Skocz do zawartości

The Elder Scrolls Online


Polecane posty

  • Odpowiedzi 354
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Właściwie to po co ten temat? Nie mógł być w "TES (seria)"?

A co do gry. Zapowiada się nawet, nawet. Oby tylko nie miało abonamentu, i żeby zachowało klimat TESów (czyli bezcelowe, a jednocześnie ekscytujące łażenie po pustkowiach). Trochę niepokoją mnie te kotwice, bo podobnie było w Metinie, czyli grze w którą grają głównie dzieci z 1-3 podstawówki. Oby więc było tylko po angielsku, odstraszy to takie dzieci :eyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW i The Old Republic mają oddzielne tematy pomimo tego, że pierwszy kontynuuje fabułę, a drugi to właściwie KoTOR 3.

Jedyne co dobre to umiejscowienie fabuły w Drugiej Erze dzięki czemu można się spodziewać TES VI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan TESa będę się przyglądał tej produkcji, jednakże cięzko mi na tą chwile powiedzieć, czy wyjdzie to Bethescie na dobre czy nie. Generalnie sam fakt przemierzania całego Tamriel jest genialny ale żeby ta gra w 100% odniosła sukces każda z przemierzanych prowincji musiałaby być przynajmniej tak duża jak Skyrim i tak samo zróżnicowana, napakowana wieloma smaczkami a rozgrywka zachowana w stylu eksploruj, podziwiaj, czytaj, sluchaj, walcz i rób co chcesz. Ciężko będzie to połączyć, zwłaszcza jeśli chcą wydać grę za rok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi skyrim z poprawionym beznadziejnym poziomem trudności paroma nowymi siekaczami i możliwością posiekania innych graczy :). Chociaż coś czuję że skończy się na tym że wszyscy będą magami z lodowymi/ognistymi kulami strzelającymi z ręki jak z RKM'U...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, raczej mnie niczym nie zainteresuje i szkoda, że idą od dawna wyznaczoną oraz IMO rdzewiejącą już drogą zamiast spróbować nowości wprowadzonych przez nowych graczy na rynku :D A tak w pewnych aspektach gra może być przestarzała... choć z drugiej strony może zyska tyle kasy aby starczyło na stworzenie następnej singlowej części (co mi przypomina, że jeszcze Skyrim został do przejścia ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że pewnie w to nie zagram, chyba, że będzie jakaś darmowa beta czy coś. MMO z reguły bardziej mnie odstraszają niż przyciągają, a zamiana zmiana TES w MMO jest dla mnie jak cios w brzuch. Nie dość, że MMO to projekt, któremu trzeba dużo poświęcić (czyli na następne TESy pewnie długo poczekamy), to jeszcze jego przyszłość jest niepewna. Ostatnio TOR pokazał jak bardzo można się przeliczyć, niby WoW też powolutku podumiera, ale nie znaczy to że jest miejsce dla kolejnego MMO.

Przeczucie podpowiada, że mimo iż to gra oparta na marce TES to jej przyszłość jest niepewna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Jak usłyszałem o tym projekcie, to zareagowałem niezwykle pozytywnie. Natomiast w miarę czytania o tym, co to dokładnie będzie, moje zainteresowanie spadło praktycznie do zera. Jak dla mnie, to zwykłe odcinanie kuponów od popularności TESa. Szczerze wątpię, by ta gra zawojowała rynki. ba, jestem niemal pewien, że to będą utopione pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni się znajdą. Tak jak jeszcze są tam jakieś resztki w SWToR. Cała magia tego tytułu polegać powinna na tym, żeby zamiast wzorować się jak najbardziej na WoWie, wprowadzić coś swojego, unikalnego. Chociażby system walki z oczu bohatera. Bo widząc ten ostatni filmik co został pokazany, nachodzi mnie tylko jeden wielki rzyg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne MMO, ale nie aż tak "typowe do bólu".

Ponieważ... System walki. Lewy przycisk to atak, prawy przycisk to blok, specjalnych umiejętności mamy tylko pięć. Więc nie jest to - choć pod tym względem - klon WoW-a i innych gier MMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne MMO, ale nie aż tak "typowe do bólu".

Ponieważ... System walki. Lewy przycisk to atak, prawy przycisk to blok, specjalnych umiejętności mamy tylko pięć. Więc nie jest to - choć pod tym względem - klon WoW-a i innych gier MMO.

To ja sobie moge powiedzieć, że to klon metina, bo też 5 skilli na krzyż było, i lewym atak :D Mnie najbardziej boli brak non targeta, ale nie jakiegoś przygłupiego, ułomnego slashera al'a Tera, tylko takiego normalnego, jak chociażby w Darkfallu. Śmeiszne też było tłumaczenie twórców, "wysoki ping uniemożliwiał by rozgrywke". Patrz - Darkfall.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście jestem ciekawy jaki wpływ na grę będzie miało wykonywanie questów fabularnych. Sytem walki średnio mnie interesuje - byleby był wygodny i szybki do ogarnięcia.

No jak oglądałem te "scenki", które są już w internecie to grafika całkiem przyzwoita (wiadomo, to MMO).

I nie wiem czy to przeoczyłem, ale była już jakaś mowa o abonamencie, albo jego braku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Tak, ale cały czas mam wrażenie że z TESem nie ma to zbyt wiele wspólnego. Trailer był świetny, dobrze wykonany, sporo dynamiki i niezłe kadry, ale dla mnie to wygląda jak zwykłe fantasy mmo jakich mamy wiele.

Również zapisałem się na betę, a nóż mi się spodoba. Czy wy też cokolwiek byście nie wpisali mieliście cały czas status avarage?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie pełnoprawnych odsłon do bonusowego MMO jest jak próba udowodnienia adminowi że się myli, tzn. bez sensu. Czego się spodziewaliście?! Drugiego Morrowinda z grafiką Skyrima? Ogarnijcie się, przypominacie małe dziecko które płacze, o to że coś nie jest takie jak to drugie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...