Jump to content
Funshy

Rozwiązany: 960T vs 965

Recommended Posts

960T pobiera trochę mniej prądu i ma teoretyczną możliwość odblokowania dodatkowych dwóch rdzeni (choć to loteria). Wydajnościowo są podobne, do tego 965 znacznie łatwiej dostać i jest sporo tańszy, więc można go śmiało brać. Fortron da sobie z nim radę.

965 zł mam o 60zł tanszego

/EDIT

Czytałes mojego całego kompa z sygnaturki? Jak wymienie proca na tego 965 to zasilacz bedzie na 99% dawał sobie rade? Dodam ze moja grafika to wersja OC Gigabyte wiec moze troszke wiecej pobierac.

Edited by Funshy

Moim zdaniem powinno wystarczyć, ale tak na styk. Zbyt dużego zapasu mocy nie będziesz miał, ale raczej powinno być wszystko ok. Aha trzeba też dodać, że nie wszystkie Fortrony są takie same. Dobrze jakbyś jeszcze podał jaki masz dokładnie model tego swojego zasilacza.

Edited by raul77

Fortron ATX PNF 350W 300W na 12V

Ale mowisz yojo2 ze do 965 wystarczy?

Wkrotce kupie nowy zasilacz ale narazie kase mam na jedno.

Powiecie cos jeszcze co do ich wydajnosci?

PS: Cos zle dziala zegarek na stonce bo godzina roznicy :P

Edited by Funshy

TDP jak sama nazwa wskazuje (Thermal Design Power) ma większy związek z wydzielaniem ciepła niż poborem prądu (choć oczywiście te dwie wielkości są od siebie w pewnym stopniu zależne). MX-2 jest OK.

Gral to dobry sklep, sam kupowałem tam swojego Phenoma i wszystko było ok. Co do pasty - jeżeli nie chcesz zmieniać chłodzenia boxowego to nie ma sensu jej kupować, to dołączone do coolera AMD spokojnie starczy o ile nie masz zamiaru podkręcać, do czego zresztą konieczna byłaby wymiana chłodzenia.

Czyli jak uzywam BOXowego chłodzenia i nic nie bede podkrecał to narazie jakas inna pasta jest zbedna? Czy pasta w zestawie jest juz nalozona czy nie? Jesli tak to nie musze jej rozsmarowywac tylko wszystko zostawic jak jest? I czy ten poradnik jest dobry:

PS: Jesli zasilacz okaze sie zbyt słaby (choc po waszych odpowiedziach wątpie) to beda jakies resety nagłe albo cos?

Edited by Funshy

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...