Jump to content
Adzior

CD-Radio

Recommended Posts

Nie mieć konta na fejsie? Chryste! ;)

W tym tygodniu... i w poprzednim chyba (?) nic nie nagrywaliśmy z Adziorem. Możliwe, że Adziorski z Hutem coś nagrali, ale gdyby nagrali, to chyba już by było na sajcie. Więc nagrywać będziemy prawdopodobnie dopiero w okolicach poniedziału w przyszłym tygodniu :)

Adziorski z Hutem nic nie nagrali, niestetyż, Berlinowi uczelnia zagroziła śmeircią, więc był niezbyt w ostatnim czasie dyspozycyjny. Właśnie zamieniliśmy dwa słowa i w poniedziałek powinno nam się udać zrobić nagrywkę. Nikt o was nie zapomina drodzy słuchacze, nie bójcie się ;) Wybaczcie zwłokę.

Piątek wieczór, wszyscy przedstawiciele gatunku upierdliwych śpią, ale ktoś musi, więc ponawiam swoje pytanie. Jak tam się ma następny podcast ;)

Sklejon. Jak widzę ile to się rozwlekło, to aż mi wstyd tongue_prosty.gif w ramach rekompensaty będzie early access dla tych którzy dali suba na YT :)

Trochę brakowało mi oftopu, bardziej nieprzewidywalnie się robi (no i tego poprzednio poza E3 obecnego "kwadransa" więcej). Mam też nadzieję, że skoro sezon ogórkowy już zmierzcha to liczba tematów wzrośnie. Mam też nadzieję, że w odcinku 11 użyjecie słowa immersja i Hut wywiąże się z umowy. Odcinek jak zwykle ciekawy, muzyka w przerwach wreszcie nieprzerwanie od ósmego odcinka jest taka, jaka w przerwie być powinna. Za tydzień, dwa znowu tu wejdę, żeby pomarudzić ;)

Z całego podcastu- a nie było go wiele w tym odcinku- zapamiętałem tylko pitolenie o piłce nożnej i wrażenia po tej polskiej imprezie deweloperskiej. Bo, że tak powiem, wnosiły coś do tematu. Ale offtopy też są fajne, jeśli wykazuje się jakieś zaangażowanie.

ps.: betony w dechę :D

Napiszę tak: jesteście okrutnikami, z waszego powodu codziennie jak tylko wrócę z uczelni sprawdzam czy aby nie ma wreszcie nowego podcastu a tu już taki kawał czasu NIC !!! :( Zmusiliście mnie nawet do napisania tego postu, co mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło. Ehhh

• Upvote 1

No to jedna dobra rzecz z tej nieobecności naszej wynikła :D

Podcast nagramy jakoś jutro albo pojutrze -- z powodów WIEEEELU różnych nie udało się ostatnio. :)

Nie śpimy, nie śpimy - w tym tygodniu się nie udało niestety... ale mam do was pytanie.

W czwartek jest konferencja CDP, na której ponoć ma być coś o Cyberpunku, więc czy chcecie odcinek trochę wcześniej (nagrany przed czwartkiem, puszczony przed weekendem) bez tego tematu, czy w nadchodzący weekend już z tym tematem, żeby było ciekawiej?

USER MODERATED CONTENT OMG

Nie śpimy, nie śpimy - w tym tygodniu się nie udało niestety... ale mam do was pytanie.

W czwartek jest konferencja CDP, na której ponoć ma być coś o Cyberpunku, więc czy chcecie odcinek trochę wcześniej (nagrany przed czwartkiem, puszczony przed weekendem) bez tego tematu, czy w nadchodzący weekend już z tym tematem, żeby było ciekawiej?

USER MODERATED CONTENT OMG

Ja tam bym chciał wcześniej, ale bez tego tematu, a najwyżej w przyszłym tygodniu następny już zawierający Cyberpunka wink_prosty.gif

( z tym tygodniem przegiąłem troszkę ;))

Edited by Otton

Na waszym miejscu odpowiedziałbym sobie na jedno, ważne pytanie co chcecie w życiu robić - czy macie wystarczająca ilość materiału na zapełnienie odcinka bez tej konferencji? Jak tak to naprzód panowie! :D

Gdybyśmy byli złośliwi, a wiadomo że nie jesteśmy, to byśmy mieli wystarczająco dużo materiału na 1,5 godziny po konferencji cdp.pl, lol.

Jeśli chodzi o mnie, to te parę dni mnie nie zbawi byle by podcast był ciekawy i jakiejś rodzyny z konferencji CDP .

A i podcast dzięki temu się wydłuży jak słusznie zauważył Berlin.