Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

dvl666

Problem z nowym wentylatorem

Recommended Posts

Mam taki problem. Mam nowiutki komputer, który ma zaledwie miesiąc, a wentylator na procesorze przy starcie głośno pracuje dopiero po paru sekundach przechodzi w tryb cichej pracy. Czym może być to spowodowane jeżeli wentylator nie jest wcale zabrudzony? Wentylator INTELa.

Link to comment
Share on other sites

Problem ze sterownikami do płyty albo z jej biosem.

U siebie mieliśmy klika delii wszystkie nówki cichutko pracowały a jeden jak silnik odrzutowy. Włączało się go i myślałeś że zaraz wystartuje :D

Aha problem był od początku czy pojawił się po jakimś czasie ?

Link to comment
Share on other sites

problem pojawił się po jakimś czasie (ok. miesiąc) ale to jest tylko chwilowe przy starcie... potem już pracuje normalnie. Z tego co się wczoraj dowiadywałem u znajomych z serwisu komputerowego to przy wentylatorach INTELa jest to normalną rzeczą i nie powinno się podobno nic dziać, ale pewności nigdy za wiele :?

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam wentylator BOXowy od Intela i nic takiego się nie dzieje. Procek to E4300 nie podkręcany bo ja się w to nie bawię. Jest bardzo cichutki. Słychać tylko takie charakterystyczne cichutkie buczenie. Ja tam lubię gdy komp wydobywa z siebie jakieś dźwięki. Gdy jest cisza to nie wiem czy mój komp przypadkiem nie jest wyłączony (Brak Power LED-podłączona a nie świeci. CHAMSTWO):)

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...