Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koniu699

Star Wolves PL

Polecane posty

ojojoj... jestem w misji koło portalu prekursorów. wybrałem drogę floty, ale jak widmo rozwiązuje zagadkę portalu... nie daję rady - wszystkie myśliwce niszczone, statek baza też, i przeciwników od groma i więcej. może wezmę drogę organizacji. tylko że wtedy żmija mi ucieknie... co za pech... niesamowicie trudna misja, a widmo w ogóle się nie spieszy!!! ktoś to przeszedł? jak tak to gratuluję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj... jestem w misji koło portalu prekursorów. wybrałem drogę floty, ale jak widmo rozwiązuje zagadkę portalu... nie daję rady - wszystkie myśliwce niszczone, statek baza też, i przeciwników od groma i więcej. może wezmę drogę organizacji. tylko że wtedy żmija mi ucieknie... co za pech... niesamowicie trudna misja, a widmo w ogóle się nie spieszy!!! ktoś to przeszedł? jak tak to gratuluję

Miałem dokładnie ten sam problem co Ty Pejter .... a właściwie to mam nadal. Też nie przeszedłem tej misji i z chęcią bym się dowiedział czy ktoś ją przeszedł; a tak właściwie to ... jak przeszedł.

Pozdro i życzę powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś to przeszedł? jak tak to gratuluję

Ja przeszedłem za 3 razem :) Moja strategia była taka: pilnować żeby nie stracić żadnego myśliwca za wcześnie, kiedy któryś mocno obrywa trzeba go odesłać do bazy na naprawę, bo jeszcze się przyda. Po to żeby pod koniec uderzyć z pełną siłą na atakujących (z wykorzystaniem wszystkich zdolności itp) wtedy oni padają w dość szybkim tempie żeby nas nie zniszczyć. Trzeba dobrze wyczuć moment ale się da. Poza tym trzeba dobrze używać zdolności Astry (szczęście) w odpowiednich momentach. Ogólnie: da się, choć za pierwszym razem miałem co do tego wątpliwości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj... jestem w misji koło portalu prekursorów. wybrałem drogę floty, ale jak widmo rozwiązuje zagadkę portalu... nie daję rady - wszystkie myśliwce niszczone, statek baza też, i przeciwników od groma i więcej. może wezmę drogę organizacji. tylko że wtedy żmija mi ucieknie... co za pech... niesamowicie trudna misja, a widmo w ogóle się nie spieszy!!! ktoś to przeszedł? jak tak to gratuluję

Miałem dokładnie ten sam problem co Ty Pejter .... a właściwie to mam nadal. Też nie przeszedłem tej misji i z chęcią bym się dowiedział czy ktoś ją przeszedł; a tak właściwie to ... jak przeszedł.

Pozdro i życzę powodzenia.

Staraj się nie stracić żadnego myśliwca. Używaj szczęścia Astry bez wahania.

Dowódca-atak-obrona-naprawa-naprawa, ale jak pojawią się kanonierki to Dowódca-atak-obrona-naprawa-obrona antyrakietowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prosta bitka dość jest akurat, pamiętaj aby każdym statkiem namierzać inny cel, oraz aby zawsze wykorzystywać(nie,nie w ten sposób..) statek- matkę, 4 działka maszynowe, to nie lada co ; )

Potem przechodzisz przez portal, i słodka część misji- ostrzeliwujesz kontener,w którym jest Korsarz,i czeka Cię wybór, jaką nagrodę wybrać.

Zaznaczam, że wzięcie korsarza się opłaca, ponieważ oprócz niego dostaniesz jeszcze namiary na miejsce ze skarbami plus... następnego członka załogi, czyli Heretyka ; )

Pierwszym będzie... Czerwony Korsarz! (o ile wybierzesz jego a nie 50k nagrody, naturalnie, rdzę Ci abyś wybrał jego, kasy później będzie co niemara, ukończyłem grę z ok. 2milionów kredytów na koncie).

Potem będzie Heretyk ale on tylko na parę misji, potem będzie taka babka,której pomożesz przetransportować rzeczy do kilku stacji kosmicznych,(swoją drogą ma zajewspaniały statek; ) ),

potem jeszcze dziadek, który da Ci trzy niezastąpione systemy (mnóstwo warte w sklepie- ALE ICH NIE SPRZEDAWAJ-SĄ MOCNE!)

jeszcze taki program komputerowy(tak!!), ale on też tylko na chwilę, i Żmija,czyli nic innego jak kobitka z sił Imperium Cesarskiego, o ile dobrze pmiętam,to w czasie gry dojdzie 7-8 wspólników,ale max to 6 rzem z Tobą w squadzie, więc ostatnia osoba się będzie zmieniała co jakiś czas (Heretyk->Program komputerowy->Żmija).

NIE PRZESZEDŁEŚ GRY? NIE CZYTAJ PONIŻSZEGO AKAPITU!

Żeby było śmieszniej, ten program komputerowy, tak pamiętam już, Nel !

Na końcu gry ... będzie ostatnim przeciwnikiem w Super-Chimerze(koszmarna nazwa), super bosem, po zdobyciu Gwiezdnego Młota(najlepszy statek w grze),jej pomocnikami będą.. a jakże klony Ciebie,i dwóch członków Twojej ekipy, i to w najlepszych statkach, jakie masz, u mnie to były Wiverny, nie oddałem jej piratom tzn. Yakuzie, która ich wynajęła, i tak zdobyłem najlepszy statek w grze (4 generacja myśliwców!, która notabene jeszcze nie powstała nawet, le statek ten przebije wszystkie dotychczasowe-zawrotny speed,super osłony , plus dwa miejsca na ciężką broń, wbiłem tam dwa najlepsze działka laserowe,plus najwyższy skill w obsłudze laserów, i brałem prawie wszystkich na 1-4 strzały :)

O żesz,ale się rozgadałem :)

mam nadzieję,że rady się przydadzą.

South Park

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki jestem juz o wiele dalej ale teraz kolejny problem:

Astra i Heretyk mowia o prekursorach i na misji dolatuje do portalu ale tam jest straznik i nie dam rady go zabic! mam 2 mysliwce ktore padaja po 1 ataku a po 2-3 atakach pada matka raz go pokonalem i chyba sie wyswietlic mialo intro ale pojawil sie bialy ekran i poparu sekundach wywalilo mnie do windowsa i to jest najgorszy problem-jest jakis patche czy cos co to naprawi??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm,

możliwe, że da się jakoś przerwać filmiki, jak nie, to popróbuj ze sterami do karty (chodzi mi o te starsze-gra nie jest najświeższa ; ) ) i directX-em.

Jak to nie wypali, to daj znać

Stronka z downloadem-niżej są trzy patche,m nie jestem pewien,czy Ci pomogą; )

http://www.starwolves.de/downloads.html

Oczywiście, jak się rozejrzysz, znajdziesz tam, też INNE rzeczy,które pomogą Ci przejść ten etap :twisted: :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KillerXxX

Cześć. Może troczę niektórym pomogę. Jakby to porównać to misje po przyłączeniu się do Cesarstwa są prostrze od misji z korporacjami. W misji "Złoty Klucz" (przed ostania) trzeba zniszczyć parę skrzydeł imbecylów z korporacji, trochu obcych i ich Pancernik. Dopiero wtedy trzeba udać się do portalu Prekursorów gdzie "dziwnym trafem" obcych prawie nie było (prawdopodobnie przez likwidację Pancernika), a pojedyńcze skrzydła Korporacji to już nie problem.

Z Gwiezdnym Młotem po prostu depolarysowałem Superchimerę El i zaatakowałem wykorzystując wszystkie cechy moich pilotów i 2 Anioły Śmierci (torpedy).

Ostatnia misja z Korporacjami to istne piekło. Tu się wstrzymam. Powiem tylko że są trzy zakończenia gry, a przy najmniej trzy filmiki końcowe.

Chciałbym jeszcze dodać że dla mnie poziom normalny był łatwiejszy od łatwego(!!!). Początki były takie, ale wrogowie byli lepiej wyposarzeni działkowo. Już w misji "Przemyt" (trzecia) zdobyłem parę działek Black-jack'ów. Główny zysk był z laserów Berserków. Ogólnie poziom normalny przynióśł mi ogromną ilość kasy i mnóstwo działek. Wywalaczy, Rapierów, Płomieni a nawet Polarisów miałem w nadmiarze. Nieco mniej było Piorunów aczkolwiek sporo prototypów ACSL (ok. 6).

Dodatkowo, kiedy przy pierwszej misji ze Żmiją podlecimy do opuszczonej fabryki odezwie się do nas kapitan Nemo. Po odpowiednio przeprowadzonym dialogu za 100 000 sprzeda nam Prototyp ACSL a za kolejne 100 000 - Rewolwerowca. Potem się rozłączy.

To tyle. Mam nadzieję że nie zanudziłem, he he he

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wole nie brać Korsarza, kasa się przyda a później dojdzie Heretyk, który jest bardzo dobrym strzelcem (w walkach słyszę często jego raporty, że kogoś zestrzelił), a Korsarza łatwo mi rozwalali. Poprostu w mojej drużynie nie mam miejsca na specjalistę od rakiet. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jestem przy misji w której mam uratować admirała piratów. No i gdy ładuję sejwa bo mi źle poszło to wywala mi do windowsa. Próbowałem kilka razy przechodzić tą misję, za każdym razem nawet nowo zrobione sejwy działały tak samo (tzn wywalało mi grę do windowsa). Już nie wiem co mam robić, bo tej misji bez save/load nie da sie przejść, zwłaszcza że po przejęciu statku z więzionym admirałem w krótkim czasie przybywa kilka oddziałów wroga którzy rozwalają mnie w krótkim czasie. Jak znacie sposób albo na tą misję albo na wywalanie do windy to napiszcie (to raczej nie problem RAMu bo mam 512 MB).

PS: W końcu się wkurzyłem i z systemu przejściowego wybrałem inną misję - Posejdon, w której mam niszczyć Chimery piratów. Historia z sejwem się powtórzyła.

RATUNKU :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nowa zacząłem przechodzić SW, i mam pytanie, jak dodać sobie "butcher"'a do kolekcji? Jest świetny, i chciałbym móc nim latać, próbowałem edycji save'a, i mam tam spis moich statków (aktywnych, i tych w poczekalnii), ale jest tam oprócz nazwy sporo różnych statystyk, i jestem pewien, że jeśli namieszam,to po save'ie.

A co do problemu z save, to albo trainer(nie wiedzieć czemu, zawsze przy nim wywala z gry), albo grebałeś właśnie w save'ach.

Może spróbuj reinstalnąć grę, save zachować i wlepić do nowej instalki(oczywiście zgraj sobie przedtem save w jakieś bezpieczne miejsce^^).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sejwie nie grzebałem bo nie umiem, a poza tym nie miałem po co przy nim grzebać. A trainera nie użyłem jeszcze nigdy w żadnej grze, tym razem też nie.

PS: Wziąłem twardy dysk i spróbowałem na kompie u znajomego czy będzie ten sam problem i niestety był.

I najgorsze że płytka mi się gdzieś zapodziała, więc z reinstalką moge mieć problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm...

1-sza opcja.Zgraj sejwy w nowe miejsce i zainstaluj od nowa grę (miałem kiedyś podobny kłopot)

2-ga opcja. Polecam ściągnięcie z neta patcha (chyba francuski) 1.2, jak go zainstalujesz to kompletnie znikną napisy i inne cusie ale będziesz mógł spokojnie załadować savy z którychś z tych misji, kiedy uda ci się wreszcie przebić przez misję musisz zrobić zapis i zainstalować grę od nowa (lepsze od downgrade bo kompletnie przywraca poprzednią wersję) to powinno naprawić problem i możesz grać dalej.

Od razu mówię, że u mnie opcja nr 2 pomogła i nie są to jakieś wymysły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i bezsensowne,ale spróbuj stronkę z patch'ami,możliwe,że pomogą,chociaż jeśli gra działała wcześniej,to dziwne.

Ale ciekawa sprawa z tym dyskiem, mozliwe, że złapałeś jakiegoś wirusa,

spróbuj przeskanować antywirem, i powiedz,czy w innych grach ten problem równiez występuje. Jeśli nie, to coś się pokićkało w katalogu z grą, albo...sterowniki karty graficznej,choć wątpię. Adres storny już podawałem w tym topiku na tej albo stronę wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post!

Piszę, by opisać swoje przeboje z Gwiezdnymi Wilkami w wersji PL z CDA:

Miałem paskudny problem z misją "Kradzież prototypu" (Stealing of Prototype - to dla Googla). Sytuacja wyglądała tak:

Wylatuję z portalu, gadam z piratami;

1. Zabijam piratów, ratuję obserwatorium, niszczę bazę piratów, niszczę ochronę INOCO, zgarniam prototyp myśliwca "Wiwerna" (Wyvern) i tu koniec - żadnych komunikatów, wiadomości, nie mogę wlecieć do portalu

2. Olewam sygnał SOS z obserwatorium, niszczę ochronę INOCO, zgarniam prototyp i też ZONK :evil: .

Uwaga: Z jakiegoś powodu tylko od razu po misji w której przyłącza się EL miałem możliwość rozdania jej punktów w zdolności (swoją drogą fajny motyw - koszt każdej umiejętności to potęga liczby 2 :lol: ). Następne misje startowały z EL gdzieś na planszy. W "Kradzieży Prototypu" była tuż przy stacji INOCO, ale jako neutralna - aktywowała się dopiero po zbliżeniu.

Szukałem w necie rozwiązania (patch francuski, niemiecki), ale żaden nie zadziałał (FR instaluje StarForce a potem żąda płyty, nie uznaje tej z CDA :evil: - CDA TO PIRACI :?: - ahem. Reinstalacja gry też nie działa.

Zarejestrowałem się nawet na CDA, ale przez 24 godziny nie dostałem maila z aktywacją, teraz na inny nick i maila (wp) - potwierdzenie natychmiast (antyspam na Interii taki chory?).

Rozwiązanie:

Poszukując cheatów znalazłem wiadomość, że plik "Data.dat" to zwykły ZIP. Z nadzieją, że w środku są jakieś pliki tekstowe wybrałem się na poszukiwania. EUREKA :!: W "Data.datDataScriptsLevel_3_02DataScriptsLevel_3_02functions.script" jest wspomniany "Wyvern_mod" :lol: (i w kilku innych też, ale to nieważne).

Grzebiąc się w konfigu głównym gry można włączyć klasyczny "Debug mode" (hehehe :twisted: ). Krótkie stukanie na ślepo odkrywa konsolę pod Shift+~. Tam po zgarnięciu Wiwerny pokazuje się komunikat o błędzie w pliku powyższym w linii 164 (podana ścieżka jak na dłoni - długie szukanie na marne :shock: ). Zakomentowałem linię (przez wstawienie dwóch minusów) i... POSZŁO 8)

Uwaga: Nie sprawdzałem w tej misji, ale pewnie wystarczy zamienić Pilot_El na Pilot_Ace.

W następnej misji "Na pomoc nauce" - "Help to Science" pojawia się podobny problem. Tym razem błąd jest w "Data.datDataScriptslevel_3_12functions.script" w linii 393. Tym razem zmieniłem "Pilot_El" na "Pilot_Ace" by przeczytać wiadomość - zadziałało 8) . Jednak to nie koniec: należy zakomentować jeszcze "pilot_El:Kill();" w linii 409.

FINITO

Dalej jeszcze nie doszedłem, ale sytuacja z postaciami wygląda normalnie, więc nie wróżę więcej problemów.

Uwaga: Zmienianych plików nie trzeba wrzucać z powrotem do archiwum "Data.dat" (wymaga restartu gry, bo plik jest w użyciu), wystarczy wgrać do "...gryGwiezdne WilkidataScriptslevel_3_xx". Jak widać ta sama struktura co w archiwum "Data.dat". Gdy zmienia się pliki w takich folderach, to zmiany załapują od razu po wczytaniu wcześniejszego save'a".

UFFFFFFFFFFF, mam nadzieję, że opis się komuś przyda.

PS. Ech, przypominają się dzieje, jak siedziałem tak nad Freelancerem :D , by przy multi grze z kolegami móc od razu w pierwszym mieście kupić lepsze myśliwce...

PS2. Pewnie cały ten problem dałoby się rozwiązać przechodząc jeszcze raz misję gdzie dostaje się EL...

PS3. Teraz po włączeniu "DebugMode" jak już posprzątam wszystko na planszy to wpisuję w konsoli "g_showinvisible true" i sprawdzam czy nie ma jeszcze czegoś do rozwalenia na planszy. Oszczędza mi przeczesywania mapy myśliwcami :twisted: . I trzeba pamiętać, by wyłączyć przed zakończeniem misji.

--------------------------------------------------------------------------

Acha, powie mi ktoś, dlaczego nie mam dialogów? tylko speeche. Jak rozpakowuję pliki .OGG to nie ma w nich głosu (MPClassic, Winamp, Mplayer)... ktoś ma na to lekarstwo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...