Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nico95

Tablet do 600zł

Polecane posty

Witam,

mój kolega będzie kupowal tablet i szuka czegoś w granicach 600zł. Nie zależy mu na jakiś wyjątkowo mocnych podzespołach, będzie go używał do internetu. Zależy mu na tym, żeby było wifi i żeby się szybko nie rozleciał. O właśnie nie wiem czy jest taka możliwość, ale czy da się podłączyć internet po kablu do tabletu? Jeżeli tak to prosiłbym o podanie takiego modelu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O podłączenie neta do tabletu pierwsze słyszę (no dobra, czasem jest możliwość udostępnienia połączenia przez usb z kompa). Wi-Fi ma praktycznie każde urządzenie z androidem. Na tabletach znam się jako tako (parę topowych modeli, ale się nie zagłębiałem w rynek), więc konkretny model ciężko byłoby mi polecić. Może to głupi pomysł...ale w biedrze są dostępne budżetowe tablet, wiem jak to brzmi, ale ponoć w swojej klasie (są za 350zł, nawet byś jeszcze oszczędził) są naprawdę dobre. Nie pamiętam dokładnej specyfikacji ale wi-fi było, ekran 800x480 7", procek 1000/800mhz (nie jestem pewien). Do neta raczej starczy, chyba, że rzeczywiście chciałbyś kupić coś trochę lepszego za pełną podaną przez Ciebie kwotę, wtedy polecam odwiedzić "największy w polsce portal aukcyjny" i tam poszukać (fajne filtry mają, możesz łatwo nastawić wyszukiwanie interesujących ciebie modeli).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady miałem kontakt z chińskim tabletem i sam odradziłem go koledze. Chce coś pewniejszego z jako takim wsparciem i trwalsze, może być nawet mniej znana firma, ale coś pewniejszego niż jakiś chinol. Przeznaczenie sam internet głównie yt, podajcie wasze propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być tanio i sensownie, to też jak najbardziej Dante polecam. Mieliśmy test w ostatnim CDA, jak za te pieniądze to rewelacja, bo działa co najmniej dobrze, a do tego wygląda jakby kosztował ze dwa razy tyle.

Żeby mieć coś lepszego trzeba by już przeskoczyć do 800 i więcej zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mógłby być jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje to podawajcie. Nawet ciekawy ten Dante. Co myślicie o GoClever a73, Zte light i Ainolach, któryś z nich jest w stanie konkurować z Dante'm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja ZTE Light jest podobna do tej oferowanej przez Dante, jedyna różnica to cena... Za ZTE Light (V9) trzeba zapłacić ~600 zł. GoClever a73 to właśnie "tablet z Biedronki" (co by nie było za taką cenę jest ciekawą propozycją przy czym już doczekał się aktualizacji do ICS!). Jeśli chodzi o Ainola. Jeśli możesz tylko dostać wersję Ainol Novo7 Aurora w cenie jaka ci odpowiada (tj. 600 zł) bierz bez zastanowienia. Jeden z lepszych budżetowych tabletów, z którymi miałem przyjemność obcować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak plany uległy zmianie i kolega zrezygnował z tabletu, gdyż w jego miejscu pracy brak zasięgu wifi, pech no cóż. Internet może dostać jedynie pod postacią kabla, więc trzeba poszukać czegoś z wejściem internetowym. Pomyślałem nad używanym netbookiem. Możecie coś poradzić tak do 650zł, przeznaczenie tylko i wyłącznie internet, no i żeby się nie rozleciał za szybko. On sam proponował kupno sprzętu typu goclever i102, ale odradziłem mu go, co o tym sądzicie? Możecie podawać linki z allegro, byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się raczej podpiąć pod aukcję, ponieważ w tej cenie nie trafi netbooka od ręki (tzn. takiego, który oferuje coś więcej niż Android, który na netbookach jest zdecydowanie średni).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...