Jump to content
Sign in to follow this  
mateusz(stefan)

Typer Euro 2012-temat dyskusyjny

Recommended Posts

Oj tam, oj tam. Nic się nie stało.

Tylko do tabelki z pierwszych typów można dorzucić RIP1988 z wynikiem 0 punktów. Ewentualnie jako nieklasyfikowanego smile_prosty.gif

Edited by 2real4game

RIP zgłosił się po pierwszej kolejce, więc zostanie dodany dopiero po następnej ;)

Ok.

Tylko się zastanawiam, czy będzie przestrzegany regulamin typera. Jak byk jest napisane, że typujemy nie później niż na godzinę przed rozpoczęciem meczu. Czyli typ meczu Hiszpania - Włochy forumowicza Pitel będzie uznany za nieważny? Jeśli nie to wykreślcie wzmiankę o tym z pierwszego postu w typerze, bo skoro regulamin jest (i to mało skomplikowany), to chyba należy go przestrzegać. Chyba, że możemy już sobie również obstawić wszystkie spotkania do końca mistrzostw tongue_prosty.gif

I kolejny. Tym razem Ketro.

Edited by 2real4game

Będzie przestrzegany bezwzględnie - typ danego meczu najpóźniej na godzinę przed pierwszym gwizdkiem, więc typy Hiszpania - Włochy Pitela i Ketro nie będą brane pod uwagę.

Tak czy siak - oba typy to pudła ;)

Edited by daveNWN

W sumie to ja jestem za uznawaniem. Ja wiem, że regulamin i trzeba być konsekwentnym. Ta wzmianka to po prostu zabezpieczenie, by ludzie nie typowali na ostatnią chwilę, bo wtedy można parę sekund się spóźnić i czas wysłania posta zbiegnie się ze startem meczu i co wtedy?

Sam tak napisałeś, więc chyba się nie wycofasz :P

ArturMilan postawił na pół godziny przed rozpoczęciem spotkania Irlandia - Chorwacja. Czyli kolejny nieważny głos :)

Ja jednak jestem za tym, żeby nie uznawać. Wiem, że Euro i euforia, ale jakieś zasady muszą być.

Spóźnione typy były pudłami za 0 punktów, więc doliczyłem je do tabelki typy za 0, ale jeśli byłyby to trafione typy, zostałyby nie uznane. Wiem, że jestem nader surowy, ale nie chcę, aby ktoś potem zarzucał mi brak konsekwencji i mijanie się z regulaminem. Raz napisane zostaje i basta.

Twoja wola :) .-mateusz(stefan)

Uzupełniłem wczorajszy wpis o tabelkę po 4. kolejce, więc możecie rzucić okiem ;)

Czy będę mógł liczyć na ułaskawienie ze strony prowadzącego? Spóźniłem się z typami o 2 minuty, ale tylko przez moją nieuwagę. Poza tym zmylił mnie mój zegar systemowy, który w momencie zatwierdzania postu wskazywał równo 19:45. Wiem, że regulamin jest pilnowany, ale to tylko 2 minuty - składy drużyn chyba do teraz nie są znane...