Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Jeśli to pytanie padło to sorry, ale ostatnio nie czytam tematu.

Jak wiadomo Two Worlds jest obcięty z Multiplayera, czym jest to spowodowane?? Tym, że redakcja musiała by więcej zapłacić za licencje czy tym, że Reality Pump nie chciało sprzedać licencji do "całej gry"?? Jeśli to pytanie zachacza o tajemnice służbową to sorry i pytania nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie pytanie było (nie chce mi sie przeszukiwać 194 stron ;d)

Do Czarnego Iwana:

Długo trenujesz swojego paragona?

Ja obecnie gram w Nightfalla i mam trudności z misją "Do Vabbi!", licze na pomoc ;):D:rolleyes:

Iwan nie zaglada na forum - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę dziwne pytanie ale cóż...W jednym z ostatnich numerów przy zdjęciu pewnej dziewczyny na konkurs ,,CDA w dobrych rękach" wyczytałem że kilka osób z redakcji pochodzi z okolic Dzierżoniowa. I teraz właściwe pytanie: czy któryś z szanownych redaktorów uczęszczał do II LO w Dzierżoniowie?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to lekarstwo - wyłączać głośniki ;). A tak na serio - dla FF -> Adblock Plus (+ jakiś zestaw porządnych filtrów - nieobowiązkowo, ale zawsze lepiej skorzystać z gotowców niż samemu się męczyć :)), dla SeaMonkey / Mozilli -> Adblock (+ j. w.), w Operze jest taki pliczek urlfilter.ini (Documents and Settings\[nazwa profilu użytkownika]\Dane aplikacji\Opera\Opera\PROFILE), który trzeba edytować (oczywiście dla Opery też istnieją gotowce :)).

W Operze wystarczy prawoklik myszą w pustym polu i "Zablokuj zawartość". Bez żadnych dodatkowych ingerencji w pliki przeglądarki. Lepszym i skuteczniejszym rozwiązaniem może być nie instalowanie wtyczki Flash - rozwiązanie w 100% skuteczne - reklamy automatycznie nie będą wyświetlane... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy w ciągu istnienia pisma zmienialiście miejsce położenia redakcji i czym było to spowodowane?

3x. Za kazdym razem bylo nam na starych smieciach za ciasno...

Czy któryś z redaktorów posiada prawo jazdy? (kat B lub wyższa)

Wiekszosc ma prawa jazdy ale jakiej kategorii to nie sprawdzam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób pracuje w CDA? Bo liczę, liczę i nie mogę się doliczyć...

Zdejmij buty i wykorzystaj palce u nog. WIecej jak 20 raczej nie naliczysz...

Nie wiedziałem gdzie to pytanie umieścić, ale: dlaczego nigdzie nie pisało(zn na łamach CDA, coveru) że FSW: TH można zrobić po polsku??? Wystarczy zmienić jeden wpis w pliku.

I jest calkiem PL wersja?!

Jest polskie menu, napisy z podpowiedziami, celami. To co żołnierzyki mówią to angielski. Różnica między PL ten hammers i pierwszego FSW z CDA to to że nie ma napisów co mówią, ale to dużej straty nie ma bo tam co 3 słowo to rzucanie mięsa. :) Jak zrobić polską wersję jest w temacie FSW: ten hammers. I grę mam z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm, ja mam pytanie trochę z innej beczki - co jest z tymi pudełkami od DVD? Ilekroć otwieram je (choćby i pół metra od twarzy) owiewa mnie zapach... no nie wiem czego, ale przychodzą mi na myśl zgniłe śledzie marynowane w farbie olejnej. Może mam zbyt czuły nos, ale faktem pozostaje, że cuchną niemożebnie.

Do Czarnego Iwana:

Długo trenujesz swojego paragona?

No wiesz! Takie pytania to tylko po 22, a i tak chyba nieco zbyt prywatne by dało się odpowiedzieć na publicznym forum ;p
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do panów, którzy grają w PESA i w ogóle interesują sie piłką nożną, graliście może w Football Superstars, bo jakiś czas temu była zapowiedz W CDA, a teraz gra jest do pobrania (beta), ale nic o niej nie piszecie, mi sie bardzo przyjemnie w to gra i być może ta gra stanie sie dość popularna (chociaż wysokie wymagania...) i jeszcze, dlaczego nic nie piszecie o Battlefield Heros, mam nadzieje ze w tym numerze będzie cos o tych grach :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm, ja mam pytanie trochę z innej beczki - co jest z tymi pudełkami od DVD? Ilekroć otwieram je (choćby i pół metra od twarzy) owiewa mnie zapach... no nie wiem czego, ale przychodzą mi na myśl zgniłe śledzie marynowane w farbie olejnej. Może mam zbyt czuły nos, ale faktem pozostaje, że cuchną niemożebnie.

Racja! Jakby jakaś naftalina, czy coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w dobie kryzysu w redakcji są może przewidziane [niestety] jakieś cięcia lub [do odplucia] zwolnienia?! A może jednak w redakcji nic sobie nie robią z kryzysu i zatrudnią nowych dobrych redaktorów [bądź innych pracowników]?

Czy redakcja przewiduję zakup jakiegoś nowego sprzętu aby umilić życie biednych redaktorów [może nowy ekspres do kawy xDD]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to co najmniej kilkanaście razy, ale: mnie interesuje jedna rzecz, a mianowicie po co dawać takie gry jak The Little Cars in the Great Race, czy nie szkoda pieniędzy na takie pełniaki ?? Bo wg mnie lepiej było by dać jakiś gadżet (wiem wiem, nie jesteście czasopismem dla "gadżeciarzy", ale największym czasopismem dla graczy w Polsce ;) więc po co dajecie "wyroby growo-podobne"), albo premie pracownikom ;) Fani CDA na pewno by się nie obrazili :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o tym wspominał, ale większe opakowania do płyt są bez sensu. Może i ktoś sobie narzekał na ich niewielki rozmiar, ale był on praktyczny i w zupełności wystarczający. Teraz nie chcą mi płyty leżeć równiutko jedna na drugiej. Pominę fakt marnowania tworzywa sztucznego, bo to żenujące. Na początku myślałem, że będzie to jednorazowe, dla przekory. Można wiedzieć, czy już zawsze będziemy dostwać płyty w 2x z dużych i nie praktycznych pudełkach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o tym wspominał, ale większe opakowania do płyt są bez sensu. Może i ktoś sobie narzekał na ich niewielki rozmiar, ale był on praktyczny i w zupełności wystarczający. Teraz nie chcą mi płyty leżeć równiutko jedna na drugiej. Pominę fakt marnowania tworzywa sztucznego, bo to żenujące. Na początku myślałem, że będzie to jednorazowe, dla przekory. Można wiedzieć, czy już zawsze będziemy dostwać płyty w 2x z dużych i nie praktycznych pudełkach?

Jak kupujesz gry w sklepie to też czasem pudełko mogłoby być 2, 3, albo 4 i więcej razy mniejsze, a jakoś nie narzekasz... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakimś cudem miałem tylko jedno pęknięte. A co do gier to zauważ, że w pudełku mamy zwykle instrukcję, poradnik mapę itp. Poza tym płyt CD-Action mam o wiele więcej niż gier i tylko gry stoją u mnie na półce "na pokaz" więc dobrze by było, żeby jakoś wyglądały. A co do płyt dołączanych do CD-Action, to zależy mi, żeby leżały równiutko, jedna na drugiej i nie zajmowały zbyt wiele miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to Ghost, jest prawowitym załozycielem redakcji? Czy to jego pomysł był ? Jak tak to to musi być wielki człowiek ;] zmienił zycie wielu ludzi ;]

Ale zauważ , że pudełka od gier w sklepie raczej nie pękają ;)

Jak jak kupiłem UT 2004, pudełko za chwile mi sie rozdupcyło, chociaż dbam o płyty i boxy jak tylko moge, a w PoP, po kupieniu zaraz odlecial ten chwytak co trzyma instrukcje itp, Wszsytko z gram.pl ;] Ale i tak nie narzekam, mam inne rzeczy na które moge ponarzekac :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy artykuły wysyłane do was powinny być ściśle związane z grami? Chciałbym wysłać tekst związany z konkretnym systemem operacyjnym (a raczej z firmą i jej systemami), ale zastanawiam się gdzie go dostarczyć (tworzyć bloga, czy wysyłać). I czy w ogóle publikować coś, co może być bardziej teorią spiskową (lecz popartą dowodami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam swoje pytanie dotycząca wersji pl FSW: ten hammers: (lekki edit)

CYTAT(Smuggler @ 6 Feb 2009, 22:41)

I jest calkiem PL wersja?!

Jest polskie menu, napisy z podpowiedziami, celami. To co żołnierzyki mówią to angielski. Różnica między PL ten hammers i pierwszego FSW z CDA to to że nie ma napisów tekstów mówionych, ale to dużej straty nie ma bo tam co 3 słowo to rzucanie mięsa. Jak zrobić polską wersję jest w temacie FSW: ten hammers. I grę mam z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakimś cudem miałem tylko jedno pęknięte. A co do gier to zauważ, że w pudełku mamy zwykle instrukcję, poradnik mapę itp. Poza tym płyt CD-Action mam o wiele więcej niż gier i tylko gry stoją u mnie na półce "na pokaz" więc dobrze by było, żeby jakoś wyglądały. A co do płyt dołączanych do CD-Action, to zależy mi, żeby leżały równiutko, jedna na drugiej i nie zajmowały zbyt wiele miejsca.

A mnie jakimś cudem ani jedno się nie rozwaliło. Poza tym nie musisz ich kłaść jedno na drugim, ale możesz jedno obok drugiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...