedna sprawa, a mianowicie:

Smg , czy w tym jakże starym "Reset-Cd" nie było Twojego zdjęcia w dziale "Bonus" (o ile pamiętam chyba było tam coś takiego jak dział bonus, albo.. sam nie wiem) w każdym razie.. zastanawia mnie bardzo, ponieważ mam jeden numer, i znalazłem zdjęcia członków redakcji : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...