Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polak9012

Problem Steam ( POMOCY!)

Polecane posty

Witam!

Otóż mój problem polega na tym iż nie znam "specjalnego kodu" który trzeba wpisać gdy dość długo nie logujemy się na steam lub ktoś chce wejść na nasze konto z 2 komputera.

Dokładniej:

Rejestrując się na steam podałem e-mail którego pamiętam tylko na jakim serwisie był on rejestrowany. Następnie zmieniałem e-mail na hubert9012@gmail.com lecz nie dochodzi mi ten kod a pisze że kod został wysłany na ten 1 e-mail. Steam mam darmowy czyli nie aktywowałem go jedyne co na nim zrobiłem to kupiłem Call Of Duty Modern Warfare 3. Orginał , wpisałem kod z pudełka i wszystko ok. Problem wyniknął z tego iż odinstalowałem steama. Da się coś zrobić aby ten kod przyszedł mi na aktualny adres e-mail znam hasło oraz login do steam .

Nie wiem co robić :klnie: POMOCY !!

post-648515-1334844264_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam jest dla wszystkich darmowy.

Jeśli chodzi o problem, to da się zmienić w Steamie emaila, na którego mają przychodzić kontaktowe dane (jak np. ten kod), ale by to zrobić, musisz wejść do programu, kliknąć "Widok"->"Ustawienia" i "Zmień kontaktowy adres e-mail".

Jeśli teraz tego się nie da zrobić, to niestety, ale musisz przypomnieć sobie, na jakie konto rejestrowałeś się na platformie Steam, a potem wejść na to konto.

Możliwe, że da się też napisać do supportu steama, ale tu Ci nie pomogę, bo nigdy jeszcze nie miałem sytuacji wymagającej korzystania z supportu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę się zalogować ponieważ ten komunikat ukazuje się wtedy gdy chcę się zalogować.

Czy mógł by napisać mi ktoś po angielsku tą wiadomość ?? ( angielski trochę umiem ale boje się że nie zrozumieją mnie :D )

A i jeszcze gdzie mam kliknąć mianowicie widzę jakieś kategorie ale nie wiem dokładnie jak mam to napisać :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...