Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Co bym zmienił w CDA? cz. II

Polecane posty

A mnie sie marzy wiecej reklam :)

>>>Zebys nie wykrakal.

W numerze 07/07 doliczylem sie tylko 27 stron poswieconym reklamom nie liczac Gadzetu (16str). Wystarczy zrezygnowac z kilku kacikow i bedziecie mogli spokojnie wyrobic norme na jakies 50-60 stron reklamowek :D Aha i jeszcze bym troszeczke cene podniosl (nie wiecej niz o polowe) zeby mozliwe bylo dorzucenie wiekszej ilosci demek na byc moze jeszcze jednym(?) 2 RAZY WIEKSZYM DVD. Bierzcie sie do roboty panowie, toz to wstyd zeby takie LOGO czy inny Cosmopolitan wyprzedzaly was pod wzgledem namawiania swoich czytelnikow do zakupu produktow wszelkiej masci!

>>>Kurcze jaka zlosliwosc, az mi sie monitor zmarszczyl od tego kwasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym, by listy, które przedostały się na łamy AR, zamieszczać w całości bez cenzury w jakimś temacie. Wtedy skończą się lamenty (w tym i mój), iż wybierasz te co lepsze kawałki. Zobaczymy co autor listu miał nam do przekazania.

Ps. Oczywiście listy takie jak "ty ****, jesteś ******* można sobie podarować.

Jest to do zrobienia. Ale powiedzmy, ze dotoczyloby listow, ktore sam autor uznalby za zmanipulowane, wtedy moge wrzucic jego pelna wersje, nie ma sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym zmienił?

hmm...

1. Cena pisma kosztem zmniejszenia liczby stron w piśmie tudzież ilością dodawanych gier. Ewentualnie zawsze można zmniejszyć zbyt duże pensje pracowników.

2. Większe zaangażowanie w sprawie wybierania gier. Czasami macie jakieś przebłyski, lecz zbyt mało ich jest.

3. Rotacje w składzie redakcji. Zdecydowanie odświeżenie zespołu, bo Smuggler może i jest legendą w piśmie, ale każdy musi wiedzieć kiedy odejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym zmienił?

hmm...

1. Cena pisma kosztem zmniejszenia liczby stron w piśmie tudzież ilością dodawanych gier. Ewentualnie zawsze można zmniejszyć zbyt duże pensje pracowników.

Mniej za mniej ? Płacisz i masz, płacisz więcej, masz więcej. Chcesz płacić mniej ? Polecam konkurencję...

Pensja pracowników ? Musisz być księgowym, skoro posiadasz wiedzę o wielkości wynagrodzenia poszczególnych pracowników. Swoją drogą, dlaczego ktoś nie miałby dostawać sowitego wynagrodzenia za dobrze wykonaną pracę ? Ty chciałbyś zarabiać mniej ? [o ile w ogóle pracujesz]

2. Większe zaangażowanie w sprawie wybierania gier. Czasami macie jakieś przebłyski, lecz zbyt mało ich jest.

Nigdy nie zadowolisz każdego, widocznie Ciebie, zadowolić jest najtrudniej...

3. Rotacje w składzie redakcji. Zdecydowanie odświeżenie zespołu, bo Smuggler może i jest legendą w piśmie, ale każdy musi wiedzieć kiedy odejść.

Odejdź więc, daj szansę innym, podobnym do Ciebie pokazać swoją głupotę, bo przecież rotacja i odświeżenie, to podstawa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zawsze można zmniejszyć zbyt duże pensje pracowników.

Nie wiem, ile dostajesz kieszonkowego, ale uwazam, ze za duzo - zmniejszylbym. Od naszych pensji to Ty sie laskawie odczep, bo nasze pieniadze to tylko i wylacznie nasza sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym zmienił?

hmm...

1. Cena pisma kosztem zmniejszenia liczby stron w piśmie tudzież ilością dodawanych gier. Ewentualnie zawsze można zmniejszyć zbyt duże pensje pracowników.

2. Większe zaangażowanie w sprawie wybierania gier. Czasami macie jakieś przebłyski, lecz zbyt mało ich jest.

3. Rotacje w składzie redakcji. Zdecydowanie odświeżenie zespołu, bo Smuggler może i jest legendą w piśmie, ale każdy musi wiedzieć kiedy odejść.

Rozśmieszyłeś mnie.

"1. Cena pisma kosztem zmniejszenia liczby stron w piśmie tudzież ilością dodawanych gier."

Młody wilku, jak chcesz mniej płacić za mniej stron i mniej gier,

to zamiast CD Action kup pismo Click. 6 zł. I wszystko jasne.

"zmniejszyć duże pensje pracowników."

W Polsce to nie jest tak, że im większe pismo, tym wyższe płace.

Te bidulki nie mają płacone w promilach poroporcjonalnie

od wysokości dochodu z numeru pisma, w którym się produkowali.

Płacą im głodowe pensje za wierszówki,

Do tego stopnia głodowe, że recenzenci muszą dorabiać na boku.

Albo dodatkowo piszą we wspomnianym Clicku albo dorabiają na boku.

(Np. Iwan i Gem występują w Chipendeilsach na wieczorach panieńskich)

Jak redaktorzy pokazywali konfiguracje swoich pecetów to po prostu żenada. To nawet ja mam bardziej wypasiony sprzęt.

No ale za co mają kupić, skoro zarabiają tyle co pielęgniarki.

Gdy chcą zastrajkować, Qnik pewnie wyciąga Action Maga i pokazuje,

że na ich miejsce ma kilkudziesięciu kandydatów.

"2. Większe zaangażowanie w sprawie wybierania gier. Czasami macie jakieś przebłyski, lecz zbyt mało ich jest."

Zgadzam się z Panem. Tylko, że ja mam świadomość,

ile kosztuje licencja na "przebłysk"

Kupno licencji na grę odbywa się zwykle kosztem sprzedaży nerki któregoś z redaktorów. Przypuśćmy, że dadzą hiciora raz na 3 numery.

Daje to 4 nerki rocznie. A nerka nie dżdżownica i nie odrasta.

3. Nie jestem Smugglerem i nawet nie wiem kto to jest,

ale wiem, że

a) Smuggler jest osobą publiczną

i dba o to, by nie było go w stopce redakcyjnej.

B) Smuggler ma brata i kota.

c) Czy na pewno chcesz pozbawić CD Action atutu,

jakim jest 2 osoba w państwie???

-----------------------------------------------------

Upoważnia się admina do skasowania tego posu,

bez pytania mnie o zgodę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejdź więc, daj szansę innym, podobnym do Ciebie pokazać swoją głupotę, bo przecież rotacja i odświeżenie, to podstawa...

O najmądrzejszy prześlim mi swoją figurkę, będę cię wyznawał. Co za....

Nie wiem, ile dostajesz kieszonkowego, ale uwazam, ze za duzo - zmniejszylbym. Od naszych pensji to Ty sie laskawie odczep, bo nasze pieniadze to tylko i wylacznie nasza sprawa.

Och, jak łatwo wyprowadzić z równowagi tego pana... Jestem z siebie dumny.

[smg] A nie powinienes, bo mam dziwne wrazenie, ze piszesz te postu glownie po to, by prowokowac reakcje innych ludzi, czyli krotko mowiac jestes tzw. "flammerem". Poki co masz tylko informacje o tym, ze zauwazlem to i bede cie mial na oku. A jak nadal sie tak bedziesz bawil to pomyslimy o innych srodkach dyscyplinujacych.

Rozśmieszyłeś mnie.

"1. Cena pisma kosztem zmniejszenia liczby stron w piśmie tudzież ilością dodawanych gier."

Młody wilku, jak chcesz mniej płacić za mniej stron i mniej gier,

to zamiast CD Action kup pismo Click. 6 zł. I wszystko jasne.

Śmiej się, śmiech to zdrowie. Jak ja jestem młodym wilkiem to ty zapewne jesteś młodą sucz... cóż takie życie.

[smg] Watch your mouth, mister. Last oral warning.

Te bidulki nie mają płacone w promilach poroporcjonalnie

od wysokości dochodu z numeru pisma, w którym się produkowali.

Płacą im głodowe pensje za wierszówki,

Do tego stopnia głodowe, że recenzenci muszą dorabiać na boku.

Albo dodatkowo piszą we wspomnianym Clicku albo dorabiają na boku.

Nie pozostaje nam nic innego jak wpłacać co miesiąc pewną kwotę na ich konto, by głodni nie chodzili? Czemu nie...

Jak redaktorzy pokazywali konfiguracje swoich pecetów to po prostu żenada. To nawet ja mam bardziej wypasiony sprzęt.

Po co im lepszy sprzęt? W pracy mają to się pobawią, ale chyba nie myślisz, że po powrocie do domu siadają do kompa i jadą w najnowsze gry? Nie twierdzę, że niewolno grać dojrzałym ludziom w "bezmuzgie" gry, ale wszystko ma swoje granice.

3. Nie jestem Smugglerem i nawet nie wiem kto to jest,

ale wiem, że

a) Smuggler jest osobą publiczną

i dba o to, by nie było go w stopce redakcyjnej.

B) Smuggler ma brata i kota.

c) Czy na pewno chcesz pozbawić CD Action atutu,

jakim jest 2 osoba w państwie???

Dałem tylko przykład, bo nawet nie wiem czy Smuggler istnieje :D . Przydałby się raz na jakiś czas nowy redaktor, bo ludzie się starzeją i chęć do grania z wiekiem spada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką koncepcję do CDA by założyć kącić o grach, które nigdy nie wyszly (tzn. Prace Wstrzymane ) , bo przeglądając ostatnio GOL-a zauważylem bardzo dużo takich gier a niektóre naprawde nieźle się zapowiadały......Proszę o opinie i swój głos w tej sprawie redakcję CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zawsze można zmniejszyć zbyt duże pensje pracowników.

Nie wiem, ile dostajesz kieszonkowego, ale uwazam, ze za duzo - zmniejszylbym. Od naszych pensji to Ty sie laskawie odczep, bo nasze pieniadze to tylko i wylacznie nasza sprawa.

Drażliwa kwestia :twisted: Ale cóż, muszę poprzeć Cormaca, choć użyłbym nieco innego tonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Kurcze jaka zlosliwosc, az mi sie monitor zmarszczyl od tego kwasu.

Hej to zaden problem, wystarczy wymienic monitor. :) . Podobno "Udoskonalona seria monitorów NEC MultiSync® GX^2 Pro to linia całkowicie dedykowana graczom i osobom często korzystającym z aplikacji multimedialnych", wiec "Wkrocz do akcji i zobacz więcej niż dotychczas". Po wiecej informacji zajrzyj na website, ktorego adres znajduje sie na ostatniej stronie CDA (od paru lat). Moze nawet jakas znizke dostaniesz jak sprzedawca sie dowie gdzie pracujesz :D

Co bym zmienił?

hmm...

1. Cena pisma kosztem zmniejszenia liczby stron w piśmie tudzież ilością dodawanych gier. Ewentualnie zawsze można zmniejszyć zbyt duże pensje pracowników.

To pierwsze jeszcze mozna ropatrywac ale zmniejszenie pensji pracownikow nie wchodzi w gre. Daj spokoj, przeciez ci ludzie ciezko pracuja na to, aby nas czyli wiernych fanow i czytelnikow w pelni zadowolic! Sam spróbuj calymi dniami pykac w gierki, testowac najwypasniejsze karty graficzne i inny sprzet a potem jeszcze to wszystko zrecenzowac... To wykanczajaca katorżnicza praca! I Ty chcesz tym bidulom chleb od ust odbierac? Wstyd!

2. Większe zaangażowanie w sprawie wybierania gier. Czasami macie jakieś przebłyski, lecz zbyt mało ich jest.

Eee przesada, gierki daja rade. Swoja droga wole chwilowe przeblyski niz ciagle wpadki jak to bylo niegdys... Dobrze jest jak jest :D

3. Rotacje w składzie redakcji. Zdecydowanie odświeżenie zespołu, bo Smuggler może i jest legendą w piśmie, ale każdy musi wiedzieć kiedy odejść.

Tutaj juz przesadziles i to ostro! Ruszac Smugga? No wiesz?! Ten facet odkryl swoje powolanie w tym co robi. Przeciez w glebi ducha kazdy z nas mazy o poswieceniu swojej kariery zawodowej na odpisywanie na listy dzieciakow i mlodziezy w roznym wieku, ale malo kto sie do tego nadaje tak jak ten pan. Nie, Smugg akurat jest tam gdzie powinien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tworzycie naprawde dobre czasopismo dla graczy ale mam parę uwag:

*niektóre pełne wersje gier są słabe i nudne lepiej jest dać 1 lub 2 pełniaki a dobre stawiajcie głównie na grywalność a bedzie bosko :D

*więcej artykułów

*podnieś cenę o ok. 1 zł i dać jeszcze jedną płytkę dvd na np. same dema lub za te kase dać jeszcze więcej stron można też te kwotę przeznaczyć na licencje pełniaków

*ciekawsze konkursy, kiedyś był bardzo fajny daliście program dzięki któremu można było pisać proste gry lub aplikacje, jeden z pierwszej 3 zapamietałem program dzięki któremu mogłeś tworzyć proste animacje czarno-białe, świetnie swego czasu się nim bawiłem. Może warto stworzyć taki konkurs który był by organizowany co roku :?:

*kąciki tematyczne kiedyś były teraz nie ma :roll:

*coś na temat konfiguracji opcji w grach i problemami z uruchamianiem ich

*może top sprzedających sie gier w polsce w danym miesiącu albo własna lista na podstawie głosów czytelników za pomocą smsów, listów

*sporadycznie plakat np. co 3 miesiące

*zlikwidować dział o konsolach każdy zainteresowany tym rynkiem kupuje czasopismo o konsolach albo czyta o tym w internecie dla mnie jest to strata jednej strony ewentualnie pisać tylko o grach na maszynki przenośne czyli ds i psp

* dawno nie było recenzji nietypowej coś na wzór AvP 2 lub tej gry w stylu komiksu tytuł mi wyleciał z głowy wiem ,że takie recenzje wymagają więcej wysiłku ale czyta się je wspaniale

Pozdro :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym zmienił?

hmm...

1. Cena pisma kosztem zmniejszenia liczby stron w piśmie tudzież ilością dodawanych gier. Ewentualnie zawsze można zmniejszyć zbyt duże pensje pracowników.

2. Większe zaangażowanie w sprawie wybierania gier. Czasami macie jakieś przebłyski, lecz zbyt mało ich jest.

3. Rotacje w składzie redakcji. Zdecydowanie odświeżenie zespołu, bo Smuggler może i jest legendą w piśmie, ale każdy musi wiedzieć kiedy odejść.

No to ja mam propozycję - niech redakcja da Ci w ramach tego "odświeżenia zespołu" etat polegający na pozyskiwaniu gier na covery. Płaca? Oczywiście zależna od efektów - po 1 PLN za każdy 1% średniej oceny z netu pozyskanej gry. Oczywiście tylko pod warunkiem, że Twoi rodzice rzucą pracę i będą na Twoim utrzymaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym zmienił?

hmm...

1. Cena pisma kosztem zmniejszenia liczby stron w piśmie tudzież ilością dodawanych gier.

>>>Mioze kiedys, nie teraz.

Ewentualnie zawsze można zmniejszyć zbyt duże pensje pracowników.

>>>Akurat nasze pensje w budzecie pisma za wiele niestety nie znacza.

2. Większe zaangażowanie w sprawie wybierania gier. Czasami macie jakieś przebłyski, lecz zbyt mało ich jest.

>>>Dobre. To zwieksz tez zaangazowanie pilkarzy naszej reprezy, zeby czesciej wygrywali z RFN, Anglia, Brazylia. Latwo pisac...

3. Rotacje w składzie redakcji. Zdecydowanie odświeżenie zespołu, bo Smuggler może i jest legendą w piśmie, ale każdy musi wiedzieć kiedy odejść.

>>>Jak rozumiem ty wiesz kiedy mam odejsc :). Ale wiesz jaka jest zasada: 1. Nie dokonuj zmian dla samych zmian, a tylko wtedy gdy widzisz, ze zmiennik bedzie lepszy. 2) Nie zmienia sie wygrywajacego zespolu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to nie jest tak, że im większe pismo, tym wyższe płace.

Te bidulki nie mają płacone w promilach poroporcjonalnie

od wysokości dochodu z numeru pisma, w którym się produkowali.

>>>To prawda chioc naturalnie nie do konca, bo jak sie pracuje w duizym przynoszacycm zyski pismie to i pesnje sa jednak inne niz gdy w niszowym i bedacym "na styk" pismie, choc roznice naturalnie nie sa kosmiczne. Ale sa.

Płacą im głodowe pensje za wierszówki,

>>>No, glodowac nie glodujemy - ekipa kupuje ostatnio mieszkania (na kredyt ale zawsze), samochody itd. Ale tez nikt BMW do redakcji nie zajezdza.

Do tego stopnia głodowe, że recenzenci muszą dorabiać na boku.

Albo dodatkowo piszą we wspomnianym Clicku albo dorabiają na boku.

(Np. Iwan i Gem występują w Chipendeilsach na wieczorach panieńskich)

>>>Wyrzucili, bo byli tak chudzi, ze panny zamiast ich obmacywac to chcialy ich dokarmiac :)

Jak redaktorzy pokazywali konfiguracje swoich pecetów to po prostu żenada. To nawet ja mam bardziej wypasiony sprzęt.

>>>Nie demonizujmy - nie musimy miec superwypasu w domach, bo i tak gra sie glownie w pracy, a w domu masz to, na czym chodzi to, w co sam prywatnie lubisz grac, stad np. Mac Abra ma jakies przedpotopy :)

No ale za co mają kupić, skoro zarabiają tyle co pielęgniarki.

>>>W kwartal albo i dwa :)

Gdy chcą zastrajkować, Qnik pewnie wyciąga Action Maga i pokazuje,

że na ich miejsce ma kilkudziesięciu kandydatów.

>>>E, to nieglupie! :)

3. Nie jestem Smugglerem i nawet nie wiem kto to jest,

ale wiem, że

a) Smuggler jest osobą publiczną

i dba o to, by nie było go w stopce redakcyjnej.

B) Smuggler ma brata i kota.

c) Czy na pewno chcesz pozbawić CD Action atutu,

jakim jest 2 osoba w państwie???

>>LOL :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tworzycie naprawde dobre czasopismo dla graczy ale mam parę uwag:

*niektóre pełne wersje gier są słabe i nudne lepiej jest dać 1 lub 2 pełniaki a dobre stawiajcie głównie na grywalność a bedzie bosko :D

JEZUUUUUUUUU... daj mi kalasza i magazynek!!!

*więcej artykułów

>>>Mamy sami tworzyc nowe gry, czy tez moze z wlasnej pensji dokupic dodatkowe strony, gdzie beda umieszczane?

*podnieś cenę o ok. 1 zł i dać jeszcze jedną płytkę dvd na np. same dema lub za te kase dać jeszcze więcej stron można też te kwotę przeznaczyć na licencje pełniaków

<<<Nie da sie.

*kąciki tematyczne kiedyś były teraz nie ma :roll:

>>>Sa na DVD

*coś na temat konfiguracji opcji w grach i problemami z uruchamianiem ich

>>>Hę?

*może top sprzedających sie gier w polsce w danym miesiącu albo własna lista na podstawie głosów czytelników za pomocą smsów, listów

<<<Bylo i nie cieszylo sie powodzneiem.

*sporadycznie plakat np. co 3 miesiące

<<<Sporadycznie da rade.

*zlikwidować dział o konsolach każdy zainteresowany tym rynkiem kupuje czasopismo o konsolach albo czyta o tym w internecie dla mnie jest to strata jednej strony ewentualnie pisać tylko o grach na maszynki przenośne czyli ds i psp

>>>Niekoniecznie, wielu ludzi ma w domu i PC i konsole albo chociaz chce sie orientowac co u konkurencji sie dzieje.

* dawno nie było recenzji nietypowej coś na wzór AvP 2 lub tej gry w stylu komiksu tytuł mi wyleciał z głowy wiem ,że takie recenzje wymagają więcej wysiłku ale czyta się je wspaniale

>>>Bo nie bylo gry, ktora nas az tak zacwhyci by zmusic do napisania czegos INNEGO... Ale moze sie jesienia cos trafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawość mnie zżera względem przyczyny istnienia tego topicu. Kiedy ostatnio pojawił się tu pomysł, który został wzięty pod uwagę? A kiedy jakiś, który został wprowadzony w życie? Przecież z założenia, jeśli można byłoby coś zmienić na lepsze w piśmie, ktoś z redaktorów wpadłby na to szybciej, niż w większości niedoświadczeni w branży czytelnicy. Nie nudzi się Wam odpowiadać w kółko: "Nie da się", "Nie można", "Już próbowaliśmy, nie wyszło", "Było jakiś czas, nie cieszyło się powodzeniem", "Jezu, daj mi kałacha!"...? Przewiduję, że rozmowa będzie krążyć wokół: "Gdybyśmy zamknęli, dopiero podniósłby się krzyk, że zamykamy usta czytelnikom". Ale i tak uważam, że ten topic to szopka.

Żeby całkiem nie offtopicować. Co ja bym zmienił? Oprócz wywalenia całego działu ze sprzętem i dawania tylko takich gier, które mi się podobają :wink: ? Zagoniłbym Smugglera i Mac Abrę do pisania recenzji. Przynajmniej jedna na 3 (4?) numery? Nie pytam, czy się da. Pytam, dlaczego się nie da? Swoją drogą to trochę błędne koło, że najbardziej zdolni (i posługujący się najciekawszym stylem) redaktorzy najszybciej awansują i przez to nie mają czasu na recenzowanie, vide Qn'ik. Zróbcie jeszcze naczelnymi Siekierę i EGM-a to się pochlastam :( ( :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagoniłbym Smugglera i Mac Abrę do pisania recenzji. Przynajmniej jedna na 3 (4?) numery? Nie pytam, czy się da. Pytam, dlaczego się nie da?
Weź pod uwagę to, że redaktorzy mają po kilka ksyw. Nie zawsze możesz wiedzieć kto tak naprawde pisze recenzje!

Co do tematu, zwiększyłbym dział sprzętowy. Mam na myśli sprzęt typu karty graficzne, procesory i inne podzespoły, które mimo wszystko są tworzone głównie DLA GRACZY, a więc i dla czytelników CDA. Osobiście nie czytam wszystkich nowinek technologicznych (latające, bezprzewodowe myszki z wbudowaną golarką i termosem! Po co to komu ? :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie czytam wszystkich nowinek technologicznych (latające, bezprzewodowe myszki z wbudowaną golarką i termosem! Po co to komu ? :P).

Albo zestaw dla terrorysty :P. Myszka z wbudowanym detonatorem :P. No po co to komu :P

A co chciałbym zmienić to w GameWalkerze :D. Bardzo mi sie spodobała idea dialogu miesiąca... A jakos niedawno została wycofana :P. Nie mogła by wrócić??. .. [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Jak rozumiem ty wiesz kiedy mam odejsc :). Ale wiesz jaka jest zasada: 1. Nie dokonuj zmian dla samych zmian, a tylko wtedy gdy widzisz, ze zmiennik bedzie lepszy. 2) Nie zmienia sie wygrywajacego zespolu.

Bo WY to jesteście UKŁAD... Gdyby nie sprawy państwowe niezwykłej wagi ptactwo by z Wami zrobiło porządek. :P

Ciekawość mnie zżera względem przyczyny istnienia tego topicu. Kiedy ostatnio pojawił się tu pomysł, który został wzięty pod uwagę?

>>>Dziwisz się, a potem od niechcenia śmiecisz czymś takim...

Oprócz wywalenia całego działu ze sprzętem i dawania tylko takich gier, które mi się podobają :wink: ? Zagoniłbym Smugglera i Mac Abrę do pisania recenzji.

Nie pytam, czy się da. Pytam, dlaczego się nie da?

>>>Nie wiem jak SMG ale McA jest teraz naczelnym - wyobrażasz sobie dyrektora który robi w firmie na koparce (bo umie dobrze to robić też)? Inna pozycja inny zakres obowiązków.

Zróbcie jeszcze naczelnymi Siekierę i EGM-a to się pochlastam :( ( :wink: ).

>>>To nie należą do naczelnych? Kurcze zawsze gęba Siekiery jakoś tak mi podejrzenie wyglądała...

Propozycja by była poważnie rozpatrzona musi być trafna, lub musi się w podobnym stylu kilka osób wypowiedzieć. Ja mogę podać daw przykłady. Pierwszy to propozycja by w retro action zamieszczać też okładkę, druga to by w RA zostawić "logo" SMG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawość mnie zżera względem przyczyny istnienia tego topicu. Kiedy ostatnio pojawił się tu pomysł, który został wzięty pod uwagę?

<<<Nie prowadze takich statystyk ale trafiaja sie sensowne pomysly. Nie za czesto ale jednak.

A kiedy jakiś, który został wprowadzony w życie? Przecież z założenia, jeśli można byłoby coś zmienić na lepsze w piśmie, ktoś z redaktorów wpadłby na to szybciej, niż w większości niedoświadczeni w branży czytelnicy.

<<<Nie do konca, czasme lepiej widac z dystansu niz gdy sie jezdzi nosem po kartce. No i czasem jest tak, ze jakis czlowiek ma swietny pomysl, na ktory nikt wczesniej nie wpadl.

Nie nudzi się Wam odpowiadać w kółko: "Nie da się", "Nie można", "Już próbowaliśmy, nie wyszło", "Było jakiś czas, nie cieszyło się powodzeniem", "Jezu, daj mi kałacha!"...?

>>>Ale przynajmniej wiesz, ze twej propizycji ktos wysluchal i sie do niej ustosunkwal. A ze negatywnie akurat - to juz inna sprawa ale nie nasza wina, ze zglaszacie czesto postulaty moze i sluszne ale nie do realizacji.

Przewiduję, że rozmowa będzie krążyć wokół: "Gdybyśmy zamknęli, dopiero podniósłby się krzyk, że zamykamy usta czytelnikom". Ale i tak uważam, że ten topic to szopka.

<<<Nikt cie nie zmusza bys zatem w nim siedzial i bral udzial w dyskusji. prawda? Chyba, ze wyznajesz zasade "to, co mi sie tu nie podoba, ma byc zamkniete, bo tak".

Żeby całkiem nie offtopicować. Co ja bym zmienił? Oprócz wywalenia całego działu ze sprzętem i dawania tylko takich gier, które mi się podobają :wink: ? Zagoniłbym Smugglera i Mac Abrę do pisania recenzji. Przynajmniej jedna na 3 (4?) numery?

>>>Jest takie powiedzonko: mozesz zaprowadzic krowe nad strumien ale nie mozesz zmusic by sie z niego napila. Smuggler dla zasady nie pisze refcenzji, gdyz oczekiwalibyscie po nich glownie zgrywy a nie sensownych informacji. Mac Abra zas jako szef ma inne zadania, a do tego przywilej szefa - moze sam wybrac czy chce cos opisac, czy nie. Pociesze, ze w najnowszym numerze bedzie jego tekst.

Nie pytam, czy się da. Pytam, dlaczego się nie da?

>>>Alez da sie ale to juz kwestia woli obu panow.

Swoją drogą to trochę błędne koło, że najbardziej zdolni (i posługujący się najciekawszym stylem) redaktorzy najszybciej awansują i przez to nie mają czasu na recenzowanie, vide Qn'ik.

<<<Ten to faktycznie nic w ostatnich numerach nie napisal.

Zróbcie jeszcze naczelnymi Siekierę i EGM-a to się pochlastam :( ( :wink: ).

>>>bez obaw, nie w tym roku.

Chyba raczej nie w tym stuleciu. Ew. nie w tym życiu ;) DION

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie będę oryginalny, ale zmieniłbym AR. Proponowałbym złagodzenie skutków rewolucji jaką przeszedł ten dział. Najpierw zmniejszyć ilość obrazków Lenca, bo jest ich stanowczo za dużo. Niech będą dwa, w porywach trzy, tylko przy najlepszych, lub najgorszych listach. Rozumiem, że czytelnicy piszą mniej i gorzej, ale nie powinno się tak sztucznie zapełniać stron. Rubryka z listami to rubryka z listami, a nie galeria rysunków Lenca. (od tego jest Na luzie :wink:)

Nie widzę też sensu istnienia działu "Reedycje". Informacje, które tram podajecie można wyczytać na pudełku od grze, a o grywalności lub innych zaletach można się dowiedzieć z poprzednich numerów waszego pisma, bo większość z nich już wcześniej recenzowaliście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...