Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PALOSZEK

Problem z install shield wizard windows 7

Polecane posty

Czy ten błąd zdarza się przy instalacji każdego programu, czy tylko tych sterowników?

Co do możliwego rozwiązania - przenieś folder C:\program files\common files\InstallShield w inne miejsce i włącz instalator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa to rozwiązanie co podałes pamiętam ,że miałem ten sam błąd chyba podczas instalacji GTA San Andreas albo SAMP. Własnie zainstalowałem sterowniki do mojej karty graficznej (ATI Radeon HD 4600) i takiego błędu nie napotkałem

PS: zainstalowałem własnie bez żadnych problemów Dirt 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://peb.pl/windows/1099759-installshield-wizard-problem.html - tutaj znalazłem rozwiązanie problemu. Jednak nie trzeba usuwać COMODO Internet Security, bo wystarczy tylko dodać do wyjątków C:\Program Files (x86)\Common Files\InstallShield jak masz system 64-bitowy lub C:\Program Files\Common Files\InstallShield jak masz 32-bitowy w Defense+ oraz C:\Program Files (x86)\Common Files\InstallShield\Professional\RunTime\11\50\Intel32\ISBEW64 (w 64-bitowym systemie; w 32-bitowym pewnie jakoś podobnie oraz ewentualnie plik instalacyjny, z którego korzystasz.

W zasadzie to nawet nie wiem czy trzeba to dodawać, bo jak wyłączyłem tryb gry, to COMODO w końcu mnie się zapytał czy zezwolić na uruchomienie Setup.exe (bo ja miałem problem z Tomb Raider: Underwold, bo wyskakiwał też błąd InstallShield Wizard o kodzie -5006 : 0x80070005).

Jakby to nie zadziałało to czytałem, że może pomóc przywrócenie obrazu systemu albo wybranie opcji "Napraw System" z płyty od Windows 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...