Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Piłka Nożna V

Polecane posty

@Face

Zgadzam się co do Pique, zawsze gdy Real gra z Barcą to sprawdzam, czy Gerard jest w składzie bo Pique= łatwiejszy dostęp do bramki :P

A co do tego, że kluby wiedzą jak grać z Barceloną to jeszcze bym nie przesądzał, prawda jest taka, że Barcelona ma w tej chwili przede wszystkim straszliwy dołek formy, każdy gra słabiej niż na początku. Messi w meczach z lepszymi klubami dostaje mało swobody a reszta jakby nadal liczyła, że Leo zrobi za nich wszystko a tak się nie da. Wydaje mi się też, że Roura nie ma zielonego pojęcia o trenowaniu, a na pewno nie na takim poziomie, jego zmiany praktycznie kompletnie nic nie zmieniają w drużynie, brak jakichś nowych pomysłów na grę. Barcelona może przegrać sezon już w marcu bo jeśli odpadną jeszcze w LM to będzie dla nich katastrofa, a jakby nie patrzeć 1 połowa sezonu raczej tego nie zapowiadała- kosmiczne statystyki w Primera Diwizją (by Szpaku), łatwe przebicie się przez grupę LM (fakt, była wpadka) a przyszedł ważny moment sezonu i sytuacja Barcelony jest przeciętna bo stracili CdR, w LM będą musieli się niesamowicie spiąć aby przejść dalej, jedyne trofeum, które mają raczej zapewnione to triumf w lidze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeczytałem, że Bayern na razie nie chce ściągać Lewego, ponieważ w 2014 roku kończy się mu umowa z BVB, jeżeli nie podpisze nowej to może odejść za darmo, wtedy BVB bardzo dużo straci. Moim zdaniem odejście do Bayernu jest najgorszym rozwiązaniem dla Lewego. W Bayernie są same asy i ciężko będzie wywalczyć miejsce w podstawowym składzie.

Od wczoraj oficjalnie potwierdzono nowego zawodnika w Górniku został nim Ireneusz Jeleń. Moim zdaniem w Górniku się odbuduje,Nawałka potrafi odbudować formę zawodnika. Do gry powróci Prezes to nasza siła w ofensywie będzie większa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sagi o Lewym:

Wszystkie spekulacje dotyczące transferu Polaka wychodzą mi już bokiem. Już było tyle przecieków/plotek, że sam się tym pogubiłem :-) Niech zostanie w BVB i po zakończeniu kontraktu odejdzie do klubu, gdzie będzie na 100% grać w podstawowym składzie.

Bardzo smutna wiadomość o śmierci Theo Bosa. Szkoda trenera- miał tylko 47 lat. Niestety choroba (rak) nie patrzy na wiek :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na mojej topliście napastników jest gdzieś w okolicach 20 miejsca(Messi, Ronaldo, Falcao, RvP, Villa, Soldado, Suarez, Aguero, Sturridge, Rooney, Negredo, Cavani, Dzeko, Tevez, Shaarawy, Balotelli, Ba, Michu, Pedro, Bale(bo to bardziej schodzący napastnik niż skrzydłowy)-oni wszyscy są jak dla mnie od niego lepsi.

Ciekawa lista, nie powiem...Negredo,Soldado,Sturridge,Ba czy Michu^^ a na sam koniec perełka, takie mocne uderzenie-PEDRO :D Gość którego największymi zaletami jest to że gra w Barcelonie i kiedyś tam strzelił bramkę we wszystkich rozgrywkach w jakich brał udział w jednym sezonie. Shaarawy gra dopiero pierwszy sezon a Balotelli... może i jest lepszy, nie dużo ale jestem skłonny się zgodzić. Tylko co z tego skoro oprócz tego jest o wiele głupszy. Kiepski materiał na najlepszego napastnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ci piłkarze są lepsi od Lewego (przynajmniej niektórzy), ale są oni raczej nie do ruszenia ze swoich klubów. Lewandowski to trochę inna sprawa i jeśli Borussia chce na nim coś zarobić musi to zrobić teraz. Bayern złym krokiem w jego karierze z pewnością, by nie był. Zresztą nie wiadomo jak ten zespół będzie grał w kolejnym sezonie pod wodzą Pepa, który jak do tej pory prowadził tylko Barcelonę i w sumie nic innego o nim nie wiadomo (pod względem trenerskim oczywiście).

A coś czuję, że obecny klub Lewego może stracić niedługo kilku zawodników, bo taki Goetze, Hummels i kilku innych to piłkarze, których chcą drużyny o wiele bogatsze od Borussi. Więc ciężko może im (drużynie i piłkarzom) oprzeć się potężnym pieniądzom. Przekonamy się latem co z tej całej sytuacji wyjdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Lewandowskiego (który moim zdaniem gra podobnie do Ibry)"

teehee.gifteehee.gifteehee.gifteehee.gifteehee.gifteehee.gifteehee.gifteehee.gifBUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAUAHUHAUAAUAHAUAHAUAHAAHEEKKEHEKEHEKKEHEEHEHEUAUAHAhAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

O jezu..... autentycznie zacząłem się śmiać.

Ibra jest jednym z najlepszych technicznie piłkarzy i napastników na świecie. Co prawda nie robi już efektownych rajdów ze względu starczy wiek, ale... zresztą zobacz sam(polecam wszystkim jeśli ktoś nie widział). Powiem tylko, że jego idolem był Ronaldo(ten grubszy :>)i to widać.

Negredo,Soldado,Sturridge,Ba czy Michu i PEDRO

Nie zamierzam się kłócić co do Pedro, ponieważ gra w Barcelonie co automatycznie stawia go dla ciebie pod Sikorskim, ale popatrz na jego grę w reprezentacji hiszpani.

Soldado jest bliżej do Falcao niż do Lewego. Jedna z najlepszych "9" na świecie. Nie wiem czemu taki wychowanek Realu gra w Valencii, tym bardziej, że Higuain i Benzema potrzebują 5 sytuacji żeby raz trafić.

Negredo to już poziom Lewego, ale wiele od niego nie odstaje, są mniej więcej na równi.

Ci słabiutcy Michu i Ba to 3 i 5 strzelec Premier League, a grają w klubach z mocno średniej półki(oczywiście Ba przeszedł do Chelsea które należy do czołówki, ale jeszcze przed transferem wybijał się na tle ligi).

Sturridge i technikę ma lepszą i jest szybszy i wykończenie lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Swoją wiedzą zawstydzasz całe FA xD Akurat porównanie Lewandowskiego do Zlatana nie jest takie głupie. Lewy w Borussi gra bardzo podobnie do tego co grał Zlatan w Milanie tzn. ma zebrać górną piłkę, ew. przytrzymać ją z przodu aby dobiegli partnerzy z pomocy i w tym obaj gracze są podobni, oczywiście Zlatan to inna półka i nikt chyba nie powie, że Lewandowski jest tak samo dobry jak Szwed.

2 kwestia Soldado- nie gra w Realu bo był wtedy strasznie słaby, pamiętam jak wchodził do drużyny i nie dawał nic, nie potrafił się odnaleźć w zespole więc został oddany. Co do Igły i Benzemy to to, że w tym sezonie mają zniżkę formy nie znaczy, że są napastnikami gorszymi od Soldado, Karim nawet w tym sezonie, gdzie nie ma zbyt wysokiej formy pokazywał, że potrafi strzelić ładną bramkę po indywidualnej akcji (patrz mecz z City). Higuain owszem potrzebuje sporo sytuacji ale jego plusem jest to, że potrafi do tych sytuacji dojść a to też trzeba umieć.

Negredo to całkiem fajny napastnik ale fakt, że nie jest to też ten najwyższy światowy TOP. A co do Pedro to z całym szacunkiem ale w tym sezonie można popatrzeć jak ten "super" skrzydłowy gra (to nie jest napastnik)....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soldado to dobry krzykacz. Gadał jaka to Valencia nie pokrzywdzona była i, że on nie jest na spalonych a jak miał setę na nodze z Barcą to oczywiście uderzył tak, że parada Valdesa co prawda była niezła, ale to powinien być gol. Umiejętności ma niezłe. Porównywalny z Lewym. Mimo, że jakoś bardzo za nim nie przepadam, to szkoda, że to nie on a Torres grał na EURO.

A w kwestii Negredo to patrząc na sytuacje to też musi mieć kilka, by trafić. Przypomina mi się spotkanie z zeszłego sezonu na Bernabeu, gdzie miał ze dwie, czy trzy świetne sytuacje i oczywiście żadnej nie wykorzystał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłóciłbym się, że Lewandowski to "drewniak" jak próbują go przedstawiać niektórzy "życzliwi" polscy kibice. Najbardziej zaskakującą zdolnością jaką ma Robert, to umiejętność kreowania gry. Nie posiada dryblingu, którym mógłby robić rajdy w stylu Messiego. To zupełnie inny typ zawodnika. Kogoś kto walczy twardo z obrońcami i potrafi się przepchać. Dobrze gra głową. Na pewno posiada techniczne umiejętności, bo już niejednokrotnie zaskakiwał pięknym podaniem piętą. W poprzednim sezonie strzelił decydującą o tytule bramkę w meczu z Bayernem. Zmienił wtedy tor lotu piłki trafiając ją właśnie w ten sposób. Oprócz tego, że jest dość uniwersalnym zawodnikiem, to zawsze notuje sporo asyst. W tym na pewno wyróżnia się na tle takiego Negredo, który jest typowym sępem na gole (chyba, że zmienił styl grania w tym sezonie i coś pomyliłem).

PS Ja twierdzę, że w takim np. Tottenhamie mógłby spokojnie strzelać po 15 bramek w sezonie w EPL. Radziłby sobie co najmniej tak samo dobrze jak Demba Ba, a w moim mniemaniu dużo lepiej. Senegalczyk też grał w Bundeslidze, ale nie był tam taką gwiazdą jak Robert. W Newcastle poradził sobie znakomicie. Wszystko zależy od tego, gdzie się gra i jak się gra. Można powiedzieć, że już osiągnął więcej od innych naszych reprezentantów w zagranicznych ligach. W końcu w swoim ledwie drugim sezonie pobił rekord bramek strzelonych przez Polaka w Bundeslidze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę nadal uparcie twierdził, że Lewandowski to po prostu solidny napastnik bez żadnych szczególnych cech. Bramkostrzelny może i jest, ale jeśli zostaje sam, to za nic w świecie nie jest w stanie stworzyć sobie groźnej sytuacji. Typowy 'wykańczacz' akcji, żaden ponadprzeciętny zawodnik. Zawsze potrzebuje dobrej pomocy, bez zgrania piłki z tyłu nie jest w stanie zagrozić bramce rywala. Poza tym gość jest nijaki jeśli chodzi o osobowość. Zawodnik może mieć charakter Balotelliego, albo nawet Bartona, ale takie Lewandowskie, czy (z najbliższych mi graczy) Carricki to piłkarze, których po prostu nigdy nie polubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy 'wykańczacz' akcji

Właśnie nie. Oprócz wielu goli ma także sporo asyst. Potrafi nieźle rozegrać piłkę, ma dobry przegląd pola. Chyba nie widziałeś wielu meczów Borussi - Lewandowski ma tam zadania kogoś, kto ma przyjąć piłkę i poczekać na kolegów. Dobrze gra głową, a oprócz tego jest dość silny, więc często też ma za zadanie poobijać nieco rywali. Przytrzymać piłkę, rozegrać na skrzydła - to też jego zadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żenada po prostu.

Tydzień temu Lech rozwalił Ruch 4:0 a wczoraj przegrywa z Polonią 1:0. Przez cały mecz lechici nie mogli nawet wyrównać sad_prosty.gif. Jeszcze dziś Legia wygra z GKS i wracamy do punktu wyjścia. Dla mnie duże rozczarowanie confused_prosty.gif.

@DOWN

Oczywiście masz rację. Tyle tych drużyn ze Śląska i mi się pomyliło, sorry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up:

Lech tydzień temu rozwalił Ruch nie Górnika.

Faktycznie wielka żenada widać że Lech jest drużyną która gra lepiej na wyjazdach, mnie ten wynik zaskoczył. Polonia zaskakuje widać motywacje w tej drużynie, a Lech powinien chyba wszystkie mecze grać na wyjazdach.

Nie ukrywam że mnie ten wynik ucieszył ponieważ jutro Górnik będzie grać o 2 miejsce.

Nie sadzę żeby dziś Legia straciła punkty ale jako kibic Górnika liczę na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Polonii z Lechem całkiem niezły. Piękna bramka Piątka ustawiła te zawody. W napadzie zaskoczył mnie Przybecki. Widać, że strata Teodorczyka i Dwaliszwilego nie musi być niepowetowana. Tym bardziej, że widać było w jego grze sporo jakości. Gdyby Piątek lepiej główkował, to miałby asystę. Lech w pierwszej połowie poza strzałem Tonewa w poprzeczkę nie zrobił nic. W drugiej było trochę więcej akcji. W zespole Kolejorza najlepiej zagrali Ceesay i Hamalainen. Pierwszy co chwila atakował skrzydłem i po jednej z jego wrzutek Ślusarski haniebnie przestrzelił. Z kolei Hamalainen po przesunięciu w drugiej połowie do środka organizował większość akcji. Widać, że nie będzie takim jednostrzałowcem jak Lovrencsic. Znakomicie w bramce Czarnych Koszul spisywał się Pawełek. Poza jedną sytuacją na początku meczu bronił bardzo pewnie. Ze Stokowca robi się taki polski Mourinho, a może bliżej mu do rudzielca Moyesa. Wygadany na konferencjach, ma posłuch w zespole i filozofię grania. Podczas swojej kariery piłkarskiej na boisku wydawał mi się bezbarwny. Ławka trenerska mu służy. Teodorczyk chyba szybko zapewni sobie miejsce w wyjściowym składzie. Ślusarski może strzelił kilka bramek, ale po raz kolejny lechici nie mogą wygrać u siebie, także przez jego nieskuteczność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt - FC Barcelona 2:1

Wielki Madryt! Grając w głównie rezerwowym składzie Królewscy pokonują Barcelonę. Pierwsza bramka padła już w 6 minucie. Świetne przejęcie piłki przez Ramosa, potem centra Alvaro Moraty i gol Karima. Niestety już w 18 minucie po błędzie Sergio, bramkę dla Barcy trafia Messi. Potem znowu błąd Sergio, ale Messi uderzył lekko i Diego nie miał problemu z wyłapaniem piłki.

W drugiej połowie pojawił się Ronaldo za Benza, który poza bramką nic nie pokazał, a Sami zmienił Kakę, który miał kilka rajdów, ale nie mógł sam za dużo zdziałać. Wszedł Ronaldo i to jak Real ruszył z kopyta było niesamowite. Miał Portugalczyk 3 rzuty wolne, raz poprzeczka i dwukrotnie z trudem bronił Valdes. Miał okazję Morata, po świetnym podanie Pepe, ale niestety Alvaro źle uderzył, jednak cały mecz grał bardzo dobrze. W 82 minucie dośrodkowanie Modricia z rożnego i gol Sergio, który mimo dwóch błędów, to był kluczową postacią. I według mnie dzisiaj znowu Ronaldo przyćmił Messiego. To jaki dał Portugalczyk impuls dla Królewskich było piękne. Świetnie zagrał znowu Varane. Obrona mimo wszystko na plus. Reszta też, bo takiego składu jeszcze nie było.

I na koniec ostatnia akcja, czyli czy należał się karny dla Barcy. Nie podejmę się, bo jeśli chciałbym dogryźć to napisałbym, to co kiedyś przeczytałem gdzieś w otchłaniach internetu: "nie zrobiłeś nic w drugiej połowie i chcesz karnego?" Jednak obiektywnie napiszę, że karny raczej się należał.

Sir, informuję, że jesteśmy w formie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt - FC Barcelona 2:1

Nawet nie widziałem, że grali ze sobą :-) Barcelona ostatnio ma kryzys. Nic im nie wychodzi. Z tego co czytam- było wiele kontrowersji

BVB- Hannover 3:1

Wielki powrót Lewego. Dwie bramki oraz bardzo dobra gra w ofensywie. Bardzo dobry mecz Kuby. Cieszy dobra forma naszych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United - Norwich 4:0

Gran Derbi przy takich meczach, jak ten dzisiejszy z Norwich, to jak deskorolka przy hulajnodze - po co te męki, jak można się chwycić. Chwycić i porwać w wir magii Premier League i uroku Old Trafford. Dzisiaj zaliczyliśmy najlepszą drugą połowę w tym sezonie pod względem czysto statystycznym (3 bramki), jak i pod względem wizualnym, choć przez jej pierwsze 20 minut nic nie wskazywało na taką końcówkę. Kagawę dość szybko skreśliłem w moim wirtualnym kajecie, który zwykle otwieram sobie przed meczami, co było błędem. W głowie 'zapisuję' ciekawe sytuacje, których dzisiaj Kagawa poza golami nie miał. To dziwne, ale nie zagrał jakiegoś super świetnego meczu. Gole były technicznie na najwyższym poziomie. Wielką kalkulację za każdym razem dokonał Shinji, gdy miał kierować piłę do bramki nie dając szans bramkarzowi.

Drugim takim zawodnikiem do czasu końca pierwszej połowy był Rooney. Irytował mnie decyzjami, był bezproduktywny w takim stopniu, jak zazwyczaj Welbeck. Później jednak dorzucił 2 asysty i stał się z automatu drugim najlepszym zawodnikiem meczu. Zejście van Persiego w 65. minucie było chyba bardziej efektem bezradności, niż oszczędzaniem go przed meczem z Realem. Zapisał tylko asystę i to bardzo przypadkową.

Najgorzej dziś spisał się Anderson. Niewidoczny przez cały czas. Ani jednego podania w jego stylu, zero ruchu na środku. Nie umie grać z Carrickiem w parze, w ogóle się nie uzupełniają, bo to tak naprawdę dwaj defensywni pomocnicy. Wchodzący za niego Cleverley też nie może zaliczyć tego meczu do udanych, bo miał parę słabych kontaktów z piłką, z czego jeden w stylu Fletchera, gdy ten podał (po paru sekundowym namyśle) do... Fergusona :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt- FC Barcelona 2-1

Real wygrywa grając mocno rezerwowym składem z Barceloną grającą praktycznie najmocniejszym możliwym składem (nie grał kontuzjowany Xavi i na ławce był Puyol). Mecz zaczął się dobrze dla Realu bo już na początku ładna akcja Moraty, uciekł Alvesowi dośrodkował a tam pojawił się Benzema i strzelił na 1-0 (i jak Messi zaczarował SB i zniknął xD), potem niestety po błędzie Ramosa Messi sięknął nam na 1-1 :/ Potem był słabszy moment Realu ale Barcelona grała tak jak w ostatnim czasie gra dużo czyli klepała sobie 40 metrów od bramki Realu i nic z tego nie wynikało. Po przerwie na boisko wszedł CR7 i Khedira i Real zaczął mocniej naciskać, CR7 3 razy bombardował bramkę Valdesa i za każdym razem było blisko. W końcu w 80 minucie po centrze bardzo dobrze grającego Modricia bramkę zdobył Ramos. Co do karnego to... nie jestem przekonany, wyglądało to raczej na symulkę bo Adriano dość teatralnie leciał ale też ruch nogą Ramosa był, IMO bardzo trudna sytuacja do rozstrzygnięcia. Barcelona jest w strasznym dołku w tej chwili, grają bardzo słabo, przegrali CdR i muszą się teraz naprawdę poważnie spiąć jeśli chcą dalej walczyć o LM. W lidze strata Realu jest za duża niestety :/ Ale i tak cieszę się z wygranej nad Barcą, po raz kolejny genialne zawody Varane'a, który jest w tej chwili najlepszym stoperem Realu, bardzo solidnie zagrał Modric, co prawda 1 połowa była słabsza ale w 2 połowie zagrał bardzo dobrze. Pochwała dla Moraty bo chłopak zagrał z zaangażowaniem, zaliczył asystę i był aktywny. IN minus przynajmniej dla mnie zagrał Kaka... i chyba słuszna decyzja Mourinho, że Ricardo zszedł bo niestety zagrał słabo...

Teraz czekam na rewanż z MU ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real-Barcelona 2-1

Real gra ostatnio znakomicie. Jeżeli wygrywa się rezerwowym prawie składem z Barceloną, to świadczy to że Barcelona jest w potężnym kryzysie.

Borussia-Hannover 3:1

Po odbyciu 2 kar za czerwona kartkę, Lewandowski powrócił w spaniałym stylu. Dwie jego bramki i 1 Schiebera dały pewne zwycięstwo. Cieszy fakt że Kuba jak i Lewy są w dobrej formie przed arcyważnym spotkaniem dla nas z Ukrainą.

Legia-Bełchatów 0:0

Kolejny blamaż Legii która na tle Bełchatowa zagrała fatalnie. Bełchatowa wszyscy uznali za spadkowicza, ale te dwie pierwsze kolejki i remisy z Wisłą i Legią, pokazały że jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. A Legia musi się pozbierać bo w następnych kolejkach czeka ją większe wyzwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bełchatów zagrał konsekwentnie i dobrze taktycznie. W dodatku wydawało mi się, że bełchatowianie byli dzisiaj szybsi od legionistów. Prędzej dopadali do bezpańskich piłek spadających przed pole karne, choć może było to efektem umiejętnego ustawiania się zespołu. Legia była dzisiaj bezzębna, akcje bramkowe można było policzyć na palcach jednej ręki. Również w pojedynkach główkowych znacznie przeważali goście, którzy wybijali większość piłek po wrzutkach adresowanych w pole karne. Nie wiem czy na Łazienkowskiej już wszyscy myśleli w zimie, że będą wszystkich po kątach rozstawiać, czy podziałały tak butne słowa nowego prezesa.

Fakty są takie: jeśli jutro wygra Śląsk i Górnik to znowu zrobi się duży tłok w czołówce. Górnik może zrównać się punktami z Legią, a potem będą Lech, Polonia i wrocławianie z zaledwie dwoma straty. Chyba nikt nie brał takiego scenariusza pod rozwagę przed startem rundy wiosennej. Osobiście nie stawiałbym jeszcze GKS-u wysoko w hierarchii. Nie wiadomo czy te remisy to była większa zasługa nieudolności klubów z Warszawy i Krakowa. W końcu Wisła tak gra w tym sezonie, że lepiej nie mówić. Mecz z Podbeskidziem nabiera rumieńców. Jeśli górale go wygrają, to może zrobić się gorąco pod Wawelem. Niby sytuacja jeszcze dość bezpieczna, ale w sobotę wygrał Ruch, a w przypadku nagłego wzrostu formy przedostatniej drużyny w tabeli wiślacy być może będą musieli uważać, żeby nie znaleźć się w strefie spadkowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia-Bełchatów 0:0ś

Bardzo dobry wynik w kontekście naszego dzisiejszego meczu z Jagiellonią :-) Nie spodziewałem się, że Legia może stracić punkty z GKS. Zespół który jest głównym faworytem do spadku postawił ciężkie warunki. Winna jest i tak tylko Legia. Tyle mówiło się o npwych tranferach, a tu na razie grają fatalnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...