Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Euro 2012-temat dyskusyjny

Polecane posty

Będzie przestrzegany bezwzględnie - typ danego meczu najpóźniej na godzinę przed pierwszym gwizdkiem, więc typy Hiszpania - Włochy Pitela i Ketro nie będą brane pod uwagę.

Tak czy siak - oba typy to pudła ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja jestem za uznawaniem. Ja wiem, że regulamin i trzeba być konsekwentnym. Ta wzmianka to po prostu zabezpieczenie, by ludzie nie typowali na ostatnią chwilę, bo wtedy można parę sekund się spóźnić i czas wysłania posta zbiegnie się ze startem meczu i co wtedy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione typy były pudłami za 0 punktów, więc doliczyłem je do tabelki typy za 0, ale jeśli byłyby to trafione typy, zostałyby nie uznane. Wiem, że jestem nader surowy, ale nie chcę, aby ktoś potem zarzucał mi brak konsekwencji i mijanie się z regulaminem. Raz napisane zostaje i basta.

Twoja wola :) .-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będę mógł liczyć na ułaskawienie ze strony prowadzącego? Spóźniłem się z typami o 2 minuty, ale tylko przez moją nieuwagę. Poza tym zmylił mnie mój zegar systemowy, który w momencie zatwierdzania postu wskazywał równo 19:45. Wiem, że regulamin jest pilnowany, ale to tylko 2 minuty - składy drużyn chyba do teraz nie są znane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...