Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Recommended Posts

Nie spinajcie sie panowie, wiele osób tu po prostu żartuje :) Niestety, pozostaje też spory odsetek tych, którzy na serio chcą wydania przedpremierowe gier w CDA :D

A pomarzyć to fajna rzecz... taki diaboł drugi 5-6 dyszek kosztuje w końcu, gdyby CDA go wyrwało to staliby sie bohaterami XXI wieku ;D no ale trzeba być realistą, chlip chlip:P

Ja bym nie pogardził CoJ: The Cartel. Zastanawiałem się, czy nie kupić, ale doszedłem do wniosku, że skoro dwie poprzednie części były w cda, to ta też będzie prędzej, czy później. A może właśnie teraz?

@6Wilku6: Cieszę się, że należysz do tej części użytkówników którzy wiedzą, że Diabeł, Battlefield 3, i inne CODy nie będą w CDA.

Co do CoJ: The Cartel, to myślę, że prędzej czy później trafi na cover, ale jeszcze nie teraz. A Assassins Creed fajna gra, i może dużo osób ją ma, ale nie każdy. Ja np. nie mam Wiedźmina (1), a podobno prawie wszyscy go mają (ktoś tak kiedyś napisał na forum, dlaczego go nie będzie w CDA). A w H'n'S pograłby.

Trzeba sprawdzić co teraz wrzucili do tańszych serii, w zasadzie to Bioshocka z chęcią bym zobaczył w cda :D

a tak serio to nie pogardziłbym Maksem Pejnem 3. Hitmenem nowym, ewentualnie nie obrażę się na GTA 5, mam nadzieję, że CDa stanie na wysokości zadania i wrzuci chociaż te 3 gry, bo jak nie to ciężko będzie, oj ciężko.. konkurencja nie śpi, ostatnio widziałem Black Ops2 w jakimś innym czasopiśmie..

W zombie driver jeszcze nigdy nie grałem,ale na pewno spróbuje ;) ja chciałbym aby był Turok,ale raczej to nie mozliwe :sad:

no teżbym chciał turok bardzo fajna gra !

Tylko inna sprawa, że nie wszystko wszustkim pójdzie, mi wszystkie pełniaki, które zainstalowałem od 3, 4 miesięcy nie poszły...

Tylko powiedz, czego to dowodzi? Rozumiem, że redakcja CD-Action ma według ciebie dawać pełne wersje pod jedną osobę, z dziesiątek tysięcy kupujących czasopismo?

Ja bym nie pogardził CoJ: The Cartel. Zastanawiałem się, czy nie kupić, ale doszedłem do wniosku, że skoro dwie poprzednie części były w cda, to ta też będzie prędzej, czy później. A może właśnie teraz?

Ja mam call of juarez the cartel i szczerze mówiąc nie podoba mi się. Nie przeszedłem nawet dwóch misji. Moim zdaniem jest fatalny model jazdy. W porównaniu choćby do drugiej częście tej serii naprawdę słabo. Jedyne co fajne to multi, ale bardzo mało osób w nie gra.

@Up

Risen jest za nowy, więc są minimalne szanse, że będzie :sad:

Jest 12:00 gdzie te przecieki?

Edited by deBug

Ja mocno liczę na Obliviona. Boję się, że Risen 1 będzie, a niedawno go kupiłem.

Z Obliviona to bym się ucieszył. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem, ale wstrzymałem się bo może pojawi się w CDA. Swoją drogą dawno nie było dobrego RPG w CDA.

Ja obstawiam, że główna pełna wersja to Prince of Persia Zapomniane Piaski bo niedawno trafił do Platynowej Kolekcji klasyki. Ale jaki Maluch Recer 3 może być, niestety.

Edited by bogus2020

@deBug - U mnie jest 11:00. Zegar na forum jest o godzinę do przodu :wink:

U mnie obecnie też jest 11:09, ale trzymajmy się czasu forum :) Im wczesniej dowiemy się na temat pełniaków, tym lepiej

Edited by deBug

Ja mocno liczę na Obliviona. Boję się, że Risen 1 będzie, a niedawno go kupiłem.

Z Obliviona to bym się ucieszył. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem, ale wstrzymałem się bo może pojawi się w CDA. Swoją drogą dawno nie było dobrego RPG w CDA.

Ej o nie róbcie mi tego :D, ze dwa tygodnie temu kupiłem "unikat" za 25 zł :D.Kilka postów @UP było o wieśku, nie pogardziłbym :D.A co do Zombie driver to całkiem fajna gierka, pobrałem sobie wczoraj demko i fajnie się gra.

Risen jest za nowy, więc są minimalne szanse, że będzie :sad:

Makaroniarze już dostali go w czasopiśmie :lol2:

Ej o nie róbcie mi tego :D, ze dwa tygodnie temu kupiłem "unikat" za 25 zł :D.Kilka postów @UP było o wieśku, nie pogardziłbym :D.A co do Zombie driver to całkiem fajna gierka, pobrałem sobie wczoraj demko i fajnie się gra.

ja tez nie chce obliviona dostałem go pod choinke i powiem wam że nie jestem z niego zadowolony

Makarrronnnnnn!

@TOPIC

Serio, spora ilość czytelników/graczy chciałaby zapewne jakiegoś świetnego RPG jak Wiedźmin czy Risen i jest coraz bardziej prawdopodobne.(Risen bardziej a wiedźmin zapewne usunąłby CDA z półek sklepowych w kilka dni :P).

@UP

Ja za to jestem z niego bardzo zadowolony, świetna gra.Jeszcze pobrałem mody na HD texturki i jest przepiękna :D.

Edited by Czekolada

Chętnie jako główną pełną wersję zobaczyłbym Just Cause 2.

Było i to już dawno. Jeśli się nie mylę, to już dawno nie było żadnego fajnego H'n'Sa a szkoda, szkoda... Ja chcę H'n'S :D

@Down Sorry mój błąd, osobiście kiedy myślałem, że było to żałowałem, bo chciałem zagrać, więc chętnie zobaczę :D

@Camizi W takim razie jestem jednak na nie, mam XP :(

Edited by darthmetalus

Chętnie jako główną pełną wersję zobaczyłbym Just Cause 2.

Było i to już dawno...

Nie. Było Just Cause, ale nie 2 :)

Ja bym nawet z ciekawości zagrał w Wanted - Ścigani, jakoś tak mnie naszło po obejrzeniu tego filmu w tv :). No ale jako główny pełniak też chętnie bym widział Just Cause 2.

A po za tym to Zombie Driver to fajny pełniak, demko przetestowałem i przypomina mi Renegade Ops, jest git.

Edited by Grzegorz89

Just Cause 2 mieli za to ostatnio Portugalczycy ;]

Problem wygląda tak, że nasz kraj nie jest przygotowany na tę grę w czasopiśmie - jest u nas wciąż zbyt wielu użytkowników WinXP, którego gran ie obsługuje :> Po prostu CDA mogłoby się nie sprzedać w zadowalający sposób :P

Teoretycznie gdyby dali Just Cause 2 jako 2 pełniak, a 1 pełniakiem byłby jakiś hit to sprzedaż by poszła, bo byłaby oprócz JC2 jeszcze inna dobra, znana gra. A jako number 1 to na obecne czasy raczej nie.

Ja nie wybrzydzam jeśli chodzi o pełniaki, niezależnie co dają i tak zawsze kupuje pismo, powiem więcej, rzadko gram w gry dodawane do CDA z prostej przyczyny... mam inne tytuły (premierowe) do grania. W ostatnim czasie gry w które grałem dość sporo z czasopisma to King's Bounty, Kane & Lynch i Torchlight.

Jeśli już miałbym się rozmażyć to bardzo chętnie zobaczyłbym właśnie Risena, gdyż nie mam ani pierwszej części ani drugiej, a jestem wielkim fanem Gothica.