Skocz do zawartości

BloodRayne (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość soundluk

super klimat giera wciaga jak cholera (taka choroba)

to wlasnie dla niej (gierki nie choroby ;) ) kupilem sobie nowa kartke graficzna

i nie zaluje :)8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 365
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość DoomGuy

Gra jest genialna (tylko trochę za krótka).

Chyba jeszcze w żadnej grze nie można było pociąć gościa na tyle kawałków. :twisted:. Nie chciałbym się spotkać z Rayne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość M4TEUS2

Pora odkurzyć ten topic, Rayne ma wielki come beck na łamach CDA!!!

Jakoś ta gierka przeszła wcześniej obok mnie(chyba była to wina mojej starej karty graficznej), ale o niej słyszałem i pograłem sobie nawet w demko. Dzisiaj odpaliłem full wersję i mnie zatkało. Jak mogłem przegapić takiego hiciora!!! Po wgraniu się poziomu treningowego szczeka mi opadła na podłogę i dość długo tam została. Grafika jest wręcz niesamowita, wreszcie mogłem zobaczyć do czego służy bumpmaping, dynamic lights and shadows etc. i to na jakże pięknych walorach Rayne i jej kumpeli. Potworkom i zombiakom też jest niedaleko do tych ze screenów Doom3. Dotego dodać wodę ala mororwind i mamy małe arcydziełko. Sama Rayne jest dalece zgrabniejsza i zwinniejsza od Larwy Kloc. Dodając do tego niezłą grywalność i klimacik CDA zrobiło nam wspaniały prezęt na ich rocznicę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M4TEUS2

Uprzejmie proszę o poprawienie działania tego forum.

PS. Jak się tu kasuje posty bo mi poraz kolejny zdarzyło się, że pojawiy się dwa zamiast jednego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Ja tam nie wiem. Kiedyś grałem sobie w tą gierkę i niezbyt przypadła mi do gustu. No cóż. Zobaczymy, może ta z CDA będzie lepiej smakować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Ciekawe czy Bloodrayne z CDA jest spaczowane, czy może dane tak jak było na początku? Przydałoby się coś na optymalizację działania, bo jak grałem wcześniej, to myślałem, że nie dojde do końca. Szybkość działania w niektórych momentach to po prostu tragedia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem. Kiedyś grałem sobie w tą gierkę i niezbyt przypadła mi do gustu. No cóż. Zobaczymy, może ta z CDA będzie lepiej smakować
Hehe, urok gier dodawanych do cda polega na tym, że zawsze smakują lepiej, niż ich sklepowe odpowiedniki :lol: Ech, co to pismo z nami robi... ;)

Grałem juz w BloodRayne, skończyłem grę chyba dwa razy i muszę powiedzieć że pozostawia po sobie pozytywne wrażenie. Ot, takie świetne lekarstwo na stres albo niechęć do narodu niemieckiego :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Miałem,zagrałem,wyrzuciłem.Ludze co wy w tej grze widzicie
Ja widzę tylko tysiące centymetrów sześciennych krwi, ładniutką główną bohaterkę (jest o co zahaczyć wzrok :)), fajny mroczny klimacik (niech żyją niemieckie bunkry :D), świetną muzykę (jakoś tak wpadła mi w ucho) i prostą rozgrywkę, która jak ulał pasuje na wieczory po pełnym stresu dniu. Może zobaczyłbym coś więcej, tylko ta krew zasłania mi widok...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem,zagrałem,wyrzuciłem.Ludze co wy w tej grze widzicie :?:

Ja widze to samo co Tropenhauzer: niezła grafika, muzyka też w porządku, świetne walki. No i ta Rayne.... Czegoż chcieć więcej??

Jedynie liczyłem na troche więcej klimatu (tzn. żeby było straszniej, mroczniej itp). Ale i tak jest nieźle, zwłaszcza jak gramy wieczorkiem :twisted:.

Tradycyjnie jeszcze nutka pesymizmu: oby z Rayne nie było tak samo jak z Larą: w końcu pierwsza część Tomb Raidera była naprawde dobra i nic nie wskazywało na to, że kolejne tytuły będa w zasadzie tą samą grą z lepszą grafiką :?

Generalnie jednak pierwsza część mnie oczarowała, głównie za sprawą głównej bohaterki i jej wdzięków :wink:. BloodRayne byłoby DUŻO słabsze, gdyby postacią kierowaną przez nas był wampir-mężczyzna (np.Kain 8))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Mi się na razie podoba bardzo, ale utknąłem (nie mogę zabić "Queen of the Underworld") i zaczynam sie denerwować. Ale gra się ogólnie bardzo miło, klimat jest, grywalność jest. No i to świetne wysysanie krwi... Czego chcieć więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neo jr.
Ciekawe czy Bloodrayne z CDA jest spaczowane, czy może dane tak jak było na początku? Przydałoby się coś na optymalizację działania, bo jak grałem wcześniej, to myślałem, że nie dojde do końca. Szybkość działania w niektórych momentach to po prostu tragedia.

O ile mi wiadomo to patcha do Bloodrayne jak na razie nie ma.

To, że tak Ci się wlokła raczej zależy od sprzętu na jakim ją uruchamiasz, np. ja gram na płnych detalach i jak na razie chodzi całkiem płynnie, bez najmniejszego zwisu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M4TEUS2
Mi się na razie podoba bardzo, ale utknąłem (nie mogę zabić "Queen of the Underworld") i zaczynam sie denerwować.

Spoko wystarczy jej (tylko) przyciąć co dłuższe kończyny. Im gram dłużej tym bardziej mi ta gra się podoba, tylko by nie skończyła się za szybko :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No rzeczywiście. Gierka bardziej się podoba, jeżeli działa płynnie. Animacja postaci trochę kuleje (szczególnie we wstawkach), ale i tak Rayne nadrabia swoją ...ekhem... postacią :D

Co do patcha to takowy istnieje i zajmuje coś koło 1.7 MB. Updateuje nam gierkę do wersji 1.1

PS: Ten prima aprilis w nowym CDA wcale nie jest zabawny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Mi się na razie podoba bardzo, ale utknąłem (nie mogę zabić "Queen of the Underworld") i zaczynam sie denerwować.
Queen of Underworld to moim zdaniem najtrudniejszy przeciwnik w grze. Na szczęście jest sposób na pokonanie bydlaka. Królowa ma między nogami - ekhem - dużego wora (takie wielkie wybrzuszenie u boku), który jest jej wrażliwym punktem (jak to na faceta przystało ;) ). Podczas walki należy skakać po wyspach i barkach w celu zbierania rozrzuconych broni. Najlepiej strzelać do królowej tak, aby pociski drasnęły wór. Bardzo dobre efekty daje użycie shotguna z bliskiej odległości (jednak trzeba wtedy bardzo uważać). Po jakimś czasie królowa zostanie na chwilę oszołomiona (usiądzie sobie na momencik), wtedy należy użyć Blood Rage i naparzać w tego wora. Czasami dobrze jest zostawić paru zombiaków w celu póżniejszego nakarmienia się. Życzę powodzenia!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M4TEUS2

Tropenchauzer jak chcesz możesz sobie naparzać wory i skakać po barkach :) Ja jej tylko uciołem ze trzy nóżki i miałem po 20s. cut scenkę. Pierwszą należy odstrzelić, by królówka sobie siadła, poczym caps lock i załatwiamy następne. Być może przy odcinaniu odnóży zcharatałem jej wora :wink: , ale myślę że nie to było przyczyną zgonu. W grze bardziej namęczyłem się z tym księdzuniem na jeżdżącej i uzbrojonej ambonie w kaplicy Beliara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Ta cała queen to było to duże. Spotkane mniej więcej po godzinie grania ?? Tak szczerze mówiąc, to za bossa bym tego nie uważał :D. Napatoczyło się to. Raz dwa i nie ma nóżek...

Jestem właśnie teraz w tym momencie z księdzuniem..

Muszę przyznać, że gierka nawet ciekawa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Tropenchauzer jak chcesz możesz sobie naparzać wory i skakać po barkach Ja jej tylko uciołem ze trzy nóżki i miałem po 20s. cut scenkę. Pierwszą należy odstrzelić, by królówka sobie siadła, poczym caps lock i załatwiamy następne. Być może przy odcinaniu odnóży zcharatałem jej wora , ale myślę że nie to było przyczyną zgonu. W grze bardziej namęczyłem się z tym księdzuniem na jeżdżącej i uzbrojonej ambonie w kaplicy Beliara.
Ja zauważyłem, że właśnie po ataku na wora królowa traci najwięcej życia. Nie widziałem natomiast, żeby ucinanie nóżek coś wielkiego jej robiło. Może dlatego, że nie próbowałem jej ucinać wszystkich? Nie wiem. A ksiądz jest dla mnie tak słabiutki, że trudno go nazwać jakimś bossem. Skakałem tylko tak, aby wylądować za jego plecami, gdy odjeżdżał strzelałem w jego plecy (dopóki nie odjechał i nie odwrócił się przodem do mnie). Po paru razach gostek nie miał ochoty bawić się dalej (bo trudno żeby trup miał ochotę na zabawę :) ).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M4TEUS2

Dobra weźmy przykład z unii europejskiej i dojdźmy do konsensusu. Pajączkowi najpierw obcinamy nóżkę by se siadł i nie atakował, w tym czasie naparzamy wora, a jak się ruszy obcinamy następną i tak dalej zadowolony? Niewiem może miałem jakiś błąd, ale po obcięciu ze trzech długich kończyn miałem cut scenkę mimo że pająk miał jeszcze sporo życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Pozwólcie, że się wtrącę... Otóż niezawodnym sposobem (przynajmniej u mnie) jest włączenie BloodRage'a i walenie na oślep. Nogi same jej poodpadały :D Może ze strachu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Już sobie poradziłem :) Biegałem w kółko i ciąłem na oślep :) Poskutkowało. Ale uważam mimo wszystko, że gra jest bardzo prosto, wysarczy wyssać jednego samotnego skzopa i energia powraca do maksimum. Jak na mój gust, to mogliby to troche bardziej utrudnić. Choć moze wystarczy zmienić poziom trudności z normal na hard?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neo jr.
No rzeczywiście. Gierka bardziej się podoba, jeżeli działa płynnie. Animacja postaci trochę kuleje (szczególnie we wstawkach), ale i tak Rayne nadrabia swoją ...ekhem... postacią :D

Co do patcha to takowy istnieje i zajmuje coś koło 1.7 MB. Updateuje nam gierkę do wersji 1.1

A możesz podać jakiś adres skąd go można ściągnąć??

Bo na wp go nie ma.... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...