Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Midnight Club (seria)

Polecane posty

Gość Dziadek Żniwiarz

Demko odrzuciło mnie na kilometr. Paskudna fizyka, brzydka grafika ([niby podrasowany engine Vice City; cóż, tu sie nie sprawdza] jedynie 640x480 - mam nadzieję, że tylko w demie), 2 denne utwory muzyczne i zero realizmu. Ohyda! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuj ,że grałeś tylko w demko ja grałem już w pełną. Co do grafiki to moim zdaniem jest extra. A muzka jak to w demku czego sie spodziewałeś całej ścieżki, w pełnej jest niewiem ile utworów ale zkażdym wyścigiem przybywaja nowe. Są super miasta według mnie bardziej dopracowane niż w Vice City. Przesadą są tylko te wyskoki z dachów budynków itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma na forum nic o grze "Street Legal Racing". Jest supeeerowa. Można złożyć niezłą brykę fajnie od tunigować. I w przeciwieństwie do "Gearhead Garage" można się nią ścigać o inne samochody lub o kasę. Szkoda tylko ,że realizm jazdy jest taki kiepski.

Coz za wpadka! Po pierwsze, te dwa posty mogles zmiescic w jednym.

Po drugie to jest offtopic. Mamy tu taki dzial jak "Propozycje zmian" gdzie jest temat "Propozycje nowych watkow 2". Tam mozesz pisac o takich rzeczach nie tutaj. Prosze uwazac nastepnym razem.

BTW. Fajny kawal o blondynce :)- Amadrienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - beznadziejna konsolówka. Fizyka okropna nie mająca nic wspolnego z rzeczywistoscia. Grafika też kiepska, no i wogóle to jakoś od razu odrzuca mie od gierek w takim japońsko-mangowym klimacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu Smugg i inni tak sie tym zachwycali. Gralem tylko w demko i zwlaszcza fizyka jazdy kuleje. Gry nie ratuje nawet to ze jest ona zrecznosciowka bo taka fizyke to se moga wsadzic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! To mój pierwszy post na tym forum, tak więc spróbuję pokazać sie z jak najlepszej strony.

Otóż, co do tematu, w MC2 gram od jakichś dwóch dni. Może nie poraża tak jak np. NFS : Underground, ale jednak jakoś lepiej się czuję grając w nią. Co do grafiki, MC2 przegrywa zdecydowanie swoim zmodernizowanym enginem Vice City. Jeśli natomiast chodzi o realizm świata i dobrowolność jazdy, wygrywa MC2. Dlaczego? Ponieważ po ulicach chodzą ludzie których możemy porozjezdżać :twisted: , ponadto możemy jeśdzić przerównymi skrótami itp. Samochody... no tak, tutaj zwycięzcą zostaje bezpardonowo Underground, jednakże warto zauważyć, iż w MC2 są ścigacze....

Podsumowując, Midnight Club jest bardzo dobrą grą o przeciętnych jak na dzisiejsze komputery wymaganiach sprzętowych. Co do grywalności, jest dobrze.

A teraz małe nawiązanie do wcześniejszego postu napisanego przez niejakiego Dziadka żniwiarza, napisał :

Demko odrzuciło mnie na kilometr. Paskudna fizyka, brzydka grafika ([niby podrasowany engine Vice City; cóż, tu sie nie sprawdza] jedynie 640x480 - mam nadzieję, że tylko w demie), 2 denne utwory muzyczne i zero realizmu. Ohyda!

No właśnie, autor albo się nie zna na grach, albo nie rozumie znaczenia słowa DEMO. Jak wiesz, DEMO to po prostu demonstracja, a nie np. Trial. Myślisz że w demku puszczą Ci całą muzykę, dadzą wszystkie wozy i all? Nie, w demko jest pewnego rodzaju smaczkiem, próbką. Oczywiście jest również niedopracowaną wersją. Jest wypuszczane przez producenta w celu przetestowania przez graczy. Następnie twórcy zbierają opinie o swoim dziele i starają się wykasować z gry wszystkie zauważone błędy. Takie jest moje skromne zdanie, i nikt naturalnie nie musi sie z nim zgadzać....

Pozdrowienia for all!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - beznadziejna konsolówka. Fizyka okropna nie mająca nic wspolnego z rzeczywistoscia. Grafika też kiepska, no i wogóle to jakoś od razu odrzuca mie od gierek w takim japońsko-mangowym klimacie.

raz: gry bez z fizyką nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością to tzw arcade'ówki- warto zapamietać to pojęcie (nalezy do nich m.in. Need for speed i Burnout)

dwa: gierka w japońsko-mangowym klimacie? nocne wyscigi w ameryce tworzone przez Rockstar mają dla ciebie taki klimat? skoro tak...

trzy: MC2 nie przekonał mnie do siebie... sposób rozgrywki "otwarte miasto" jest fajny i przynosi wiele harcore'owych akcji ale gra nie wytrzymuje konkurencji..

cztery: czemu na tym forum zakłada się tematy o starych grach które juz mają sequele? przeciez Midnught Club3:DUB edition (ta edycja jest konkretna) jest prawie rok na rynku a tu nagle w styczniu 06 gadamy o dwójce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - beznadziejna konsolówka. Fizyka okropna nie mająca nic wspolnego z rzeczywistoscia. Grafika też kiepska, no i wogóle to jakoś od razu odrzuca mie od gierek w takim japońsko-mangowym klimacie.

sorry, ale na PCty nie wychodzą symulatory samochodowe. To na konsole jest Gran Turismo i Forza Motorsport

I tak jak wspomniał aras, ta gra to arcadówka, czyli zręcznościówka, więc "okropna fizyka nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością" jest jak najbradziej na miejscu.

Grałem w MC3:DE i muszę powiedziec ze była najlepszą wyścigówką ever. Kopalnia miodu, którą przeszedłem prawie w 100% POLECAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra jest genialna.Czuje się tą wolność.Samemu można wybierać drogę do mety, a nie jak w NFS:U jeździe się po zamkniętych trasach.

W MC 2 naprawdę czujesz się jakbyś brał udział w underground'owych wyścigach. :)

PS.Nie wie ktoś czy trzecia część wyjdzie w końcu na pecety?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja chyba jestem jakiś dziwny, bo grając w demko MC2 zapragnąłem pełnej. Teraz, gdy ją już mam, zagrywam się w nią niemiłosiernie (znaczy zagrywałem, bo na dzień dzisiejszy wróciłem do GTA SA) Fajnie jest sobie tak pojeździć bez sensu. Mimo, że fizyka leży, grafice wiele brakuje, a marki samochodów nie są oryginalne, to jednak dla mnie liczy się GRYWALNOŚĆ.

[PS - Moja kobieta też polubiła tą grę. A już najbardziej rozjeżdżanie przechodniów setkami. Śmiesznie się na to patrzy. Ale najdziwniejsze w tym jest to, że ona oprócz Tekkena, w ogóle nie lubi gier.]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czy trzecia część wyjdzie w końcu na pecety?

COOO?? to jeszcze tego nie ma na PC. Kurde przecież była zapowiedź w CDA...

No fakt, była.Ponad rok temu, ale od tej pory o grze ani słychu :(

normalnie chamstwo! chamstwo i prostactwo! Jeżeli MC3 będzie choćby w 3/4 tak dobry jak MC2, to muszę go mieć! I właśnie dlatego musi on wyjść na PC!! (btw - to jest też jeden z powodów, dla których coraz częściej zastanawiam się nad kupnem PS2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest też jeden z powodów, dla których coraz częściej zastanawiam się nad kupnem PS2)

eee przesadzasz, bo na PS2 rządzi niepodzielnie Burnout Revenge i Gran Turismo 4, a MC3...to gra o conajmniej klase niżej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczy się BURNOUT hehehe 8)

wiesz gdy dosiądziesz się do tej gry i nagle zasadzisz pierwszego takedowna to zycie juz nie wygląda tak samo, to jest mania. B3 i Revange to po prostu królowie szybkości i adrenaliny, ich pozycji nie można podważyć... MC2 i 3 to 'bardzo spoko racer',napewno wygrywa konkurencję z N4S, bo to gra dla purystów :D trzeba maksować przejzdy (B3 to gra dla ludzi z hiperrefleksem i orientacją- naprawde lot z 300kmh na budziku pod prąd po wąskich szosach w Alpach zapada w pamięć).

A dlaczego 3 nie wyszła na PC? pewnie 2 się za słabo sprzedala...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...