Jump to content
NoNamePL

Rozwiązany: Komputer dla kolegi

Recommended Posts

Witam! Składam kompa koledze, póki co wyskrobałem coś takiego:

http://www.morele.net/inventory/info/FLHih/

Musze zmieścić się w 2600zł z monitorem. Brakuje mi jeszcze płyty głównej, nie wiem którą wybrać, miałem na oku Asrocka 970 Extreme3 ale sekcja zasilania cienko wygląda a mam nadzieję że przy okazji wykręcę mu proca do ok. 4 GHz. Cooler wybrałem taki, chciałem Fortisa ale nie jest dostępny, jak się ten cooler montuje, to jest na backplate? Dotąd miałem coolery na te zaczepki na podstawce, tak mają wszelakie boxy i chociażby mój Spartan.

Mam nadzieję że pomożecie mi skończyć ten zestaw. Nie chce też intela bo raczej z i5 2500k bym się nie zmieścił a kolega raczej przez dłuższy czas nic nie będzie zmieniał w tym kompie.

Edited by NoNamePL
Link to comment
Share on other sites

Sekcja w 970 Extreme3 powinna być wystarczająca do 965, jak chcesz coś mocniejszego to standardowo: Gigabyte GA-970A-UD3 - ale to by miało głównie znaczenie przy FXach, a nie Phenomie. Pokazówkę jak zamontować Performę masz na stronie Zalmana - z tym, że się nie opłaca, bo Thermaltake Contac 29 BP kosztuje 33zł mniej (a biorąc uwagę zniżkę kupując go razem z płytą główną - 43zł).

Kartę bym zmienił na XFXa, i może zasilacz na Chiefa CTG.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...