Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gofe

Risen 2 nie chce się włączyć ;(

Polecane posty

Otóż mam taki problem:

Kupiłem dzisiaj risena 2 instaluje, wszystko fajnie tylko jak odpalam gierke to pojawia sie logo Risena i po chwili czarny ekran. Po kilku sekundach gra się wyłącza. Miał ktoś z was ten problem, albo wie jak go rozwiązać? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w ustawienia karty dźwiękowej (powinieneś mieć ikonkę w tray'u od programiku) i zmieniasz Audio Channel. Przynajmniej w przypadku Xonara.

Ale możesz też popróbować innych sposobów. Jeżeli masz standardową kartę dźwiękową to raczej problem leży gdzie indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet logo się nie pojawia, tylko na chwilę proces się inicjuje i znika. :/ DX9 mam zainstalowany, sposób ten był tez rozwiązaniem na problem z Wolverinem. Niestety - ani tu ani tu nic nie pomógł. Jakieś inne pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoją metodę, którą właśnie rozkminiłem. Risen 2 nie odpalał u mnie (czarny ekran i za chwilę pulpit), metody znalezione w internecie nie pomogły (te wspomniane wyżej i reinstalacja różnych pakietów, itp) za to pomogło wyłączenie Xfire. W zasadzie w zakładce z wykrytymi grami wyłączyłem wykrywanie tej gry, i nagle Risen 2 odpalił. Swoją drogą, oświecony tą niezwykłą zależnością, sprawdziłem ją też na grze Civilization 4, która też nie chciała mi się odpalić. I nagle działa. I czuję dylemat, w co grać ;) Jeżeli ktoś ma problem z Risenem i ma Xfire, polecam go wyłączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...