Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kpkp18

Pomoc w wyborze routera

Polecane posty

Witam Wszystkich,

w najbliższym czasie będę się przeprowadzał i razem z tym zmieniam dostawcę internetu. Niestety, nie mam wyboru i mogę wziąć tylko neostradę, ale router załatwiam we własnym zakresie. I tu rodzi się moje pytanie: Jaki router polecacie? Może on kosztować do 500-600zł. Dom do którego będę się przeprowadzał ma 2 piętra + parter, po około 65m2 każdy poziom. Z góry bardzo dziękuje za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam, ale się chyba źle wyraziłem. Miałem na myśli, żeby stworzyć sieć wi-fi przy pomocy routera, a nie od routera kable wyprowadzać do każdego z komputerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Router powinien znajdować się w centrum domu (u Ciebie na pierwszym piętrze) i możliwie najdalej od kaloryferów i innych sporych, metalowych instalacji. Z doborem konkretnego modelu Ci nie pomogę, zbyt długo nie śledzę już tematu domowej wi-fi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans żeby jeden router przebił się na kilka pięter. Jedyne rozwiązanie to postawienie routera na każdym piętrze i repeatera na pozostałych piętrach co i tak nie daje gwarancji jakościowej połączenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...