Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Bez znaczenia czy to stara Speedway Liga, czy wersja GOLD... Bardzo lubię żużel, więc ważne, że jest! Poza tym, gdyby Stalker: Czyste Niebo okazał się kolejną grą w numerze, byłbym już wniebowzięty. Jeśli ten koncept jest prawdziwy, to na myśl nasuwają się dwie rzeczy:

a) CD-Action powinno lepiej dbać o swoje dane, bo taka wpadka jest dziwna;

b) właśnie udało się zepsuć super zabawę, jaką jest zgadywanie pełniaków;

Niemniej nie złoszczę się, bo i tak nigdy nie mogę trafić w odpowiednią godzinę trwania przecieków, za to szczerze gratuluję udanego kombinowania i spostrzegawczości rssygula.

A moim wymarzonym zestawem byłby Stalker: Czyste Niebo, Speedway Liga, Race Driver: GRID i Botanicula :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez znaczenia czy to stara Speedway Liga, czy wersja GOLD... Bardzo lubię żużel, więc ważne, że jest! Poza tym, gdyby Stalker: Czyste Niebo okazał się kolejną grą w numerze, byłbym już wniebowzięty. Jeśli ten koncept jest prawdziwy, to na myśl nasuwają się dwie rzeczy:

a) CD-Action powinno lepiej dbać o swoje dane, bo taka wpadka jest dziwna;

b) właśnie udało się zepsuć super zabawę, jaką jest zgadywanie pełniaków;

Niemniej nie złoszczę się, bo i tak nigdy nie mogę trafić w odpowiednią godzinę trwania przecieków, za to szczerze gratuluję udanego kombinowania i spostrzegawczości rssygula.

A moim wymarzonym zestawem byłby Stalker: Czyste Niebo, Speedway Liga, Race Driver: GRID i Botanicula :smile:

Jak myślicie czy jest to ta okładka która będzie ukazywać się w sklepach ?Czy jakiś żart? I pełniaki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rssygula ma rację.

Oto link dla ciekawych: http://s.cdaction.pl/obrazki/Okladka_mala_174v8.jpg

Jeżeli taka okładka się pojawi w przyszłym numerze CD-Action, to z miejsca oznajmiam, że...

TO JEST NAJŁADNIEJSZA OKŁADKA W CAŁEJ HISTORII CZASOPISMA.

Mroczna, tajemnicza, nieupstrzona tekstami, minimalistyczna. Coś pięknego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę po prostu, że redakcja nie przewidziała tego, że ktoś wpadnie na rozwiązanie tej "zagadki" z okładką do następnego numeru, a potem, jak już numer wyjdzie, chcieli napisać, że przeciek był tuż pod naszymi nosami : p

W każdym bądź razie bez przecieków jakoś nie czuję oczekiwania na następny numer ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest FEJK. Według mnie to podpucha żeby niektórzy myśleli że CD-Action może popełnić taką gafę... Chociaż teraz to bym się nie zdziwił... Patrząc na aktualny poziom tekstów i niesamowitą motywację do czytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie spamować. Wielokrotnie było pisane, że wszelkie spekulacje wzięte z kapelusza są tu niemile widziane. Poza tym topik jest o pełniakach z nr. 06/12, nie o "widzimisię na nr następny". A temat z przeciekami będzie w stosownym czasie i to Ghost o tym zadecyduje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i całą redakcję CDA!

Jestem tu nowy i dopiero pierwszy raz piszę - aczkolwiek z CDA jestem od wielu lat (z przerwami:)) i jako już dojrzały wiekowo gość (rocznik stanowojenny) pamiętam początki pisma i jakie mniej więcej pełne wersje zamieszczano. Bodaj pierwszą grą jaką pamiętam był GT Racing i to był chyba numer 31 z 1998 roku, pamiętam że na okładce był Heretic.

Ale wracając do tematu to uważam, że pełne wersje - jeśli miałoby to byc Tropico3 i Stalker CzN - to bylyby to świetne pełne wersje i nie ma co się do nich przyczepiac. Ktos kto ma te gry bedzie narzekac i tyle - ale przeciez skąd twórcy czasopisma mają wiedzieć kto ma jakie gry w domu?!

Ale że temat to pełne wersje w 06/2012 to duży plus za Zombie Driver - idealna pozycja na zresetowanie się po cięzkim dniu pracy...

pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CienkiBolek44

No co Ty gadasz ja też pierwszą grę miałem Gt- Racing- grudniowy numer :) dostałem na mikołajki w szkole od kumpla a on ode mnie taki sam :P

To były czasy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatnich pełniaków to drakensang jest świetny. Niestety gdy przeszłem pół gry komp się zrypał.

Wygląda na to że speedway liga będzie jednym z pełniaków bo w galerii pojawiły się zdjęcia. A więc prawdopodobnie cd-action zaliczyło wpadkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech czy to ważne? nie bedzie pasował pełniak - można nie kupować, proste. Jak ja tak widzę z perspektywy wielu lat, jako czytelnik odchodzacy ale i wracający to zauważylem że generalnie pełne wersje są na wysokim poziomie, nie raz jak wracałem po np dwuletniej przerwie (spowodowanej studiami, pracą, xałozeniem rodziny etc.) to po jakims czasie stwierdzałem ile fajnych gier mnie omineło a których w dniu ich premiery nie kupiłem bo za drogo, a tu bach za free w CDA!!!

p.s. co do Zombie Driver - myśle że nie przesadzę jak napisze ze do gry nie raz wrócę - są tytuły do tzw zaliczenia - zagrac/zapomniec, ale inne daja duzo radochy przez dlugi czas po premierze w CDA. z kumplem nie mozemy sie nasmiac jak zagrywamy we dwójkę na zmiane w turnieju ZD, co jest chyba najlepszą opcją w grze, lepszą od fabularnej!!

p.s.2 zamieszczony pare numerów wcześniej stalker to hicior absolutny, bylem w szoku że CDA go dało, szkoda ze kupiłem wczesniej, ale tka juz bywa, kiedys wielka radosc mi sprawiono jak zamieszczono Hitmana 4 a potem bodaj pozostałe pierwsze 3 częsci, albo odwrotnie:)

nie ma co narzekac, praktycznie w kazdym numerze zawsze cos jest!

no i ta cena... 15.99 zł, aż szok że wciąż tyle CDA kosztuje po tylu latach, klasa sama w sobie, tak trzymac!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod wkroczył i cisza.Phe he.

@TOPIC

Niestety nie mogłem kupić tego numeru -.-.Ale od czego są koledzy :D, jeden z nich mi pożyczył i pykam sobie około 1h dziennie w Zombie Drivera.Turnieje i tryb rzeźni są znakomite wręcz.Jak już napisał ktoś tam @UP to brakuje tej grze multi, chętnie bym pojeździł sobie w walkach 2vs2 czy więcej :D.A Drakensang też jest spoko, lubię RPG i pykam w niego całkiem sporo :D.

P.S

raptr 123Czekolada321 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo Drakensang-i cud-miód w pierwszą część się zagrywałem fajne klimaty,

dlatego jak skończę Wiedźmina ER na pewno zagram sobie w dwójkę jestem czy klimat został nie ruszony względem części pierwszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...