Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adzior

CD-Radio

Polecane posty

No, to ja też się tu dopiszę. smile_prosty.gif

Przede wszystkim bardzo mi miło, że moje utwory zagościły w najnowszym podcaście. smile_prosty.gif

I bardzo mnie rozbawił dialog "-muzyka od Amadeusza. -Mozarta?". Haha.. Swoją drogą to dla mnie całkowicie normalne, z moim imieniem ksywka Mozart towarzyszy mi już od samych zarań czasów (podstawówki).

Jakby co feel free jeśli chodzi o korzystanie z reszty tych, które Ci przesłałem Adziorze! Kto wie, może jeszcze czasem któryś by się wpasował? ;) To naprawdę miłe móc być częścią składową w procesie kreacji waszych podcastów!

Bardzo lubię was słuchać, mówicie fajnie, jesteście wyluzowani ale też odpowiednio poważni, gdy trzeba, często zdarza mi się śmiać razem z wami gdy ktoś palnie coś głupiego.;D No i betony! Nie mogę się doczekać składu pt.: Adzior + Kruk + Spikain + Berlin. To dopiero będzie mieszanka wybuchowa. Mam nadzieję, że w takim składzie również uda wam się spotkać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA PONIŻEJ ZAMIESZCZAM TL;DR I ZOSTALIŚCIE OSTRZEŻENI!

A teraz zapraszam do lektury i komentowania jej.

:)

Było śmiechowo - była i porcja dobrej muzyki(Mozart?), nawet i okazjonalny beton się znalazł(z zaskoczenia! Critical hit!), a pomimo poświęceniu się jednemu tematowi, uważam że nudny nie uraczyłem. Przeświadczyć za tym może chyba fakt, że poświęciłem całe półtorej godziny na jego odsłuchanie, zamiast zająć się czymkolwiek innym. Dlaczego 1,5h, a nie godzinę oraz z jakiej przyczyny nie robiłem niczego innego? O tym za chwilę. Obecnie zaś pragnę zająć się kwestiami technicznymi i czysto obiektywnymi. Jako, że drogi prowadzący preferuje puste blondynki w lateksie mieć wszystko konkretnie zrobię to w punktach:

1. Miło że dalej staracie się trzymać luźny styl i prowadzenie rozmowy - cenię fakt, że odpowiadacie na większość(czasem dziwnych, to fakt tongue_prosty.gif ) pytań. Relacja słuchacz - redaktor stoi na naprawdę wysokim poziomie.

2. Już ci się umiłowany Adziorze pojawił uśmiech na twarzy pod wpływem pierwszego komplementu - to przestanę wtedy słodzić. chytry.gif Karygodnym i niedopuszczalnym błędem jest pominięcie udziału Be?lina w odcinku, gdzie toczyła się dysputa o Dark Souls. Jest to dla mnie wręcz niewybaczalny błąd, na którego naprawę liczę w kolejnym CD-Radiu. Takoż samo odnoszę się do braku redaktorów z "papierowego CD-A", których nam obiecałeś.

3. Fajne zagadnienie omówiliście, rozważając dlaczego przy konsoli nam się lepiej gra niż na AltTabogennym komputerze. Za to ogromny plus - nie zastanawiałem, a okazuje się że PS3/Xkloc/whatever wygrywa właśnie brakiem multitaskingu u w stosunku do PC.

4. A teraz będzie do naszego czarnego konia kruka. Mianowicie nieco przeszkadzał twój wątpliwej jakości mikrofon(albo Adzior coś źle skonfigurował) i pomimo, że lubię słuchać, to zauważalne było twoje "trzeszczenie". Jeśli chodzi o sprawy sprzętowe od siebie mogę polecić ten model. Aha - zauważalne było, jak przerywałeś innym mówcom. Nie zmieniłeś się - dalej chcesz dominować w podcast'cie. tongue_prosty.gif Zwłaszcza, że ciekawe i nie odtwórcze zarazem teorie zacząłeś opowiadać. Ale kurka wodna - nie wtrącaj się aż tak często. smile_prosty.gif

5. Mówiliśmy o tonie naszego syna marnotrawnego, czas na Adziora - nie będę się mylił, jeśli stwierdzę, iż nagrywaliście materiał w późnych godzinach wieczornych/nocnych? Widać było twoje znużenie, przemieszane ze zmęczeniem - choć nie powiem kryłeś je wcale skutecznie. Sądzę, że wpłynął na to twój ostudzony entuzjazm, po stracie poprzedniego materiału. Betonów było jak na lekarstwo, a z lekka wymuszone żarty nie dodawały ci animuszu. Więcej wigoru towarzyszu!

5,5. Biorąc pod uwagę poprzedni punkt, muszę do niego dopisać podpunkt - dawno takiego banana na twarzy nie miałem, gdy próbowałem zrozumieć twoje rozpatrzenia nt. psychologicznej reaktancji. Zwłaszcza, że mówiłeś je z barwą głosu jak po spożyciu... Mleka. wink_prosty.gif

6. Dwójkę starej gwardii już zrugałem - przyszła pora na "debiutanta". Spikain, muszę powiedzieć że zbyt wielkiej roli nie udało ci się odegrać w odcinku. Twoje fale dźwiękowe wypływające ze strun głosowych były skutecznie zagłuszane przez powyższą dwójkę. Gdyby nie bezpośrednie pytania, prawie bym zapomniał o twojej obecności. biggrin_prosty.gif Więcej odwagi mości radiowcu. To nie boli. cool_prosty.gif

7. Interesujące przytoczenia: "myjni", "pomiędzy wydaniem pieniędzy", czy "biedny prowadzący" z polotem zapadło mi w pamięć. Do tej pory zastanawiam się, czy to dobrze - czy jednak ze mną jest coś nie tak. blink_prosty.gif Co gorsza, to nie wszystko co zapamiętałem z odcinka...

8. Hajs się musi zgadzać - innymi słowy dogadaliście się już z drukowanym magazynem komputerowym? Czy dalej wyłącznie "z zaciekawieniem się przyglądają"?

9. "Z tkaniny ulepić" <- WHAT?

10. Pomimo, że czasem srogo odchodziliście od tematu - wyszło to bardzo naturalnie, a i ciekawych z kilkoma opiniami się jak najbardziej zgadzam. Parafrazuję z grzeczności zaledwie parę: "dialogi podczas jazdy samochodem", "gra wciągająca głównie na początku i pod koniec", "jestem sadystą w grach(Saints Row)", "przerywyanie gry by przejść ją na raty" oraz "umykającym czasem we wciągającej produkcji"

Podsumowanie

No dobra - rzeczową materię już sobie omówiliśmy - czas na lekkie podsumowanie. Rozwiodę się może troszkę dłużej, bo jest o czym. Stwierdziłem, że jedyną sensowną metodą by was "odtwarzać" to poświęcenie się temu w 100%. Nie podczas gry, ani spaceru - by uzyskać pełnię wrażeń potrzebne jest pełne skupienie na was. Możecie być z siebie dumni, że przyciągnęliście mnie na tak długi czas do waszego pliku mp3. Powiem więcej - miałem otwarty notes i zapisywałem uwagi/śmieszne gagi. cheesy.gif Ważniejsze jest chyba tylko to, iż nie uważam tego czasu za stracony. turned.gif

Cholerka, ale mi długi post wyszedł - ciekawi mnie, czy ktokolwiek to przeczyta... trollface.gif Wiedzcie za to, że macie zaangażowanego i stałego słuchacza. Nie zawieść mnie na przyszłość. wink_prosty.gif

Post Scriptum i Off Topic

1. Adzior, robiłeś już ustawki w The Third, atakując wielkim fioletowym dildo? Dobrze, już dobrze nie tłumacz się WarCraftowy antropologu. wink_prosty.gif

2. Afterparty i dżingle po odcinku powróciły do publikowanego materiału. Hurra! eyes.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Dobry Podcast! Nie rozpisze się, bo towarzysz BigDaddy rozpisał się tak dobrze, że nic dodać i nic ująć ;)

Tutaj podrzucę wam trailer/gameplay Inazumy Eleven to kogoś może zainteresuje:

-

- Inazuma Eleven Strikers (Wii) Graliśmy w to na konwencie Animatsuri po Japońsku i Angielsku i było fun fun fun.

-

- Inazuma Eleven (DS)

Osobiście kupuję wersje na Wii ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpisze się, bo towarzysz BigDaddy rozpisał się tak dobrze, że nic dodać i nic ująć

sweat.gif

post-1283-0-80164500-1362490584.png

Szkoda tylko, że nikt z redakcji podcastowej mi nie odpowiedział/odpisał. :(

Niemniej - kto wie? Może Adzior w kolejnym odcinku(o ile kiedykolwiek się ukaże - znamy przecież ich tempo publikacji...) odniesie się do mojej skromnej opinii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cd-radio to świetna rzecz :D. Mam taki mały question:

1. Słyszeliście może o Tremor Games, co o tym sądzicie?

2.Biedni antyfani (chlip). Możecie ich pożegnać oficjalnie na antenie swego przybytku?

3.Czy dacie radę ściągnąć Smugglera choć na chwilkę?( a i Hutem bym nie pogardził)

Niedługo stuknie wam dwudziestka-jedynka, Juhu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cd-radio to świetna rzecz biggrin_prosty.gif. Mam taki mały question:

1. Słyszeliście może o Tremor Games, co o tym sądzicie?

2.Biedni antyfani (chlip). Możecie ich pożegnać oficjalnie na antenie swego przybytku?

3.Czy dacie radę ściągnąć Smugglera choć na chwilkę?( a i Hutem bym nie pogardził)

Niedługo stuknie wam dwudziestka-jedynka, Juhu!

smg? żartujesz sobie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło się Was słuchało. Co prawda nie do końca rozumiałam, o czym mówicie , jak rozmawialiście o pokemonach(kojarzę tylko 1-szą generację...), ale wcale mi to nie przeszkadzało.

P.S. Odzywajcie się częściej w tutejszym wątku, bo ktoś może pomyśleć, że Wasz podcast umarł np. z braku pomysłu.(Ja jestem przekonana o jednej rzeczy- Wam pomysłów tak szybko nie zabraknie :-) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sprawa z tym radiem, ostatnio odkryłem i obejrzałem już kilka odcinków. Wg. mnie świetny był wywiad z Grzegorzem Pawlakiem, poruszony został ciekawy temat. Fajnie by było jakbyście znowu zaprosili jakiś ludzi związanych z tematem.

Pozdrawiam i czekam na kolejny odcinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ostatnie Cd-Radyjko ['] Polecą 3 ostatnie pytania ;(

-Kruku to kiedy gramy w DOTE xD??? (Jak wyrażasz chęć to napisze na sztimie i gramy ;D)

-Czy macie jakiś tytuł, który chętnie odświeżacie co najmniej. raz w roku (oprócz Final Fantasy VII).

-Czy panowie grali kiedyś w osu!??

Widzimy lub słyszymy się na Arhn smile_prosty.gif Pozdrowienia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dlaczego kończycie ten podcast? Za mało czasu?Możecie podać powody, dla których zamykacie podcast?

2. Czy livestreamy mają w jakiś sposób zastąpić podcast Cd-Radio ?

3. Na jakie gry, które ukażą się w 2014, czekacie najbardziej i dlaczego?

4. Co chcielibyście dostać pod choinkę?

Moim zdaniem zarzynanie podcastu po ponad roku....nie szkoda Wam dotychczasowej pracy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie CD-Radio, to i udzielić się warto by było - jestem bowiem od dawna waszym wiernym słuchaczem (mówiąc konkretnie - założyłem konto niedawno, ale kibicem inicjatywy od początku) i żałuję, że kończycie z nagrywaniem na rzecz "strumykowania", mam za to cichą nadzieję na solidne BOOM! w pożegnalnym odcinku. Cóż pozostają zatem pytania:

Czy posiadacie (nazywane tak przez Adziorskiego) "kupki wstydu"? Jeśli tak to jak dużo tytułów liczą i w co najbardziej chcielibyście zagrać, ale nie zrobiliście tego z powodu różnych czynników?

Czy zdarzyło wam się dla gry "zarwać nockę"? Jeśli tak to jakiego gatunku są to tytuły?

Są jakieś gry, które wam się nigdy nie nudzą i pomimo grania w nie przez dłuższy czas ciągle do nich wracacie, nawet gdy "megahity" stoją obok w kolejce?

Tyle pytań ode mnie, na zakończenie chciałbym podziękować za wasz wysiłek, który włożyliście w pracę nad podcastem. Odsłuchanie każdej audycji zawsze sprawiało mi wielką przyjemność i nie żałuje żadnej minuty spędzonej przy

i reszcie ambientowych dźwięków w tle. Ta wspólna przygoda zostanie mi jeszcze na długo w pamięci, a strona cdaction.pl pod wodzą Berlina mam nadzieję że będzie się dalej rozwijać. Wszystkiego dobrego wam życzę! Szczególnie wytrwałości i chęci do dalszej pracy nad witryną.

PS

Czy na premierę The Last Stand of CD-Radio można liczyć jeszcze przed przerwą świąteczną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...