Jump to content
kruzd

Diablo III

Recommended Posts

Witam

Jako że do premiery pozostał tydzień to można by było zacząć próbować zebrać jakieś forumowe ekipy do wspólnego grania.

W nocy ja osobiście nie rozpocznę gry, bo jestem zmuszony oczekiwać kuriera, więc zapewne rozgrywkę rozpocząć będę mógł od około godziny 12.

Ktoś chętny??? :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil:

Chyba najpierw ukończę grę sam, ale potem możecie liczyć na mój topór :P

Już mogę grać!

Battletag: bielik42#2805

Edited by bielik42

Szukam osób do wspólnego ogrywania Diablo 3 najlepiej odrazu w dniu premiery.

Później Hell i z czasem może Inferno.

Wymagana komunikacja głosowa ( może być skype )

GG: 7544426

Jeśli chodzi o wiek to mam 20 lat :P

hives89@gmail.com

Jakby ktoś chciał mieć więcej znajomych na BNet :P Co-opa nie obiecuję, bo najpierw przechodzę solo liżąc ściany :]

Dzisiaj wieczorem swoją kopię dostaję, więc... Po co się nudzić w grze solo, gdy można poszaleć w necie?

Ravenovycz@gmail.com

GG: 8796218

Komunikacja głosowa: Mikrofon mam, Skype, Steam też. Teamspeaka nie mam.

Postać: Prawdopodobnie magus, chyba, że ktoś już zajmie (różnorodność jest spoko), wtedy Witch Doctor, ew. Demon Hunter.

Normal skończony więc można farmić na wyższych poziomach trudności. Gram wizardem 35 lvl na razie. Jak ktoś chce pograć razem to:

Battletag

Pioksxxx#2669

Chętnie bym z kimś przeszedł koszmar, 33 level barb, zabity skele king. Kontakt na pm

Edited by Slaughter

Scumgrief#2749 - łapać mnie na Bnecie, najlepiej z dopiskiem 'CDA'. Obecnie gram Barbarzyńcą, tankiem na koszmarze.

Witajcie, chciałbym zebrać skład żeby od 0 przejść sobie diablo, najchętniej na wszystkich poziomach trudności. Proszę wpisywać się w tym temacie, najlepiej z rolą i klasą jaką będziecie grać. Preferowana rola dla mnie to dps, najchętniej DH/Barb.

Mój numer gg to 5080856

FvZPL#2814 koszmar zaliczony, lvl 51 szaman. można latać po koszu albo zacząć już piekło. pisać na bn.

Wczoraj zacząłem - mam 3 postacie na lvl 7-12 na normalu. Chętnie pobiegam z jakąś ekipą, która za bardzo nie rushuje...

BattlenetTag: SebGruch#1942

ngxPL#2490 dopiero kończę Akt I, gram Łowcą Demonów, aktualnie 17 lvl. Chętnie zagram z innymi graczami, również od początku inną postacią.

Edited by ngx

Ja szukam tanka na a2 i wyzej na inferno. Gram DH - 64k dps poki co. Szybko rośnie ;) Zależy mi głównie na poszukaniu konkretnego gearu i przejsciu gry na inferno. Tag w grze Wilk#2995

Szukam ludzi chętnych do gry. Posiadam monka 49+ i zaraz zaczynam hell :) preferuje komunikację głosową np. Skype. Dodajcie mnie jeśli chcecie pograć:

Battletag: Kosiator#1362

ew. Steam: Kosiator <- tu jak i na skype jestem najczęściej :)

Troszkę się zmieniło - na chwile obecną farmie klucze na mp 4/5. Nie mam konkretnych godzin ale jestem dosyć regularnie na DIII. Gram DH i chętnie z kimś pofarmię najlepiej z mele.

Miedziol#2487

Edited by Miedziol

Gram w Diablo 3 za zgraną ekipą. farmimy całe inferno i jesteśmy chętni do wspólnej rozgrywki z jeszcze większa ekipą. Kontakt ze mną drogą mailową orginalman@wp.pl, b-tag Kawosz#2941

diablo3@healthpotion.pl

Edited by Kawosz

szukam ludzi do wspólnej gry. Aktualnie jestem w ekranie instalacji więc jeszcze troche czasu jest ale jak cus to pisać na pw.

Mam 17 lat więc git z dogadaniem sie