Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Funshy

Rozwiązany: Odblokowany Phenom II x4 960T

Polecane posty

W temacie niżej widziałem, że zmianą taktowań nie da się spalić karty graficznej, procesora też? Pisałeś tam, że da się tylko zmianą napięcia spalić, a bezpieczne napięcie to 1.5V, czyli jeśli go nie przekrocze to wszystko ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba się zmiesci chyba ze to cos co musze zrobic pod płyte głowna zmniejszy miejsce. Mam 15-16 bo dokladnie nie moglem zmierzyc :D

A tak po za tym, czemu mój nowy zasilacz niszczy mi kable zasilające ? Juz drugi poszedł gdy grzebałem w kompie, teraz uslyszalem dziwek i puf musialem kabel zmienic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze pierwszy słyszę o takim przypadku. A są na nich widoczne jakieś uszkodzenia? Bo to zdecydowanie nie jest normalne, wręcz powiedziałbym, że kwalifikujące się pod gwarancję, jeśli ją masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyjmowalem z proca chlodzenie boxowe i nagle coś tam słychac i w kablu nie ma prądu. Sprawdzalem

Moze nie powinienem grzebac w kompie na włączonym zasilaniu?

Pierwszy raz zdarzyło się to po czyszczeniu kompa, musiałem wymienić kabel.

Ogólnie to zauważyłem, że nawet gdy komputera nie używam to z tego zasilacza jakiś dźwięk się wydobywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmiar pasty należy usunąć - niby pasta nie powinna przewodzić prądu, ale lepiej dmuchać na zimne. Ale skoro wyłazi bokami, to jej raczej dałeś dużo za dużo.

Co do wentylatora - w zestawie powinny być dołączone druciki.

IMG_7964.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...em. Jeśli jesteś w 100% pewien, że nie dostałeś tych drucików, to pozostaje tymaczasowo zamontować wentylator na np. opaski zaciskowe, no i kontakt ze sklepem (lub prosto z Zalmanem), żeby dosłali Ci brakujące akcesoria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...