Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nieprawdopodobny konkurs WWWeekendowy

Polecane posty

Ponieważ redakcja nie odpisała mi czy koniecznie musi być to cosplay klasy z Diablo, wysyłam zdjęcie do głównej kategorii:

Nie chcę zaprzepaszczać Twoich szans na wygraną bo zdjęcia sąboskie ale w regulaminie wyraźnie pisze:

1) przygotowanie pracy fotograficznej na temat ?Jestem Diabolem? ? zdjęcia przedstawiającego osobę biorącą udział w konkursie (lub przez nią wyznaczoną) przebraną za jedną z klas postaci z gry Diablo III.

Dlatego wyslalam do dwoch na wszelki wypadek, bo poprostu czekalam na odpowiedz odkad sie konkurs pojawil i niestety nadal odpowiedzi nie dostalam - wiec licze sie z tym, ze moga byc brane pod uwage tylko do tej drugiej :)

Witam!

Widze, ze zdjecia juz wrzucane sa powoli i dziekuje, ze moja Leah zostala zaakceptowana :) tylko widze jeden blad, ze obydwa zdjecia maja ta sama miniaturke hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde system oceniania zdjec musi tak wygladac? Nie moglaby sie zajac tym redakcja?

Juz samo to, ze chcac zaglosowac na swojego znajomego musisz robic konto na forum, napisac cos i dopiero wtedy masz mozliwosc jest dosc klopotliwe... a sam system tez pozostawia wiele do zyczenia, bo wiadomo jak jest z dawaniem +10 i +1...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym prosiła, by redaktor Hut przeczytał PM ode mnie i by CDA jakoś się ustosunkowało w tej sprawie.

Nagrody są fajne i równie fajnie by było, gdyby konkurs wygrały osoby, które graja fair.

pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że niektóre prace naprawdę trzymają wysoki poziom. Za to pani "wilczurka" swoją pracę ukradła pewnemu Kanadyjczykowi...

plujacalama podaj namiary na skradzioną fotke to zgłosimy ten incydent

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś dawał linka do tego zdjęcia w komentarzach pod newsem. Problem w tym, że komentarze zniknęły, strona do głosowania nie działa i nie można się zalogowac na głównej (przynajmniej ja tak mam)

edit: k, problem jest powszechny, w każdym razie jak usterki miną to można to będzie znaleźć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) plujacalama podaj namiary na skradzioną fotke to zgłosimy ten incydent

Akurat namierzenie splagiatowanego zdjęcia jest bardzo łatwe, więc cwaniaki, które próbują dorobić się nagród kradnąc czyjąś pracę, niech lepiej od razu dadzą sobie spokój.

Namiary na ów Kanadyjczyka:

http://alphoric.deviantart.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiary na ów Kanadyjczyka:

http://alphoric.deviantart.com/

Podawałem ów link właśnie w komentarzu na stronie konkursu.

I jeszcze jeden plagiat - Vovan01 to raczej nie Josh Smith z Oklahomy...

https://www.facebook...340050482724615

Powyższe linki zaczerpnięte z komentarzy do newsa o konkursie na facebookowej stronie Nvidia Polska.

Niech redakcja wreszcie usunie zdjęcie użytkowników "wilczurka" i "Vovan01", bo to co się dzieje to przesada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga redakcjo, skoro poswiecili swoj czas i swoja prace w zrobienie tych strojow czy nie lepiej by bylo zebyscie to wlasnie wy wybrali najlepsze stroje, a nie ze praca ludzi jest wystawiona na taki teatrzyk? To jest poprostu brak szacunku ze panstwa strony dla pracy tych ludzi... i jak panstwo widza, nagle osoby ktore kompletnie byly na niskich miejscach jakims cudem powskakiwaly na wysokie pozycje, a ci co utrzymywali sie 2 dni na wysokich spadli...? Dziwne prawda?

Apeluje do redakcji aby sama ocenila te zdjecia, bo zostawianie tych prac ocenie ludziom ktorzy robia sobie fejkowe konta itd. jest poprostu brakiem szacunku dla pracy tych wszytskich osob... docencie ich prace i zainteresowanie tym konkursem i to wy ich sprawiedliwie oceńcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut najwyraźniej nie zagląda do swojej skrzynki, bo jak widzę fotka wilczurzycy zniknęła a druga już nie :/

jak ktoś ma namiary na pozostałe (jeśli są) kradzione foty, to niech tutaj podaje źródło, bo zanim Hut zerknie do skrzynki to może i konkurs się skończy.

generalnie przykro się robi, jak widzi się takie oszustwa -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w jaki sposób jet przeprowadzany ten konkurs to naprawę śmiechu warte. Tak jak mówi Terepanna, rozstrzygnąć powinno to jury, a nie takie głosowanie, bo w tej chwili to wychodzi "kto ma więcej znajomych", a nie prawdziwa rywalizacja i patrzenie kto ile włożył wysiłku w przygotowanie stroju i zrobienie dobrego, klimatycznego zdjęcia. Rozumialabym gdyby głosowało się tylko i wyłącznie jednym glodem tylko na jedną osobę, bo wtedy miałoby to sens, a teraz zrobiła się z tego straszna farsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnym problemem jest fakt, że nie da się tutaj udowodnić oszustwa. Za wyjątkiem tak bezczelnego cwaniactwa jak plagiaty czy zaciągnięcie do pracy kolegi grafika, który tu ujmie, tam doda, inne metody oszustwa są raczej niewykrywalne. Bo niby jak? Chyba jedynie osoba na tyle nieostrożna by na Fejsbuku zaprzęgać znajomych do ostrego głosowania mogłaby wpaść.

Jeśli nie redakcja, to może moderacja i obsługa forum, jako, że bardziej związani z sieciową wersją SiDiEkszyna, mogliby stanowić skład jury w przyszłych konkursach tego typu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano racja. Wyszedł z tego przekręt, przy którym Bernie Madoff wygląda jak podrzędny walutowy naciągacz spod Peweksu.

Od wczoraj, od godz. 20.00 zostało utworzonych przeszło 1000 kont. Wypada pogratulować samozaparcia. Bądź współczuć desperacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze oszusci zrujnowali calkiem fajny konkurs, w ktorym wszyscy moglismy sie dobrze bawic... Mam nadzieje, ze w przyszlosci jury konkursowe zostanie wybrane z grona redaktorow, bo to co mamy teraz to festiwal oszustow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam konto od 3 czerwca ale mam nadzieje, że nie jestem przez Was wrzucany do tego worka.. Napisze tylko, że jestem z siebie dumny bo w tych 10.400 kont nie ma ani jednego mojego znajomego. Liczba po prostu poraża! Ja się bawiłem dobrze nie licząc ataków na moją pracę i osobę.

@2up - 2real4game jak dobrze, że to organizator podejmie decyzję nie Ty :) rozumiem.. nowi są beee i w ogóle powinni zablokować zakładania nowych kont... ach.. jak dobrze czuć się, że jestem w polandi..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Mam nadzieje, ze w przyszlosci jury konkursowe zostanie wybrane z grona redaktorow, bo to co mamy teraz to festiwal oszustow...

Zastosowany system ocenia prac konkursowych przez użytkowników forum absolutnie się nie sprawdza. Redakcja powinna wybrać 10 najlepszych prac spośród wszystkich zgłoszonych na konkurs i na te 10 zdjęć powinni głosować forumowicze, decydując o ostatecznym wyniku zabawy. Każdy powinien głosować tylko na najlepszą jego zdaniem pracę a nie przyznawać oceny poszczególnym zdjęciom. Konta utworzone po ogłoszeniu konkursu powinny mieć zablokowaną możliwość oddania głosu. Myślę, że przyjęcie takich zasad pozwoliłyby uniknąć sytuacji, której byliśmy świadkami w przypadku konkursu na cosplay z Diablo III.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kurcze nie zdążyłam zagłosować :/

Widzę, że jedne z najlepszych prac uplasowały się gdzieś po środku, a szkoda...

Mam nadzieję, że jednak wygra ktoś, kto samodzielnie wykonał pracę, trzymam kciuki ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...