Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WhitePrincess

DC Universe Online - problem z klawiaturą

Polecane posty

Witam! Piszę, bo mam problem z grą DC Universe Online. Przed formatem nie było w niej nic, do czego mogłabym się przyczepić, ale teraz niestety jest. Po uruchomieniu gry nie mogę sterować postacią. Można by powiedzieć, że nie działa klawiatura, tyle że o ile WSAD czy spacja (odpowiedzialne za ruch) nie działa, to skróty jak I (Inventory) czy liczby odpowiedzialne za poszczególne zdolności jak najbardziej. To samo gdy wcisnę któryś z przycisków myszy - postać zaczyna atakować, ale nie mogę obracać nią kamery.

Patrzyłam po internecie, ale większość osób pisze, że wystarczy ponowne uruchomienie gry. U mnie nie pomogło ani to, ani reinstalacja. Byłabym wdzięczna za pomoc (;

Jeśli chodzi o komputer, to:

AMD Athlon II x4 640 Processor 3.0 GHz

4 GB RAM

karta graficzna: NVIDIA Geforce GT 430

dysk twardy 1000 GB SATA2

system Windows 7 Ultimate x64 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A instalowałaś jakieś dodatkowe sterowniki dla tej klawiatury czy działasz w trybie plug'n'play? Jeżeli masz dodatkowe sterowniki to spróbuj w panelu sterowania logitech sprawdzić czy czasem nie ma innych ustawień dla konkretnych programów.

Jeżeli jednak to nie tu tkwi problem to nie bardzo wiem jak ci pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie po formacie sterowników nie instalowałam i nie pamiętam też, czy przed nim je miałam, ale teraz jak patrzę to nie mam w panelu chyba nic poza przypisywaniem klawiszy do odpowiednich działań.

Spojrzałam z ciekawości na zdarzenia Defense + w COMODO i tam był DCUO bezpośredni dostęp do klawiatury tylko raz, przy pierwszym uruchomieniu, jakby COMODO zablokował program, ale spróbowałam włączyć grę wyłączając przy tym antywirusa i zmiany nie było. Cóż, nie mam pojęcia. Trudno. Niemniej dzięki za chęć pomocy. (:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...