Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Gratulacje. Ludzie będą płacić 150zł aby Ciebie zobaczyć :)

Czysta strata kasy. ;) Nie ma zreszta co robic z tego jakiejs sensacji - w tym filmiku znalazla sie masa ludzi przeciez. Rozbawilo mnie to, co powiedziala narratorka w momencie, kiedy bylo mnie widac: "Boys love her". :) LOL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Tak się zastanawiałem, jak redakcja odebrała teaser Fallouta 3. Wiem, że w CDA Fallout to legenda, więc zainteresowanie produktem Betesdy powinno być duże.

I jeszcze jedno. Nie czujecie się trochę zazdrośni/zawiedzeni/źli, że GameInformer dostał worldexlusive'a i wysępił nieco wieści od Bethsoftu? Czy nie próbowaliście uruchomić swojego słynnego wywiadu i posłużyć się siłą marki, aby zdobyć więcej informacji na temat F3? Polscy gracze oczekują tego nie mniej niz amerykańscy, czy angielscy (pamiętam ankietę na forum Beth - czy pochodzisz z Polski? co 4 osoba odpowiedziała TAK :P)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę inne plany związane z serwisem.

Podejrzewam, że zainstaluję phpBB3, ale na początku w innym miejscu aby pobawić się tym skryptem i zobaczyć co zostało pozmieniane.

Czy miałeś już kontakt z tym skryptem, czy póki co dopiero planujesz się mu przyjrzeć?

Jeśli mam być szczery, wątpię czy serwer poradzi sobie ze skryptem przy większym obciążeniu. Mam możliwość zabawy nim tylko w domowych warunkach na starym sprzęcie, ale odnoszę wrażenie, że phpbb2 (z różnymi dodatkami) chodzi szybciej od phpbb3 (czysta instalacja, choć z tego co widziałem dość bogata w opcje i całkowicie inna z wyglądu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę inne plany związane z serwisem.

Podejrzewam, że zainstaluję phpBB3, ale na początku w innym miejscu aby pobawić się tym skryptem i zobaczyć co zostało pozmieniane.

Czy miałeś już kontakt z tym skryptem, czy póki co dopiero planujesz się mu przyjrzeć?

Jeśli mam być szczery, wątpię czy serwer poradzi sobie ze skryptem przy większym obciążeniu. Mam możliwość zabawy nim tylko w domowych warunkach na starym sprzęcie, ale odnoszę wrażenie, że phpbb2 (z różnymi dodatkami) chodzi szybciej od phpbb3 (czysta instalacja, choć z tego co widziałem dość bogata w opcje i całkowicie inna z wyglądu).

Raczej staram się nie ruszać rzeczy, które mają w nazwie BETA lub RCxxx. To tylko strata czasu. Mogę sie zrazić bo czegoś tam nie będzie, albo będzie źle działać, a w finalnej wersji zostanie poprawione, albo zrobić sobie zbyt duże nadzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Nie czujecie się trochę zazdrośni/zawiedzeni/źli, że GameInformer dostał worldexlusive'a i wysępił nieco wieści od Bethsoftu? Czy nie próbowaliście uruchomić swojego słynnego wywiadu i posłużyć się siłą marki, aby zdobyć więcej informacji na temat F3? Polscy gracze oczekują tego nie mniej niz amerykańscy, czy angielscy (pamiętam ankietę na forum Beth - czy pochodzisz z Polski? co 4 osoba odpowiedziała TAK :P)

Pozdrawiam.

Wiesz, nie mozemy byc zazdrosni o kazdego takiego ekskluziwa, bo inaczej dawno bysmy sie powiesili z rozpaczy.Wiadomo, ze kazda redakcja walczy, wiec sam fakt, ze CDA dosc czesto wyrywa naprawde ciekawe tematy (a czasem nawet trafiaja sie nam takie smaczki jak swiatowa recenzja Stalkera) nas bardzo cieszy - zas fakt, ze inni zdobywaja TEZ ciekawe materialy nie smuci. No chyba, ze to polska konkurencja. :P Jasne, ze wolelibysmy zeby to bylo u nas niz gdzies na czyichs lamach ale sam fakt, ze tak nie jest nie wpedza nas w depresje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawiła mnie jedna sprawa - czy w momencie, w którym umieściliście pierwszą na świecie recenzję STALKERa, czy odbiło się to w jakiś sposób na wzmożonej liczbie sprzedanej egzemplarzy zza granicy? Czy raczej to po prostu było ciche, wewnątrzkrajowe party? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Heh, dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałem, chociaż nie zapewniłeś, że postaracie się coś o trzecim Fallouciku zdobyć. Pominąłeś też moje pierwsze pytanie. Bez obrazy, ale czyżbyś stracił zainteresowanie Falloutem? A może wolisz odpowiadać na te bardziej oczywiste pytania? Pewnie to przez ten ciągły brak czasu.

:-s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostane CDA w Berlinie?Bo wyjezdzam tam do pracy?LOL!Byscie mi wyslali 2 wakacyjne numerki do Niemie?xD!A teraz tak na powaznie toczy CDA mozna gdzies kupic za granica?Np w Londynie,Paryzu i innych takich miejscowosciach gdzie mieszka duzo Polaków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OrbMaster - wiem, że jeżeli będzie to prenumerata to wystarczy zadzwonić i się dogadać. Nie ma większego znaczenia czy za granicą. Nawet do Kanady Ci dostarczą ;] Ale to prenumerata. Ze zwykłym kupnem... Nie wiem, na miejscu najlepiej sam sprawdzisz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OrbMaster - wiem, że jeżeli będzie to prenumerata to wystarczy zadzwonić i się dogadać. Nie ma większego znaczenia czy za granicą. Nawet do Kanady Ci dostarczą ;] Ale to prenumerata. Ze zwykłym kupnem... Nie wiem, na miejscu najlepiej sam sprawdzisz :P

>>>No tak,ale czy d sie tylko 2 numery kupic w prenumeracie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zastanawia mnie, czy moglibyście dodać kiedyś do czasopisma grę Civilization 2...? Jest to gra już bardzo stara, była kiedyś już w czasopiśmie TopGames (dowiedziałem się o tym dziś, wcześniej nawet nie słyszałem o żadnym TopGejmsie), więc chyba ta gra nie powinna być "droga"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prenumeracie jako takiej nie, ale jest okienko "zamów numery archiwalne". Z tym, że to nie załatwi problemu, bo zamówić archiwalne możesz też już w Polsce po tych dwóch miesiącach... Nie wiem, czas zadzwonić do działu prenumeraty Bauera / poczekać aż SMG odpowie w tym temacie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytania techniczno-zakulisowe :) Tematu tego raczej nie śledzę wiec nie wiem czy było to już poruszane, a pytam z czystej ciekawości.

Np. zdobyliście licencję Morrowinda:

1. Czy obowiązują was jakieś ograniczenia co do ilości płyt które możecie wytłoczyć z ich grą.

Np. czy macie ścisły limit na nakład+prenumerata+reklamacje+rodzina (^^), czy też tłoczycie ile wam trzeba ?

2. W jakiej formie dostajecie grę od dystrybutora ?

Czy przysyłają wam jakiegoś rodzaju "płytę matkę" z którą robicie co trzeba (copy z płyty i paste na waszą matrycę :) ) ?

Oczywiście jeżeli nie jest to ściśle tajne :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas dedlajnu zamawiacie Pizze-Z jakiej restauracji oraz w jakich ilościach :?: :chef:

Ps.Oraz jakie rodzaje :wink:

Peperonii-Mniam :P

Gościu, ty nie masz co w domu robić? Dlaczego żyjesz w przeświadczeniu, że dzień bez zadania durnego pytania w tym temacie jest dniem straconym? Zaczynasz być irytujący jak mucha, która spać nie daje. O krok przed 2 warnem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, ty nie masz co w domu robić? Dlaczego żyjesz w przeświadczeniu, że dzień bez zadania durnego pytania w tym temacie jest dniem straconym? Zaczynasz być irytujący jak mucha, która spać nie daje. O krok przed 2 warnem.

Pytanie adekwatne: Czy często miewacie problemy z upierdliwymi fanami? Ostatnie co pamiętam to jakiegoś pana, który chwalił się czyimś... 'membersem' przez prywatne wiadomości na forum. Ale zdarzyło się, że np. wpadł Wam jakiś wkurzony koleś do redakcji i robił problemy?

Bo tak ogółem to sprawiacie wrażenie teamu mającego do fanów podejście "chlebem i solą ich!" :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mądrzejsze:

Madrzejsze... Juz sie wieeelu osobom wydawalo, ze to jest madre pytanie.

1. Pracujecie X godzin, więc jaką część X gracie a jaką piszecie recenzje?

Gramy odpowiednio dlugo, a nastepnie odpowiednio dlugo piszemy recenzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...