Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabriele

Rozwiązany: Razer Orca

Polecane posty

Planuję zakupić dobre słuchawki przeznaczone głównie do grania. (W starych sypie się już tworzywo sztuczne umiejscowione na ,,poduszeczkach'' chroniących uszy, a dźwięk się urywa :P)

Wpadły mi w oko dosyć tanie na tle innych produktów Razer'a słuchawki imieniem Orca. Tutaj też moje pytanie: czy warto w nie inwestować? Mam już zaufanie do Razer'a, więc nie boję się wydawać ciężko uzbieranych pieniędzy na sprzęt tej firmy, a i nie ukrywam, że desing Orców mi się podoba. Co więc radzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym razerowi nie zaufał, jedyne co jeszcze dobrze robi to podkładki i od biedy klawiatury. Xonar DG + któreś superluxy(zależy czy zamknięte czy otwarte), jeżeli mogą być słuchawki otwarte to może Kossy UR40, oczywiście do tego mikrofon Zalman Mic. A jak nie chcesz się bawić w taki, przyzwoity zestaw to weź Creative Tactic 3D alpha.

//Edit:

@Down: No HD800 jest moc, ale daj za słuchawki kilka kafli i co najmniej połowę z tego na źródło żeby je pociągło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do słuchawek za więcej niż100zł już lepsza karta dźwiękowa jest wymagana.

Ale nie ma co szaleć z D1 lub nieopłacalnym DX( w jego cenie są lepsze konstrukcje)

Tak jak mówił NoNamePL UR40 + Xonar DG, lub jeśli nie słuchasz muzy to Alphy.

CAL + DG zaproponowane przez Kamilos755 to też dobry wybór, ale to już bardziej pod muzykę.

Alphy mają dołączoną kartę na USB więc nie musisz dokupować dodatkowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...