Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koczkodan40

Dodawanie okładek w Winampie , tworzenie pliku okładka

Polecane posty

Hej mam taki troche głupi problem związany z winampem. Przed formatem dysków zgrałem moją muzykę na komórkę i po ponownym wrzuceniu jej na komputer Winamp nie pokazuje mi już okładek do płyt. Mam tam dość sporo tego i nie chce mi sie na nowo zgrywać płyt na komputer. I tu rodzi się pytanie jak to zrobić żeby Winamp przypisał mi do jakiegoś albumu okładkę. Zwykłe wyszukiwanie zamontowane w programie nie znajduje obrazków dla takich zespołów jak Led Zeppelin czy The Doors .I teraz nie wiem jak to poprawić czy mogę jakoś ustawić zeby winamp uwazal jakis plik za okładkę ( albo one gdzies tam dalej są tylko się kryją ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też poprzez: wyślij do -> automatyczne dodawanie znaczników (można wiele plików zaznaczyć). Wtedy poprawnie otaguje, jeśli coś jest źle otagowane. Potem powinno poprzez "pobierz okładkę albumu" po kliknięciu na miejsce, gdzie jest okładka, wyszukać ją i ustawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nawet fajne byłoby (z tym japońskim) ;) .

Jeśli chodzi o mnie - autotagowanie najczęściej mnie nie zawodzi i rzadko ma problem ze znalezieniem okładki jeśli są tagi (a już na pewno nie przy tych wykonawcach których podałeś, prędzej jacyś nowicjusze polscy czy zagraniczni, to owszem nie znajduje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...