Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siradam07

Gdzie zdobyć te (starsze) gry?

Polecane posty

Witam!

Ostatnio mam straszny delamat! Przypomniala mi sie gra pt. "Pirates of the Caribbean" (znane jako "Sea dogs II"), ale jest to dosc stara gra i chyba zmodowana przez fanow tej serii. W sklepach tak starej gry nie moge znalezc, tak wiec moze mi ktos doradzic GDZIE moge gre zdobyc? Warto, by byla w angielskiej wersji jezykowej? Moze to byc jakas legalna strona, ktora pozwala sciagac ta gre, obojetne (ale musze ja miec!) :)

Pozostale gry to "Fable" cz.1 i "Two Worlds" cz.1. Te gry byly kiedys w CDA, ale moje plyty padly ofiara modlszych braci i nie nadaja sie do uzytkowania ;/ Tak wiec czy jest mozliwosc zamowienia lub wykupienia tych starych numerow CDA razem z plyta? I przy okazji, czy Piraci z karaibow byly kiedys w CDA? Wtedy tez moglbym kupic ten numer ^^

Bede wyjatkowo wdzieczny za wszelkie informacje na tem temat!

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archiwalne numery CDA można kupić tylko do roku wstecz. A co do wspomnianych gier, poszukaj na serwisach aukcyjnych. Ponadto Two Worlds można kupić m.in. na muve digital, platformie cyfrowej dystrybucji gier firmy Cenega Poland. Co do Fable, Khalim podał ci linka. Sea Dogs 2 pewnie dorwiesz najpewniej na allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...