Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MateuszMichalak

Resident Evil 4 - Problem z QTE (na laptopie)!

Polecane posty

Siema :) To mój pierwszy temat na Forum (pomimo że CDA kupuję od roku 2000 :D)

Mam taki problem : Gram w RE4 (to pierwsza gra jaką zainstalowałem na lapku). W tej grze wielokrotnie występują sekwencje QTE. Jako że to konwersja z konsoli to klawiszom odpowiedzialnym za QTE nie można przypisać innych. W końcu udało mi się (po przegrzebaniu neta) ogarnąć że :

3 = Enter

5/6=prawy/lewy Shift

1/4=prawy ctrl

2=F

I wszystko byłoby super, gdyby nie to że ... (teraz pewnie ktoś mi powie że jestem n00bem :D) na moim lapku nie ma prawego ctrla :D Poważnie. Lewy jest, ale prawego nie mam. (lapka mam zaledwie od paru dni, nie jest to najnowszy model, był używany przez mego kuzyna, dał mi go w prezencie gdy kupił sobie nowego kompa).

No i w tym momencie kończę już 4 rozdział gry i szkoda mi się rozstawać z grą - a ciągle ginę na QTE w zamku, w momencie gdy Leon spada na kolce :/ Muszę wcisnąć 3 i 4, a tak jak mówię - nie mam ctra i nie wiem już jak sobie poradzić, a próbowałem z każdym klawiszem niemal ...

Proszę o pomoc i z góry dziękuję !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja ta zmienia tylko opcje poruszania się itp ale nie zmienię QTE w niej ...

Somebody, please help, jestem tak wkręcony w te RE4, i zostało mi tylko półtora rozdziału do ukończenia, nie chcę teraz porzucać tej giery ... ;] Anyone ?

Nie cytujemy postów nad swoim w całości - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze tyko takie wyjscie. Uruchom klawiature ekranowa, a Residenta w oknie w rozdzielczosci takiej by nie zaslanial ci klawiatury ekranowej. Po QTE lec do najblizszej maszyny do pisania i zapisz gre. Potem mozesz wszystko ustawic normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...