Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adzior

CD-Radio

Polecane posty

Trochę już minęło od wydania odcinka ale coś napiszę, żeby było wam miło biggrin_prosty.gif. Fajnie, że formuła podcastu się trochę zmienia (tak mi się przynajmniej wydaje) i środek ciężkości przeszedł z serwowania informacjami na luźniejsze rozmowy podobne bardziej do tych z podcastu, nad którym patronat ma redaktor Berlin smile_prosty.gif. Jeśli planujecie wprowadzać dalsze zmiany w formule (planujecie ?) to postuluję o utworzenie kącika,w którym Berlin będzie miał okazję powylewać swoje żale tak jak ostatnio pohejtował Capcom.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zajęło mi zebranie się, aby to napisać.

Cóż sam podcast dobry, aczkolwiek myślę, iż poniżej przeciętnej. Na pewno brak betonu jest zły, nie myślę jednak aby miał on, aż takie znaczenie. Juliusz Wielkoduszny-użytkownik o najfajniejszej ksywce haha- dzięki Adzior

Co do pytań:

-precyzuję poprzednie: a mianowicie myślę, że przy robieniu gry liczy się pomysł i możliwości techniczne (weźmy np Gothic-Gothic 3 Wiedźmin-Wiedźmin 2 jakikolwiek przykład, każdą grę moglibyśmy zrobić taką samą w gorszej grafice 10 lat temu itp.) nie było w ostatnich czasach takiej rewolucji jak np. przejście z 2D do 3D i prawdopodobnie nie będzie. Powiedzieliście, że zmienia się rynek z tym się zgodzę, jednak obawiam się takiej przyszłości że, we wszystko już graliśmy i dostajemy to samo w innym wydaniu (jaka przyszłość?! to się dzieje już teraz) ponieważ twórcom zabraknie pomysłów lub wybiorą opcję wpakowania miliona na nowy silnik graficzny innym przykładem tego, że to tylko możliwości techniczne być może będą konsole nowej generacji, jeżeli się ze mną tu nie zgadzacie to czego po nich oczekujecie.Wracając do samych gier pozostaną tylko indyki którym pozostanie tylko przebicie się na światło dzienne umożliwia tylko dobry pomysł. Chciałem coś jeszcze powiedzieć co do tego jak mi się przypomni zrobię edit.

-do świata której gry byście się przenieśli gdybyście mogli i dlaczego to nie są pokemony?

-do kruczoczarnego: czy słyszałeś kiedyś o DOTA i co o niej myślisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To życzę powodzenia. Podobny "sezon" ma teraz kumpel z polibudy, i szczerze mu współczuje, tym samym ubolewając co mnie czeka już za niecały rok. Tak więc trzymaj się Adzior. Nie daj się pokonać sesji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytania do podcastu:

- Do wszystkich: - Czy wybieracie się na jakieś konwenty w tym roku (Krakon, Animatsuri)?

- Czy oczekujecie ciekawych tytułów startowych, nowych części znanych lub nieznanych serii na nextgenach Sony i Nintendo? Moim osobistym zdaniem: Microsoft powinno stworzyć Conkera 2 lub Killer Instinct 3, a Sony nowego Sirena lub Medivala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście mi przysłodzili pod koniec Q&A, aż się zarumieniłem. :P Nie pisałem nic dłuższego, bo nie miałem weny i poruszane tematy niespecjalnie mnie natchnęły. A chyba nie ma sensu pisać na siłę.

O gierce od Astronautów: Według mnie Chmielarz trafił w samo sedno, tylko ciekawe czy ta gierka się przyjmie. Nie mam tutaj na myśli jakości wykonania, tylko to, że gracze mogą się z jakichś dziwnych przyczyn odbić, albo zaciekawić ale nie na tyle, żeby kupić. Zauważyłem że jawne pisanie o tym, co się chce osiągnąć i pisanie prawdy o graczach trafia w próżnię. Gracze przestają się interesować. Myślę, że gierka będzie jak Walking Dead, ale nie podzielona na epizody (bo chyba o epizodach nikt nie wspominał, nie?). I myślę, że każda kolejna gierka będzie o czym innym, choć w tym samym duchu i o podobnej mechanice. Ja bym tak zrobił. ;)

O teaserach cdpu: JAK NIE TRAFILI Z TRAILEREM?! No nie mogę... teaser Cyberpuka wyszeł nawet lepiej niż intro CGI do W2! A widzieliście co się stanie, jeśli do tego intra wkleić muzykę z teasera CP2077? ;)

Za to teaser do W3 był bardzo nędzny. Nie mam tutaj na myśli samego konceptu (pokazanie medalionu), ale to "mrugnięcie oczkiem" pod koniec. Jezu, co za sztampa...

O Wiedźminie 3: Nie martwię się o fabułę, bo to CD Projekt. ;) Ale martwię się o to, jak zrobią wiedźmiński open world. To co mówił bodaj Kruku: może nastąpić rozwarstwienie świata. Dowiadujemy się, że ktoś został porwany i musimy szybko lecieć na drugi koniec mapy, a w praktyce fabuła staje w miejscu dopóki nie pojedziemy gdzie trzeba i nie porozmawiamy do konkretnego NPCa. Problem starszy niż GTA3.

O PS4: Mam takie niemiłe wrażenie, że żadna gra na next-gena nie pojawi się na pececie. Przynajmniej pierwszy sort platform sellerów, a jeśli nawet to z co najmniej kwartalnym opóźnieniem. Ale spekulacje na bok. Bardzo mnie ciekawi co nowa generacja sobą zareprezentuje. Ten "przecieknięty" pad wygląda słabo i nie rozumiem jak taki mały pasek głaskadełka ma działać i do czego ma służyć. Chyba, że to mały wyświetlacz dotykowy, ale wciąż.

Ogólnie o CD-Radiu: Chyba się przyzwyczaiłem do tej muzyczki w tle. Tylko nie podgłaszajcie! :P

Pytania: jak coś wymyślę, to napiszę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...