Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Euro 2012

Polecane posty

14.06.

18:00 WŁOCHY - CHORWACJA 1-1

Chorwaci pokazali, że mają mocną drużynę, ale Włosi tanio skóry na pewno nie sprzedadzą dlatego obstawiam remis.

20:45 HISZPANIA - IRLANDIA 2-0

Hiszpania jest zawsze groźna i myślę, że na Irlandczyków wyjdą z napastnikiem.

15.06.

18:00 SZWECJA - ANGLIA 0-1

Anglicy pokazali typowo "włoską" piłkę i myślę, że zagrają na zero z tyłu a z przodu coś im tam wpadnie.

20:45 UKRAINA - FRANCJA 2-1

Ukraina pokazała świetny futbol,a Francuzi w meczu z Angolami nie zachwycili. Szczerze mówiąc to ten typ to taki ryzyk-fizyk może się uda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁOCHY - CHORWACJA 0:1 Kibicuję Chorwatom, stąd na nich idzie mój typ. W praktyce obie drużyny grają nieźle i wygrać może każda.

HISZPANIA - IRLANDIA 1:0 Hiszpanie pod presją, bo w tym momencie powinni mieć już 3 oczka na koncie, a tymczasem grają piach i usiłują kopiować taktykę Barcelony. Z drugiej strony z tak skutecznym Torresem nie można grać na kontrę z nim w roli głównej.

SZWECJA - ANGLIA 1:1 Dla Szwedów to ostatni dzwonek jeśli chcą pozostać w turnieju, co okaże się doskonałą motywacja. Anglicy zagrają swoje, ale nie na takim poziomie, by zgarnąć pełną pulę.

UKRAINA - FRANCJA 0:1 Choć Ukraina dzielnie się broniła przed potopem Szwedzkim, to z ofensywą Francji równie łatwo nie będzie. Życzę im zwycięstwa, ale racjonalne myślenie mi podpowiada, że to reprezentacja Trójkolorowych będzie cieszyć się po ostatnim gwizdku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy 1-0 Chorwacja

Tu zakładam hurraoptymistyczny wariant dla Włochów. Mimo, że Chorwacja wygrała wysoko pierwszy mecz, IMO trudnego zadania nie miała. Włosi za to nie wypadli źle w grupowym hicie i tu poradzą sobie raczej bez problemu.

Hiszpania 2-0 Irlandia

Irlandia w pierwszym meczu pokazała, że ich obrona zupełnie sobie na tym turnieju nie radzi. Myślę, ze parę składnych akcji i prostopadłych podań wystarczy Hiszpanom do zwycięstwa.

Szwecja 0-0 Anglia

Anglia nieźle broniła w meczu z Francją, ale siłą ofensywną nie błysnęła. W tym meczu zabraknie jeszcze Rooneya i IMO drużyny po najnudniejszym meczu mistrzostw podzielą się punktami.

Ukraina 0-2 Francja

Francuzi z kolei bardzo fajnie zaprezentowali się od strony ofensywnej. Bez problemów pokonają przeciętnych Ukraińców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy-Chorwacja 2:1

Włosi ciekawie z Hiszpanią. Solidna defensywa. W ataku niezawodny Di Natale. Obawiam się o te dwie typowane bramki Włochów lecz może tym razem Balotelli błyśnie tylko i wyłącznie talentem.

Hiszpania-Irlandia 2:0

Choć Hiszpania zagrała w formacji 4-6-0 to sądzę, że teraz Del Bosque wyciągnął wnioski i na boisku ujrzymy Fernando Torresa ( ciekawe którego, choć ja stawiam na tego z Chelsea) co zapewni więcej wiatru z przodu, kilka okazji i gładkie ogranie cieniutkiej Irlandii.

Szwecja-Anglia 1:0

Szwedzi wiedzą, że obecna forma Synów Albionu pozwala ugrać awans. Oczywiście potknięcie z pierwszego spotkania bardzo komplikuje im tą drogę do ćwierćfinału. Sądzę jednak, że Anglicy są na tyle słabi, że i ze Szwedami odniosą porażkę. Była koncentracja na otwarcie, a w dodatku na Francję. Teraz już wchodzi codzienność, a tutaj więcej atutów zdaje się mieć ogłuszona przez Ukrainę Szwecja.

Ukraina-Francja 0:2

Jak dla mnie tercet Ribery-Benzema-Nasri jest najlepszy na tych Mistrzostwach i typuję Francuzów na głównych kandydatów do pucharu. Szybkość, zgranie, błyskotliwość! To aż się chce oglądać. Ukraina? Przypomina mi Duńczyków - ekipa do odstrzału i tak dalej i tak dalej... Jednak wygrała pierwszy mecz i swojej szansy na kolejne punkty poszuka nie dziś lecz w ostatnim meczu z Anglikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy-Chorwacja 2-1

Włosi pokazali że można na nich liczyć, ten mecz powinni wygrać i muszą, gdyż nie będzie ciekawie, a to nie leży w gestii tej drużyny.

Hiszpania-Irlandia 2-0

Tutaj chyba nie trzeba nic dodawać, kto powinien wygrać a kto się pożegnać z Euro. 2 bramki powinny wpaść na luzie.

Szwecja-Anglia 2-2

Mecz powinien być wyrównany, jedni i drudzy nie mogą przegrać, ale to Szwedom będzie zależeć żeby wygrać, ale Anglicy nie dadzą się tak łatwo i mecz zakończy się podziałem punktów.

Ukraina-Francja 0-1

Francja tych błędów nie powtórzy co Szwedzi, i ten mecz wygrają jak przystało na faworytów grupy. Liczymy na dobre widowisko i pokaz fajnej gry ze strony Francuzów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:00 WŁOCHY - CHORWACJA 1:2. Chorwacja zagrała świetnie z Irlandią. Włochy mieli sporo szczęścia, beznadziejnego Balotellego i brak napastników z drużyny przeciwnej. Szykuje się ciekawe starcie, ale Chorwacja ma szansę sprawić olbrzymią niespodziankę.

20:45 HISZPANIA - IRLANDIA 1:0

No cóż. Hiszpania mocno mnie rozczarowała. Muszą jednak się sprężyć i czeka ich bardzo ciężkie spotkanie. Irlandia to sympatyczny kraj, ale czy będą wstanie wygrać bądź zremisować? przekonamy się już dziś.

15.06.

18:00 SZWECJA - ANGLIA 1:1

Dla Szwecji i dla Anglii bardzo ważne spotkania. Szwecja jest w gorszej sytuacji ponieważ wygrana oddali ich do awansu. Czeka nas twardy pojedynek.

20:45 UKRAINA - FRANCJA 2:0

Gospodarz powinien grać nie na szczęściu, ale na bardzo inteligentnej grze i granie zespołem. W porównaniu do naszego kraju Ukraina to pokazała grając do samego końca. Pokazali, że nie są chłopcami do bicia i będą stawiać poprzeczkę Francji bardzo wysoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Chorwacja 2:1

Włochy są świetną drużyny, ale Chorwaci pokazali na co ich stać. Na pewno będzie to zacięty mecz, ale Włosi powinni wygrać.

Hiszpania - Irlandia 3:0

Obrońcy tytułu powinni bez problemu wygrać z niespecjalnie dobrze grającą Irlandia. Hiszpanie muszą też wygrać, aby mieć pewniejszy awans z grupy.

Szwecja - Anglia 0:2

Szwecja przegrała z współgospodarzami turnieju, więc Anglicy powinni również z nimi wygrać. Anglia gra dobrze co pokazała w meczu z Francją.

Ukraina - Francja 2:3

Ukraińcy dobrze rozpoczęli turniej i na pewno nie dadzą Francuzom łatwo wygrać tego meczu. Jednak Francja to klasowa drużyna i ostatecznie powinna wygrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy 3:1 Chorwacja

Drużyna "Szachownic" pokonała Irlandię 3:1, a w tym meczu padnie dokładnie taki sam wynik, z tym, że na korzyść Włochów. W spotkaniu z Hiszpanami, udowodnili, że potrafią grać w piłkę, a ich gra defensywna, może być wzorem dla każdej drużyny na turnieju. Fajnie by było, gdyby włoski szkoleniowiec, zdecydował się w pierwszym składzie wypuścić di Natale. Balotelli nie sprawdził się kompletnie, w meczu z "La Roja", marnując kilka dogodnych okazji. Zasłużył na karę.

Hiszpania 6:0 Irlandia

Wiem, że wynik, jaki właśnie obstawiłem, pasuje raczej do sparingów z San Marino, ale nie czarujmy się, Irlandia nie jest najmocniejszym zespołem, do tego Given gra słabo i często ma ogromnego pecha. Mecz trwa aż 90 min. i Hiszpanie będą mieli mnóstwo czasu na strzelanie goli, a jeśli wykorzystają wszystko, co sobie stworzą, rezultat może być jeszcze okazalszy. Irlandczycy, to nie Włosi. Nie potrafią grać tak dobrze w ofensywie i dzisiaj boleśnie to odczują.

Szwecja 1:3 Anglia

Nie taka słaba Anglia, jak ją malują. Anglicy świetnie spisali się w meczu z Francuzami. Jeden jedyny błąd defensywy, za głębokie wycofanie się we własne pole karne i bramkarz musiał skapitulować. Szwedzi z kolei mają Ibrahimowica i nikogo więcej. Być może, nawiążą walkę, ale raczej na krótki okres czasu. Trzy punkty padną łupem "Wyspiarzy".

Ukraina 1:2 Francja

To będzie wyrównane widowisko. Ukraińcy będą się starali, ale przecież Francuzi, to rywal zdecydowanie mocniejszy, niż Szwedzi, z jednym Ibrahimowicem w składzie. Współgospodarz Euro 2012 w tym spotkaniu będzie musiał uznać wyższość przeciwnika. "Trójkolorowi" zaliczą zwycięstwo - skromne, bo skromne, ale jednak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy 2:1 Chorwacja

Włosi pokazali, że mogą wygrać. Przeciwnik już łatwiejszy, choć również bardzo wymagający. Liczę na niezły meczyk i wygraną Włochów.

Hiszpania 3:0 Irlandia

Tu chyba uzasadnienie jest zbędne. Hiszpania jest faworytem tego spotkania i wątpię, by Irlandia sprawiła niespodziankę.

Szwecja 1:2 Anglia

Obie drużyny pokazują podobny poziom gry. W tym typie po prostu wygrała moja sympatia do Anglików.

Ukraina 1:2 Francja

Tym razem Ukrainie się już nie uda, choć jedną bramkę strzelą. Liczę na zwycięstwo Francji i pokaz dobrej gry ze strony obu drużyn smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy 2:0 Chorwacja

Tu obstawię zwycięstwo Włochów. Szczerze powiedziawszy to przed turniejem nie dawałem im dużych szans, lecz w meczu z Hiszpanią nawiązali walkę. No i świetna postawa barmakarza - Buffona. Chorwacja choć wygrała, to z Włosi mogą okazać się za mocni.

Hiszpania 3:1 Irlandia

Hiszpania może już nie tak mocna jak za ataku z Villą, to nadal radzą sobie znakomicie. Irlandii kibicuję, lecz nie wierzę, że piłkarze z półwyspu Iberyjskiego oddadzą punkty.

Szwecja 1:2 Anglia

Według mnie ciekawy mecz. Szwecja chce coś ugrać, bo nie ma punkta nawet (xd). Zaś Anglia no będzie chciała dojść gdzieś dalej. Jednak Hart łatwo bramek nie puszcza. Zaś Szwecja ma po prostu słabszy skład. Trzy punkty dla ekipy z Anglii.

Ukraina 2:2 Francja

Zaryzykuję i postawię na remis. Ukraina nie ma wcale gorszego dopingu od Polaków. Tutaj może paść niespodzianka. Trzymam kciuki za naszych współgospodarzy. Zremisować mogą jak najbardziej, na zwycięstwo trudno by liczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.06.

18:00 WŁOCHY - CHORWACJA 1:1 - Ciekawy mecz. Obie ekipy walczą zacięcie i obie potrafią stworzyć ciekawe akcje. Włosi strzelą pierwszą bramkę, Chorwaci wyrównają i powtórzy się wynik dla Włochów z pierwszego meczu.

20:45 HISZPANIA - IRLANDIA 2:0 - Irlandia będzie musiała się bardzo wysilić, aby chociaż zremisować z Hiszpanią. Nie mają tak dobrej obrony jak Włosi. Hiszpanie wyciągną odpowiednie wnioski z poprzedniego meczu i wyeliminują błędy.

15.06.

18:00 SZWECJA - ANGLIA 1:2 - Szwedzi przegrali poprzedni mecz i niestety przegrają też ten. Anglicy mają za silną obronę, która jak mur będzie odbijać wszystkie akcje ofensywne.

20:45 UKRAINA - FRANCJA 1:1 - Kibicuję Ukrainie i mam nadzieję, że zremisują z Francją. Trójkolorowi mają silny zespół, ale ten turniej udowodnił że niespodzianki się zdarzają. Y????????? ? ???!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy- Chorwacja 1:1

Oba zespoły pokazały się w niezłej strony w ostatnim meczu. Podejrzewam, że to będzie wyrównany mecz, w którym oba zespoły będą bały się otworzyć.

Hiszpania- Irlandia 2:1

Hiszpanie póki co nie przekonali mnie meczem z Italią. Z Irlandią powinno być łatwiej, ale to ambitny zespół, więc zwycięstwo będzie minimalne.

Szwecja-Anglia 0:1

Szwedzi zawiedli w meczu z Ukrainą. Gdyby nie Ibra, brakowałoby tej reprezentacji ognia w ataku. Anglicy po remisie najlepiej jak zgarną 3 punkty, które przybliżą do awansu.

Ukraina- Francja 0:1

Jedna niespodzianka jest możliwa. Nic nie trwa wiecznie. Teraz Ukraińców czeka o wiele trudniejszy mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Chorwacja 2:2

Obie drużyny dobrze zagrały swoje spotkania w pierwszej kolejce w grupie, tak więc sądzę, że będzie bramkowy remis.

Hiszpania - Irlandia 3:0

Irlandczycy zagrali nieźle z Chorwatami, ale jednak Hiszpania dzisiaj pokona Wyspiarzy, mimo, że jakoś łatwy mecz dla La Roja nie będzie.

Szwecja - Anglia 1:2

Anglicy dobrze zagrali z Francją i przedłużą tą passę wygrywając ze Szwecją, po zaciętym spotkaniu.

Ukraina - Francja 1:2

Francuzi byli "wizualnie" lepszym zespołem w meczu z Anglią i jednak teraz również tak będzie, ale z Ukrainą. Benzema, Nasri i Ribbery pokażą po raz kolejny klasę i poprowadzą Francuzów do zwycięstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Chorwacja 2:2

Ważny mecz dla obu drużyn. Chorwaci zagrają na luzie; w przypadku zwycięstwa praktycznie zapewniliby sobie awans, a remis też nie będzie tragedią.

Hiszpania - Irlandia 0:1

Hehe, sam w to za bardzo nie wierzę, ale taki wynik byłby czymś pięknym. Irlandczycy muszą szybko coś władować, a później bronić się (i liczyć na kolosalną dawkę szczęścia) jak Szwajcarzy w 2010. Kto wie, w futbolu wszystko jest możliwe.

Szwecja Anglia 2:1

Jedni i drudzy nie zagrali w pierwszym meczu źle. Anglicy pokazali, że całkiem nieźle potrafią się zorganizowanie bronić, a Szwedzi do końca walczyli, stwarzając sobie znakomite sytuacje. Zlatan zrobi różnicę.

Ukraina - Francja 1:1

Ukraińcy podbudowani inauguracyjnym zwycięstwem zagrają bez respektu i szybko wyjdą na prowadzenie. Francja to jednak nie byle kto i remis powinni bez problemu ugrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁOCHY - CHORWACJA 2:1 - Lubię kibicować słabszym, ale czuję do Włochów sympatię i mimo ich wcześniejszego remisowego spotkania nadal obstawiam, że wyjdą z grupy. Chorwacja nie ma większych szans na to, bo jak na razie nie mają tylu dobrych piłkarzy, a czeka ich jeszcze mecz z Hiszpanią.

HISZPANIA - IRLANDIA 4:0 - Masakra się szykuje. Irlandia grała słabo nawet z taką Chorwacją, a co dopiero z rozpędzoną ekipą z Hiszpanii. 4:0 może nie jest realnym wynikiem, ale wygrana to coś koniecznego.

SZWECJA - ANGLIA 1:2 - Szwedzi słabiutko grali z Ukrainą. Anglia ma potencjał i na pewno nie zaprzepaści szansy z taką drużyną. Już od następnego spotkania wraca Rooney, więc wtedy dopiero się rozpędzą ;)

UKRAINA - FRANCJA 1:2 - Miałem dylemat na kogo postawić, więc standardowo wybrałem ekipę, którą lubię. Francja pokazała się od dobrej strony z Anglią i tylko z tego powodu ma szansę wygrać z także świetnie grającą Ukrainą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Chorwacja 1:2

Według mnie Chorwaci zagrają bez zbędnej presji i pokonają średnich Włochów.

Hiszpania - Irlandia 2:0

Hiszpanie nie zagrali dobrego meczu z Włochami, więc teraz muszą już pokonać Irlandię.

Szwecja Anglia 0:1

Moja sympatia do Lwów Albionu nie pozwala mi typować inaczej.

Ukraina - Francja 0:3

Ukraina nie jest drużyną, która może zagrać trzy dobre mecze pod rząd. I Francja to wykorzysta w pełni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Chorwacja 2:1

Z tych dwóch drużyn to Włosi bardziej potrzebują punktów, liczę więc na przebłysk (bądź dwa) geniuszu Pirlo. Nie skreślam Chorwacji - są w stanie w tym meczu ugrać nawet trzy punkty.

Hiszpania - Irlandia 3:1

Hiszpanie nie powinni tym razem męczyć się z Irlandczykami, jak to miało miejsce dziesięć lat temu. Muszą się przebudzić i złapać formę, nie próbować wejść z piłką do siatki. Ich szczęście, że na Niemców mogą wpaść dopiero w finale. I liczę, że Irlandia napędzi im stracha, może obejmując prowadzenie w meczu.

Szwecja - Anglia 0:1

Anglicy powinni pokazać, że nie są uzależnieni od Rooneya. Czeka ich jeszcze trudne spotkanie z gospodarzem, więc punkty potrzebne są już teraz.

Ukraina - Francja 1:2

Pora na udany turniej Francuzów. Mają dobry, równy skład i nawet rozentuzjazmowani zwycięstwem Ukraińcy raczej im nie podołają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.06.

18:00 WŁOCHY - CHORWACJA 2-1 Chorwatów nie uratuje dobra gra z reprezentacją Irlandii i polegną z Wlochami.

20:45 HISZPANIA - IRLANDIA 3-0 Jeżeli Hiszpanie wystąpią z napastnikiem to nie ma siły, żeby nie wygrali.

15.06.

18:00 SZWECJA - ANGLIA 0-2 Anglicy łatwo pokonają Szwedów, którzy zagrali tragicznie z gospodarzami.

20:45 UKRAINA - FRANCJA 0-2 Taki sam wynik jak w meczu Anglików. Ukraińcy zagrali lepiej ale Francuzi są lepsi niż Anglicy i dlatego taki wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Chorwacja 1:1

Jako, że nie przepadam za językiem włoskim, z którego mam jutro zaliczenie i dzięki niemu nie obejrzę tego meczu, stawiam na remis obu ekip i lekkie utrudnienie Włochom awansu do dalszej fazy Euro.

Hiszpania - Irlandia 2:0

Irlandczycy, przy całej sympatii do nich, niestety są jedną z najsłabszych ekip podczas Euro i wynik 1:3 z Chorwatami, choć po przypadkowych bramkach, dobrze odzwierciedla ich formę. Hiszpanie jeśli znów wyjdą bez stricte snajpera mogą mieć problem, ale wydaje mi się, że zagra od pierwszej minuty Torres lub Llorente. Stawiam na Hiszpanię.

Szwecja - Anglia 0:1

Stawiam na Lwy Albionu, bo w pojedynku z Francją grali naprawdę nieźle, choć atak Young - Welbeck walił po oczach nieskutecznością i nieporadnością. Szwedzi trochę podupadli po porażce z Ukrainą i mogą się w tym turnieju już nie podnieść.

Ukraina - Francja 1:2

Ukraińcy drugiego tak świetnego meczu już raczej nie zagrają, więc stawiam na Francję, która może wygrać dzięki jednemu lub dwóm świetnym i błyskotliwym akcjom Ribery'ego, Nasriego lub innego ofensywnie usposobionego gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Chorwacja 1:3 Chorwaci zagrali dobry poprzedni mecz, Włosi też nie wystraszyli się faworyzowanej Hiszpanii. Myśle że to będzie bardzo dobry mecz w wykonaniu obu zespołów ale skuteczniejsi będą Chorwaci.

Hiszpania - Irlandia 3:0 Hiszpanie są o kilka klas lepsi od drużyny z wysp. Irlandczycy mieli bardzo dobre momenty w meczu z Chorwatami ale na Hiszpanów zabraknie im argumentów.

Szwecja - Anglia 1:1 Szwecja nie zagrała za dobrze z Ukraińcami gdzie momentami naprawdę się kotłowało pod bramką Szwedów co utrudnia teraz możliwość wyjścia z grupy. Anglicy myślę że zaliczą kolejny remis

Ukraina - Francja 2:1 Myślę że tu będzie kolejna niespodzianka, Ukraińcy zaimponowali w debiutanckim meczu na mistrzostwach Europy. Francuzi nie są już taką potęga jak za czasów Zidane, a na ostatnich tego typu turniejach szło im marnie. Myślę że tym razem tez nie będą imponowali, a Lloris jest jak najbardziej do pokonania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy 0:2 Polska

tym razem nawet bez zabarwienia patriotycznego. Zwyczajnie obserwując to, jak obie ekipy prezentowały się dotychczas, uważam, że nasi powinni to spokojnie wygrać.

Grecja 0:0 Rosja

IMO to będzie słabiutki mecz. Rosjanie po rozczarowaniu meczem z Polską, nie odbudują dyspozycji z pierwszego meczu, a Grecja jest za słaba, by ich ugryźć.

Portugalia 1:1 Holandia

Przewiduje podobny scenariusz, jak w dwóch pierwszych meczach Pomarańczowych, czyli to, ze pierwsi stracą bramkę. Dadzą radę odrobić stratę, ale meczu nie wygrają.

Niemcy 2:0 Dania

Niemcy bez najmniejszych problemów rozprawią się z Duńczykami i z kompletem punktów wygrają grupę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZECHY - POLSKA 1:2

Co tu dużo pisać? Zagramy w ćwierćfinale! ( i według umowy - stawiam na Polaków bo mi wszedł typ za 3 :D )

GRECJA - ROSJA 0:2

To nie jest turniej Greków. Inaczej można powiedzieć zaś o Rosjanach. Remis z Polakami utwierdza mnie w podanym wyniku - nasi sąsiedzi nie mogą spocząć na laurach i muszą odnieść zwycięstwo.

PORTUGALIA - HOLANDIA 0:1

Skupiam się na Oranje. Sądzę, że uda im się wygrać i powalczyć tym rezultatem o awans. Portugalia nie porwała mnie swoją grą na turnieju. Znowu każda piłka na CR, a ten im bardziej zdenerwowany tym mniej skuteczny.

DANIA - NIEMCY 1:1

Niemcy nie muszą forsować tempa. Dania zaś spróbuje zrobić wszystko, by dokonać czegoś niebywałego i awansować. W ogólnym rozrachunku - podział punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy- Polska 0:2

A co tam. Jeśli udźwignęliśmy ciężar meczu z Rosją to i mecz z Czechami o ćwierćfinał damy radę rozstrzygnąć na własną korzyść.

Grecja-Rosja 0:1

To nie będzie łatwy mecz dla Rosjan. Grecja ma iluzoryczne szanse na awans, dlatego zagra o 3 punkty, co sprawi, że będzie walczyć do końca meczu.

Portugalia- Holandia 1:1

Obie reprezentacje swoją grą nie zachwycają. Podejrzewam, że to będzie wyrównany mecz, który zakończy się podziałem punktów.

Dania-Niemcy 0:1

Niemcy grają do bólu skutecznie. Inkasują komplet punków. Zajęcie pierwszego miejsca postawi reprezentację Niemiec w uprzywilejowanej sytuacji w ćwierćfinałowym pojedynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZECHY - POLSKA 1:2 Po ciężkim boju wygrywam i wychodzimy z grupy. Brzmi nierealnie, trochę jak marzenie, ale z drugiej strony jest to jak najbardziej w zasięgu.naszych kopaczy. Słabszych rywali na Euro już nie będzie, więc albo wóz, albo przewóz. Może doping na stadionie we Wrocławiu.

GRECJA - ROSJA 0:2 Rosjanie zagrali niemrawo z naszymi grajkami, więc teraz może się przebudzą. Grecy nie dadzą rady wyżej notowanemu przeciwnikowi, mogą się murować, ale to nic nie da. Rosjanie są po prostu lepsi.

PORTUGALIA - HOLANDIA 2:1 Z tych dwóch zespołów na tle grupy dużo lepiej wypadają Portugalczycy. Holendrzy mimo potężnych dział nie potrafi wykończyć akcji, a bramka sama się nie strzeli. Choć Ronaldo może aspirować na miano najsłabszego ogniwa w swojej drużynie, to jego koledzy stają na wysokości zadania.

DANIA - NIEMCY 0:1 Niemcy są faworytem spotkania i nie sądzę, by dali się podejść rywalowi. Gomez jak widać jest w formie, obejdzie się bez niespodzianek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...