Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aeshmadeva

Wybór czytnika e-booków

Polecane posty

Witam! Zamierzam kupić czytnik e-booków, jednakże zupełnie nie znam się na tego typu sprzętach. Poszukuję czegoś taniego, ale solidnego, wyglądającego klasycznie (ciemna obudowa). Czytnik powinien mieć funkcję powiększania liter (będzie z niego korzystała moja mama, której wygodnie sie czyta teksty napisane dużą czcionką). Ponadto funkcja ściągania/ nagrywania książek powinna być łatwa w obsłudze. Mile widziana możliwość odtwarzania audiobooków i obsługa karty pamięci. Liczę na Waszą pomoc i czekam na propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, jeśli mówimy o czytnikach e-booków z ekranem E-Ink (czyli jedynym rozsądnym, jeśli chcesz czytać :-)). Te po 200-300 zł to TFT, świecące własnym światłem, czyli jak masz laptopa lub smartfona to jeden czort wychodzi w kwestii wygody...

E-Book z E-Ink to wydatek 400-500 zł minimum. Mówimy tu o Kindle 4 (znakomity ekran E-Ink Pearl) lub Pocketbook 611 (troszkę gorszy ekran, lecz nieistotnie z punktu widzenia czytelnika - mówię z własnego doświadczenia).

Oba świetne i godne polecenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż może jakby gdzieś wyrwał 3gen Kidle'a to może i by się w tym przedziale zmieścił. Tu znalazłem aukcję na naszym ulubionym alledrogo za ~420 więc chyba do tej kwoty musisz nazbierać jeżeli chciałbyś mieć Kindle'a, który jest chyba najlepszym czytnikiem IMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...