Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

To ja już nie wiem. Kupować ten numer, czy nie? Bo skoro Zombie Driver jest bez steama, to można by kupić. Ale wszystko, co w piśmie, wiem z neta, no nie wiem. Poradźcie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie tylko ja mam problem z instalacją gier z płytki, Zombie Driver udało się zainstalować ale co do Hydrophobi to płyta odmawia całkowicie posłuszeństwa, przez menu wql nie chce wejść w zakładkę z grą, przez folder nie mogę dostać się do folderu. Ktoś rozkminił o co w tym chodzi oO?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Zombie Driver okazał się grą numeru :D

Hydrophobia niestety mnie nie wciągnęła (i mam czasem problemy z płynnością w tej grze, co było przelało czarę goryczy), a na Drakensanga po prostu nie mam czasu, chociaz na pierwszy rzut oka wydał się naprawdę fajny (tylko kilka misji miałem czas przejść).

Za to ZD po prostu wymiata. W tej grze nie irytuje praktycznie nic. Przyjemna rozgrywka, wygodne sterowanie z obsługą pada oraz idealny poziom trudności, nie za łatwa, nie za trudna (kampania jest trochę za łatwa, ale wliczając pozostałe tryby, istnieją już jakieś trudniejsze wyzwania).

Do ideału ZD brakuje multi :/ Aż żal, że nie można wraz ze znajomymi zrobić np przez neta turnieju 2 vs 2, która drużyna przejedzie w określonym czasie więcej zombie :D Wyścigi z rozwałką też by dobrze się sprawdzały przez neta. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati
U mnie Zombie Driver okazał się grą numeru :D

Miałem tak samo z numerami 197,199,200 gdzie małe gry przygodowe okazały się ciekawsze niż "DUŻE" produkcje nr. 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LukeS

dołożę swe 3 grosze,też uważam że Zombie driver jest świetny,mimo słabej oceny w cda (6)i średniej oceny w internecie (60% jak pamiętam) gra się mi po prostu przyjemnie :) dobra gra na zabicie kilkudziesięciu minut,kampania jak i pojedynki (wyścigi z innymi oraz ich odstrzeliwanie przypomina mi trochę film Death race) krótko mówiąc wciągają na jakiś czas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się podzielić z Wami moją walką z instalacją gier z nr 06/2012

Posiadam tanią nagrywarkę DVD TSST corp SH-S223C bios SB06, niestety nie można było zainstalować Drakensanga, nagrywarka odmawiała współpracy z płytą (DiscSpeed pokazywał na obu płytach Bad "sectory" przy teście powierzchni).

Zainstalowałem w nagrywarce najnowszy bios SB07, pomogło na 1 płytę, niestety druga dalej odmawiała współpracy (nie można było zainstalować DLC do Drkensanga). Na innym egzemplarzu 2 płyty (pożyczonej od znajomego, który nie miał żadnych kłopotów) to samo.

Dopiero wgranie starego biosu o nr SB04 załatwiło sprawę i obie płyty dało się odczytać.

Mam nadzieję, że pomoże to niektórym uruchomić gierki z nr 06/2012, jak widać nie zawsze najnowszy bios jest najlepszy.

Oczywiście wszelkie wgrywania biosu robicie na własną odpowiedzialność, nie jest powiedziane, że akurat Wam to rozwiązanie pomoże

Sprawdziłem również płytki z Wiedźmina 2, które także nie dały się wcześniej czytać (jedyna gra pudełkowa, której nie mogłem zainstalować, specjalnie musiałem pożyczyć napęd zewnętrzny od znajomego, żeby wiedźmina zainstalować).

Napęd z biosem SB04 poradził sobie z Wiedźminem bez problemu. Wychodzi więc na to, że wina leży po części po stronie niezbyt dobrych jakościowo płyt tłoczonych, jak również po stronie kiepskich napędów, lub nieodpowiedniego firmware.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wgranie starego biosu o nr SB04 załatwiło sprawę i obie płyty dało się odczytać.

Mam nadzieję, że pomoże to nietórym uruchomić gierki z nr 06/2012, jak widać nie zawsze najnowszy bios jest najlepszy.

Szczerze? To jest śmiechu warte. Kupuję grę w sklepie, wkładam płytkę, wszystko działa, instalacja bezproblemowa, gra śmiga.

Kupuję CDA, wkładam płytkę do napędu i jakieś problemy, rewolucje, kombinacje, a na koniec i tak cała zawartość płyty nie działa.

Podziękuję z takim czymś.

TAK! Kupuję CDA dla płyt i się tego nie wstydzę. Jeśli płyty nie działają (przypominam, że płyty gier kupowanych w sklepie działają bez jakichkolwiek zarzutów), to ja podziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przyczyna leży po stronie kiepskich laserów, biosu napędu, które słabo sobie radzą z dwuwarstwowymi płytami średniej klasy. Osobiście nigdy nie miałem takich problemów z płytami, a nawet działały te które u innych nie odczytywało.

Jeśli notorycznie nie odczytuje ci poprawnie płyt z cda to w 100% wina leży po stronie napędu.

@ dość leciwy już LITE-ON DVDRW SHW-16H5S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, wszystkie płyty z CDA które kupowałem w 2009 roku i 2010 chodzą i nie ma problemów. Nawet płytka z grą Still Life działa. Prince of Persia działa. Ale z wgraniem Oddworlda już się męczyłem (ale się udało, firmware musiałem wgrać nowszy). Tak samo z Retrun to Mysterious Island 1 i 2. A teraz problem z Hydrophobią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ deBug

Cóż za wieści! Przyznam szczerze, że naprawdę nie obraziłbym się na te hiciory. Szczególnie na Batmasa :tongue: A tak serio, bardzo miło byłoby zobaczyć kiedyś dwie ostatnie gry w CDA... To chyba nie jest nieosiągalne :smile:

Przy okazji, jeszcze nie chwaliłem ostatniego numeru, szczególnie za interesującą mnie Hydrophobię. Więc chwalę teraz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ deBug

Cóż za wieści! Przyznam szczerze, że naprawdę nie obraziłbym się na te hiciory. Szczególnie na Batmasa :tongue: A tak serio, bardzo miło byłoby zobaczyć kiedyś dwie ostatnie gry w CDA... To chyba nie jest nieosiągalne :smile:

Przy okazji, jeszcze nie chwaliłem ostatniego numeru, szczególnie za interesującą mnie Hydrophobię. Więc chwalę teraz!

Ten Batmas to widocznie literówka Ghosta :rolleyes:

Proszę bardzo : http://img22.otofotki.pl/obrazki/sd889_cda.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...