Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adzior

CD-Radio

Polecane posty

To nie wynikało z rozmowy, bo myślałem że Adzior ją wytnie całą, a wygląda na to, że zostawił ten fragment. Ja się czuję niekomfortowo rozmawiając o pieniądzach i zostawiam sporo rzeczy "w domyśle", czy w innych ogólnikach. Ale widzę, że wkradło się coś niedobrego tutaj --

Widzę, bo już dostajemy pobocznie komentarze, w których słuchacze zaczynają rozliczać nas z podcastu jak z normalnej pracy za którą dostaje się pieniądze. Ja nie dostaję, to jest czysty wolontariat.

Chyba faktycznie wszelki temat choć muskający kwestię finansów powinien lecieć na pysk, nawet jeśli pozostawi pytanie bez odpowiedzi, bo potem wchodzą niepotrzebne konteksty w postrzeganie tego co robimy. Chciałem zachować tamto dla utrzymania płynności rozmowy, no ale... się zdarza.

Też nie do końca wiem jaki mam deal (bo tu bym musiał w sprawy wewnętrzne się wgryźć, a swobody w poruszaniu się w nich nie mam żadnej) ale mogę potwierdzić, że CD-Radio nie jest robione dla kasy, a podejrzewam że w najgorszym razie niewiele bym się pomylił mówiąc, że nawet nie za kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się świetnie składa ,że nie palę , bo harcerz jestem. Zresztą ,jak byliśmy na akcji zarobkowej kiedyś ,to słyszałam co najlepiej idzie i po ile. Poza tym kiedyś widziałam na witrynie kiosku takie po 6-7 zł,ale bez filtra. Zapytasz pewnie ; Skąd ty się na tym znasz ?

Moja krewna paliła 25 lat. Teraz ma skoki ciśnienia i problemy z sercem.

P.S. Czy muzyczka lecąca na końcu podcastu była inspirowana którąś z części Mario? Bo dosłyszałam bardzo wyciszoną muzyczkę w muzyczce na końcu .(sorry za formę ,jest 01.04 w nocy)

Dobranoc!!! :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I naszej. Nie raz irytowało mnie bezczelne jechanie niektórych postów na zasadzie "on mi nie ma jak odpisać, a nawet jak odpisze, to go nie wydrukuję". Nie mam cienia wątpliwości, że wiele forumowych "dzieci neo" i "gimbusów" zaczynało swoją karierę w Sieci z myślą "potrafię pisać jak Smuggler i mam zamiar to udowodnić!".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podcast bardzo dobry. Profesjonalna dobra robota ;) że się tak wyrażę. Odcinek zdominowany wg mnie przez Q&A atoli mi to nie przeszkadza. Rozwaliła mnie za to odpowiedź Berlina na pytanie ,,dlaczego są Niemcy?".

Pytania na dziś:

1 Ostatnio odniosłem wrażenie, że jedyna rzecz która zmieniła się w grach przez ostatnie lata to możliwości techniczne (czytaj grafika). Czy wy także tak myślicie, jeżeli nie to co według was się zmienia?

Do Berlina:

2 Skoro marudziłeś na sam pomysł zrobienia podcastu to po jakim czasie stwierdziłeś, że jest to jednak dobry pomysł.(o ile wgl zmieniłeś zdanie:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę byłem sceptycznie nastawiony gdy słuchałem początkowych odcinków, ale teraz gdy od 10 stale słucham mam coraz większą bekę. Ostatni odcinek i moment z Krzysiem+śmiech Adziora to było po prostu mocarne, bałem się, żeby nie obudzić domowników gdy słuchałem tego w nocy. Masakra, oby tak dalej. No i zdecydowanie fajne przerywniki muzyczne między tematami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i moje pytania:

1. Dlaczego Berlin cały czas tak jedzie po Krzysiu Gonciarzu?

2. Kruczoczarny, czy pracujesz obecnie w Reality nad Sacrilegium może? Jeśli tak, to może mógłbyś powiedzieć w jakim miejscu jesteście i jak projekt się rozwija, bo ostatnio cichutko o nim:(

3. I jeszcze jedno do Kruczoczarnego: czy mógłbyś nam zdradzić coś, cokolwiek na temat next-genów? Czy w ogóle coś o nich wiesz, widziałeś je, czy może znasz chociaż ich specyfikację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do trzech razy sztuka! W końcu udało mi się przesłuchać CD-Radio po raz trzeci, ale tym razem w skupieniu i bez przeszkadzajek w okolicy. Na początek ponownie gratulacje, świetnie że mimo że podcast wychodzi średnio raz na 2 tygodnie, to potem jest tak długi i syty. Rozluźnienie atmosfery, gdy Adzior nie wytrzymał to jeden z ciekawszych fragmentów w historii. Brawo Berlin za próbę utrzymania powagi wink_prosty.gif

Witaj znowu Berlinie, na początek wątpliwość do tego co powiedziałeś. Gdy odpowiadałeś o grze która zasługuje na 10 powiedziałeś coś w stylu "dawanie 10tki to zamykanie tej wspaniałej rzeczy w skali matematycznej" - czy nie jest jednak tak, że jak dajesz 10tke to wyjmujesz grę z tego pudełka "zwykłych" gier i stawiasz ją na piedestale mówiąc - hej uważam że każdy powinien w te grę zagrać? smile_prosty.gif

"Ars betonica" - whoah, ostatnio zastanawiałem się co mógłbym chcieć na święta, chyba już wiem!

Przejąłem władzę nad umysłem @Adziora - "bardzo fajne pytania zadaję" biggrin_prosty.gif

ClaptrapGate - O tak, kolejny przykład to małe roboty z Transformersów (filmu). Film niby dla młodych, ale już nie dzieci, a i tak wetknęli tam 'popipujące' postacie.

Dzięki, że istniejecie! A ci, którzy w komentarzach narzekają, że Kruczoczarny nie zna gier, o których mówią Adzior i Berlin, lub nie wie nic o filmach anime które wymieniają, niech zamilkną i cieszą się że są tak obeznani, że znają te tytuły. Gdy słucham dyskusji o "Ghost Trick Phantom Detective", czy "Street Passie", lub "Level 5" to po pierwsze - kompletnie nie wiem jak się o nich dowiadujecie, a po drugie cieszę się że moja wiedza o rynku się poszerza. Także @Kruczoczarny nie daj się narzekaczom, nie jesteś sam!

Q&A

- Co dzieje się z grami, które zostały zrecenzowane? Na pewno ich nie odsyłacie do wydawców, więc czy CD-Action ma wielką szafę, do której wkłada wszystkie płytki, a jeśli tak, to czy możecie zrobić zdjęcie takiej kolekcji?

- Czy jesteście w stanie określić, ile zazwyczaj trwa embargo na publikowanie treści i czy zdarza się że jesteście zapraszani na prezentacje (lub uczestniczycie w testach), o których nie możecie pisać przez dłuższy okres czasu a po jego upłynięciu możecie wspomnieć o znacznie mniejszej części rzeczy niż widzieliście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleub - miał być odcinek przed Świętami, ale nie wypaliło z powodów technicznych, potem były Święta i Sylwester, obecnie Tymon jest w niedoczasie, Berlin choruje a ja jestem w rozjazdach. Tylko Kruku siedzi i się z nas śmieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj smutno w takim razie sad_prosty.gif

No ale zadam przynajmniej pytanie, mam nadzieję, że nie głupie xD

Proszę wyjaśnijcie mi panowie o co chodzi z całą tą nagonką na ten film "noobz" na stronie głównej ? Oczywiście na pierwszy rzut niewprawnego w temacie oka widać, że dostaniemy straszną szmirę, na którą nie warto iść ale nie przesadzajmy z tym obrażaniem graczy. Pewnie powielą tam parę stereotypów o pryszczersach nie wstających całymi dniami od komputerach, trudno. Nie róbmy z gier jakiegoś sacrum. Branża filmowa śmieje się ze wszystkiego nie tylko z gier, deal with it xD

Dziękuję i bez urazy, mogę się oczywiście mylić albo nie wiem czegoś co wy wiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór!

Dziękuję panowie za odpowiedź.Mam kilka kolejnych pytań.

1. Mogę do panów mówić per ,,TY" ?

2.Czy panowie uważają,że mówienie ludziom coś w stylu,,Jak chcesz zrobić dobrą grę ,to musisz mieć 2 miliony dwieście kasy i speców " i ,,gry są trudne do zrobienia samemu ,bez kasy" to wroga propaganda dużych studiów ,chcących zniechęcić do działania ewentualną konkurencję , czy też jest to prawda? A może macie jakieś inne opinie na ten temat?

3.Co najbardziej jest dla Państwa wkurzające w grach? Czego najbardziej nielubicie w grach (tzn.co was najbardziej razi,np.miałka fabuła , ,,Boze ,jaka nuda"- gameplay etc.)? Czy mieliście Panowie jakąś grę ,która była tak kiepska,że wyrzuciliście ją przez okno/rzuciliście o ścianę/ inne kreatywne sposoby rozwalenia nośnika z grą ?( Jeśli coś należy do 3 ewentualności,proszę opisać sposób oraz miejsce zdarzenia)

4.[Error 409]

P.S Jeśli nie znacie co oznacza ten error , to tutaj macie link :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kod_odpowiedzi_HTTP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście straszni! Przez was tylko jeszcze bardziej nasila sie moja żądza posiadania 3DSa. Poki, DSowe Wcogranie, masa gadania o Japonii i jRPGach. Bosz.

Nie skomentowałem też jeszcze obecności Kruczoczarnego w podcaście. Najpierw był ten "oficjalny" odcinek, gdzie był pod krawatem i nie był luźny, nie mógł mówić tego co chciał, wtedy jakoś nie spodobała mi się jego obecność w Cd-Radio. Później był pierwszy odcinek "w klapkach i t-shircie", także mógł się jakoś szerzej wypowiadać, nie miał, hm, smyczy, która by go zatrzymywała. I to było świetne. Inne spojrzenie na gaming, takie z drugiej strony, nieczęsto spotykane. Ale i wtedy coś mi nie pasowało. Tak jakby był na doczepkę, trochę nie pasował do stałej trójki. Jakieś niecelne żarty, często wyglądało to trochę tak, jakby na siłę chciał coś powiedzieć, żeby nie było, że tylko Adzior i Berlin dyskutują. Czasem się zdarzało, że sam podśmiechiwał się ze swoich słów, co było trochę sztuczne.

Ale teraz jest o wiele lepiej. Kruczoczarny przystosował się, wyrobił. I chociaż też czasem ujawni się jedna z wad, które wymieniłem, to jest to o wiele rzadsze. Także keep goin'! smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam co prawda uważam wszelkie japońskie wynalazki (poza PS3) za zbyt egzotyczne dla mnie, ale mam pytanie do tej części autorów podcastu, która interesuje się Nintendo: otóż ostatnio wielki i niezastąpiony w stwierdzaniu oczywistości imć Pachter Michael powiedział, że pomysły Nintendo są świetne, ale przestarzałe.

I tutaj nie wiem czy to też oczywistość: przecież i tak w wielu pomysłach wyprzedzili konkurencję (zeby daleko nie szukać kontrolery ruchowe). I jak Waszym zdaniem z tym Nintendo jest?

(wypowiedź Pachtera):

"Nintendo ma świetne pomysły,

aczkolwiek są to świetne pomysły

z ostatniej dekady. Wii Mini jest jednym

z nich."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...